Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sonky


Sonky
aktív tag

:DDD

Egy legenda vagyok.

(#2) szablya


szablya
tag

Ez te vagy. Az én kis aranyos (rossz ;) ) angyalkám. :)

Remélem megfelelő közeget találsz itt magadnak, és befészkeled magad közénk, (mellém :N ).

Puszi neked, Pajkusz Tigrikuszom :)

Ja, és fiúk, hoztam ide még egy csajt, lehet köszönködköszönni :DDD

Az éj sötét volt és borús. Csak pár utcai lámpa világított ködösen, hideg volt az éjszaka. Halott volt minden. Utcák, háztömbök, aszfalt és korlátok. Minden. És nem mozdult semmi, hosszú, hosszú ideig. Hideg volt.
Ugyanez a rideg némaság ült az utcán akkor is, amikor ő megérkezett. Az emberek nem látták. Csak egy valaki. Egy fiú.
Csendesen jött, aprókat lépett, lassan, szinte suhant a fagyott kő felett. És nem látta senki, ahogyan talpa alatt megolvadt a hó. Nyoma után melegség maradt az úton. Csak a fiú. Aki magában állt az utcán. A tünemény ott ment el mellette. Csillogó, zöld szemeivel csak egy pillanatra megérintette. Aztán suhant tovább. És a fiú is érezte a csodát, ami a nyomában járt. Hirtelen eltűnt a köd, megolvadt a jég, és a fény hirtelen világosságot adott, nem volt többé hideg és csúszós, hanem meleg, és ölelő.
És nem látta őt senki, csak a fiú. És azt sem láthatták, ahogyan a furcsa angyal rálépett egy színes lépcsőre, aztán egyszer csak eltűnt. Előbb Ő, majd a lépcső. De a melegség ott maradt. És nemsokára felszakadtak a felhők ott fent, és lesütött rajtuk a hold fényes arca, és lenéztek a csillagok. Egyenesen a fiúra.

És a fiú még nagyon sokáig gondolt a megfoghatatlan angyalra, akinek lépte nyomán minden szép lett, és jó, és amikor őrá gondolt, a leghidegebb éjben se fázott.

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#3) Gergő_ válasza szablya (#2) üzenetére


Gergő_
őstag

ti ismeritek egymást? azt hittem egy másik hölgy rajongója vagy itten! :D :F

(#4) szablya válasza Gergő_ (#3) üzenetére


szablya
tag

Ismerjük :) Nagyon kedves, és különleges lány, nagy tehetséggel.

Természtesen a Művésznő elkötelezett híve vagyok. De ez egy más dolog :) Nem csodálkoznék, ha ők ketten összebarátnősködnének ;]
Apropó, péntek óta alig láttam a Művésznőt, MSN-en sincs fent :F

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.