Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kovaszoskeny


kovaszoskeny
aktív tag

Az összes verziója csúnya ez meg randa.El nem tudnám képzelni hordásra.Egy kínai amazefit mennyivel elegánsabb funkcióban ugyanez(minus vizi funkciók) fél áron gondolom...

[ Szerkesztve ]

Abe due dembella

(#2) Csapoati válasza kovaszoskeny (#1) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ez a Pro szerintem kimondottan jól néz ki, inkább kéne dizájn alapján, mint az Amazfit.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3) vodrosjozsi válasza Csapoati (#2) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Ez legalább jól néz ki. Majdnem olyan mint egy gear s de ez meg biztonságosabb lehet, nem pattan le csak úgy ha megüti valami.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#4) Ricardo


Ricardo
félisten

Ez nem rossz. Gondolom arany áron lesz kapható.

(#5) wizzgeri


wizzgeri
tag

Nekem gear fit 2 van,nagyon szeretem,várom a folytatást :) az más kérdés hogy funkcionalitásban mivel lesz több. Nyilván szebb lesz,de ez is szubjektív nekem ez az "óra" is nagyon tetszik sokan megnézik és mondják hogy szép a mai napig.

[ Szerkesztve ]

(#6) hunluigi válasza kovaszoskeny (#1) üzenetére


hunluigi
senior tag

Nekem pl. tetszik... A még a note 3 mellé kapott gear fit nem leheli ki a lelkét, addig ugyan nem tervezek váltani, de szinte bisztos ez volna az utód.

A gear fit az utóbbi egy évben durván kapja a magáét (por, víz, koccanások stb.) de csak nem akar elhasalni. :D Akkuja is bírja rendesen, szíj már a harmadik rajta. Kíváncsi lennék, az emlegetett kínai is huzza-e eddig.

Az induló ártól tartok én is...

[ Szerkesztve ]

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#7) slimshady


slimshady
senior tag

Egy ütős üzemidővel nagyon adná. Illetve külső sport tracker alkalmazások támogatása is vonzóbbá tehetné. Bár kétlem, hogy ez túlélne egy Full Ironman-t. :)

üdv.: SlimShady

(#8) Cuccok válasza kovaszoskeny (#1) üzenetére


Cuccok
tag

"kínai amazefit mennyivel elegánsabb"

Izlések és pofonok. Én az amazefitet fel sem próbálnám, és ahogy a többi hozzászólást olvasom ebben a topikban a te véleményed lesz kisebbségben :)

(#9) Triner válasza Cuccok (#8) üzenetére


Triner
csendes tag

Sztm. is Amazfit sokkal,sokkal elegánsabb. Ezekbe a szögletes műanyag hajlított kijelzős samsung gear sportórákba nem sok elegancia szorult.Tudásban, funkcionalításban nyilván több, várjuk meg az 1ső véleményeket, teszteket róla.

[ Szerkesztve ]

(#10) Ricardo válasza Triner (#9) üzenetére


Ricardo
félisten

Ez inkább okos karkötő/karpánt, mint okos óra. Az "ellenfele" nem az amazfit hanem inkább az mi band, és a hasonló kialakítású kütyük. Az Amazfit mellé inkább a Gear S vonalat kell odatenni.

(#11) Cuccok válasza Triner (#9) üzenetére


Cuccok
tag

Ha elengáns órát keresel akkor az okosórák eleve kiestek, mert a kanyarban sincsenek az igazi órákhoz képest. Ha sportoláshoz kell akkor meg inkább a funkcionalitás kerül előtérbe. Mert ugye nincs is annál jobb mint amikor hátrafeszített csuklónál a kör alakú óra gombja, koronája dörzsöli az ember kézfejét :)

Meg ugye van aki normál órából sem a kör alakúakat részesíti előnyben.

(#12) rankesz válasza Cuccok (#11) üzenetére


rankesz
veterán

Azért egy első szériás huawei watch nem csúnya szerintem

(#13) moleculez


moleculez
veterán

GF 2 tulajkent mondom, hogy baromi jó vas, szerintem jól is néz ki, és nagyon sok mindent tud. Egy probléma merült fel, sok funkciót elveszített, mikor iOS-re váltottam. Szóval mehetek Apple Watchra, amit annyira nem bánok, lassan egy éve megvan. De ez inkább kisebb ráncfelvarráson esett át, nem sok újdonság került bele.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#14) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Nekem Gear Fit 2 van, nagyon megbízható és szép, messze az egyik legelegánsabb aktivitásmérő.
Még kikapcsolt kijelzővel is megnézik az utcán, nemhogy amikor felvillan egy email, értesítés vagy bejövő hívás. És tényleg vízálló, tengert is bírta hetekig. És nagyon kényelmes is.

A Pro-ba jó lenne például egy NFC, google maps navigáció, kameravezérlés, vagy valami új funkció amivel a telefont lehet kezelni. De ha csak akksi időben és bluetooth-ban/wifiben lesz erősebb, akkor is jó lesz, csak maradjon 200 Euro alatt az ára :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.