Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) szab.tam


szab.tam
nagyúr

csodálatos!

egy nagy hibája van, hogy nincs rajta többcsatornás hangkimenet, legalább egy optikai. így aminek pont jó lenne, htpc, használhatatlan...

nekem is a kis gépen egy integrált 7100 vga van, mint ahogy ezen is. pont tegnap frissítettem driver-t, húztam meg egy kicsit az E1200 cpu-t 2840 mhz-re.

és elővettem a legdurvább, idáig beszaggatós, hangelcsúszós valódi 1080p mkv-t, és simán vitte. (mariah carey maimi koncert - utálom, de ez a tesztvideóm. ha ezt viszi, akkor mindent....).

és az új driver panelen már észrevettem a hardveres gyorsítás menűpontot. (asszem a réginél nem volt) purevideo, vagy "use inverse telecine". sajna még az mkv-t lejátszó progikon nem találom a harderes gyorsítás kapcsolót. (tényleg: a bsplayer pro-n, vagy a kmplayer-en van ilyen?). de ha divatba jön, akkor a gyenge procit is lehet már tehermentesíteni egy ilyen egyszerű integrált chippel is.

szerk: most látom, hogy 6 csatornás. de akkor hol vannak a dugók??? (a zöl front, ok, de a kék és a rózsaszín line in, mic, nem?)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.