Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Depression


Depression
veterán

Igaz, hogy nem gondoltam volna a bemutató után, de végül is érthető, hogy az elégedett iPhone tulajok vágynak nagyobb kijelzőre "a 3,5" tökéletes" maszlag ellenére.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#2) Tamás9x


Tamás9x
őstag

A Sharp jól kitolt velük, remélhetőleg nem fog a minőség rovására menni az erőltetett gyártás, kíváncsian várom a gyári hibák felbukkanását. Mára már napvilágot láttak a vicces kedvükben lévő emberek munkái is a következő kiadásokról: ;] :P

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#3) vocalhost


vocalhost
tag

Milyen könnyen elbutíthatóak az emberek, rossz nézni. :U

| - Motorola Defy(MB525) @ WhiteRabbit 1.7.1 -|

(#4) Weeman1


Weeman1
veterán

Hát ezt nem hiszem el. :((

Xiaomi 11T Pro

(#5) Tamás9x


Tamás9x
őstag

Akinek van pénze miért ne venné meg? Én is megvenném az elsők között az áhított hardverem ha megtehetném :P

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#6) saelin


saelin
veterán

Pont úgy lett ahogy megvagyon írva:
- a részvények drasztikusan az égbe törnek (pipa)
- nem tudják kiszolgálni a hatalmas vásárlói kört/kifogy a készlet (sztem pipa)
- eladási csúcsot fog dönteni (pipa előre is)
- jön a hype hogy ez 100 szor jobb mint előzőleg és ez nagyon innovatív lépés volt (erm... nc)

Mostantól a 4" lett az ideális és az ennél kissebb kijelző nem áll kézre. Nagyon gáz... de azért grat nekik.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#7) Weeman1 válasza saelin (#6) üzenetére


Weeman1
veterán

- a hibák kiderülnek. (pipa) :D

Xiaomi 11T Pro

(#8) tzsolesz válasza vocalhost (#3) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Az amcsikat nem nehéz.
Szerintem azt is bevették, hogy valóban az apple találmányai voltak az ősrégi technológiák, szoftveres újítások. Hát igen, olyanoknak könnyű beadni, akik azt hiszik, hogy Magyarország egy Afrikai ország. Persze most gyorsan elégtételt vesznek a csúnya Koreaiakon, akik loptak, jujjjj :DDD

De lefog törni a szarvuk. Érzem, hogy készül valami a háttérben. :K ;]

[ Szerkesztve ]

(#9) Tamás9x válasza tzsolesz (#8) üzenetére


Tamás9x
őstag

Érzed, vagy tudod?:D a2. ra tippelnék ;] a Samsung perelni fog, ez tuti.

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#10) rviktor25 válasza tzsolesz (#8) üzenetére


rviktor25
aktív tag

Afrika az nem a nyugati parton van?

Chiwasuu!!!

(#11) tzsolesz válasza Tamás9x (#9) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Ki tudja mi lesz még. Van egy jó pár ellenségük. :K

[link]

(#12) Gilberto


Gilberto
aktív tag

A sok iSheep.... facepalm.

PSN: Gilberto2k10 (PS4)

(#13) Tamás9x válasza tzsolesz (#11) üzenetére


Tamás9x
őstag

Ami késik az nem múlik, a Google is készül valamire ha jól sejtem, jön a friss Nexus? ;]
(„It doesn't take a genius”) Ez ütős szlogen :D

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#14) arpi6k válasza tzsolesz (#11) üzenetére


arpi6k
addikt

A jelek szerint sokra nem mentek ezzel a szarsággal. :)

Intel & ATI

(#15) szponzor válasza Tamás9x (#13) üzenetére


szponzor
senior tag

A Nexus-ból csak kis ráncfelvarrás lesz, jó esetben kap egy 8MP-es kamerát meg egy újabb SoC-ot, ami már 1,5 GHz-en ketyeg, de még mindig "csak" Cortex-A9-es, viszont jobb GPU-t tartalmaz.

A szlogen meg tényleg jó, de ez sem volt gyenge anno-->[link]

rviktor25: Teljesen mindegy, mindkettő Ázsia :)

(#16) tzsolesz válasza arpi6k (#14) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Ez is az amcsik szűk látókörét bizonyítja. Rajtuk nem lehet segíteni. :( :D

(#17) Epsylon


Epsylon
aktív tag

Két hónap múlva tömegesen visszahívott modellek.. biztonsági rések napfényre kerülése.. részvények zuhanása.. és, elégedett iPhone tulajok, akik továbbra is hangoztatják milyen szuper kütyüjük van és az Android az sz@r. :DDD

A kedvenc játékszerem a csavarhúzó! ;) Dicodes/SvoeMesto

(#18) BDave


BDave
őstag

"A vállalat azt is közölte, hogy nem voltak felkészülve ekkora rohamra." Hát, nem csodálom... :P

Lehet, hogy ez a 2 millió előrendelő csak Amerikából van és csak ott nagy szám az új telefon, szerte a világban meg max plusz 1 millióan fognak belőle kérni, mert mindenhol máshol rájöttek, hogy azért van ennél jobb is :)

De érdekes, hogy bármit csinál az Apple, azt megveszik. Jóval többen, mint a konkurencia más telefonjait, pedig azok is legalább ilyen jók (ha nem jobbak). De nem. Egyszerűen a marketing és a név mindent el tud adni!

(#19) kovsol


kovsol
titán

Azért azt se felejtsük el, hogy külföldön USA vagy UK szinte aprópénznek számít előfizetéssel egy ilyen telefon. Nálunk el vannak nagyon szállva az árak sajnos :(

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#20) BDave válasza kovsol (#19) üzenetére


BDave
őstag

Vagy inkább a fizetések vannak túlságosan mélyen.

(#21) raper


raper
senior tag

Kellett is most az Apple(TM)-nek ez a bemutató, mert estek a mutatói. S meddig lehet ezt a lufit fent tartani?

(#22) kovsol válasza BDave (#20) üzenetére


kovsol
titán

most lehet mondogatni ezt, hogy itt kevesebbet keresünk, de most voltam kint 1 hónapot Angliában és ott az előfizetéses telefonok esetén nem az van, hogy perkálj be még vagy 120k -t ha nem olyan előfizetést akarsz aminek 20k /hónap az alapdíja...

[link], de lehet van jobb ajánlat is, most csak hasraütésszerűen beírtam egyet

amúgy meg az iPhone az kb olyan a mobil piacon, mint a CoD sorozat a játékpiacon.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#23) Narasim válasza raper (#21) üzenetére


Narasim
aktív tag

ameddig legalább ennyi buta ember van! :K

kint írben előfizuval 0 euróért hozod el a boltból! haverom kint él, nagyon szereti és mivel egy fillért sem fizetett érte, még csak le sem hülyézhetem érte :N

[ Szerkesztve ]

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#24) Diopapa


Diopapa
addikt

Igaza van az Apple-nek ezeknek az embereknek minek bármilyen innovatív újdonsággal előállni? Ki kell ugyan azt adni kicsit nagyobba --> kassza...

utca embere...

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#25) arpi6k válasza Narasim (#23) üzenetére


arpi6k
addikt

A felső mondatodban mégis ezt teszed. Kint nem tétel egy ilyen telefon...

Intel & ATI

(#26) szponzor


szponzor
senior tag

(#27) attila9988


attila9988
őstag

Nem úgy volt hogy a 4 col az már túl nagy? Régebben olvasgattam ilyen vitákat ahol ez a téma előkerült, és mindig az volt az érv, hogy a 3.5 a csúcs, és annál nagyobb az tök felesleges...
Gondolom most már hogy az almának is ilyenje van, nem ez jönnek ki a beszélgetésből... :D

Arra azért kíváncsi leszek hogy hányszor lehet még elsütni ugyanazt a készüléket...

„Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

(#28) Keeperv85


Keeperv85
nagyúr

A telefon jó, szép, gyors, kint az ára is elfogadható, DE a cég üzletpolitikája vérlázító. Pedig egy MacBook pro-val nagyon jó dolgokat lehet művelni és elég pofás kis cucc is, de ha kinyílik a bicska a zsebemben, ha meglátom rajta az almát, már nem is biztos hogy kéne... :(

[ Szerkesztve ]

(#29) BDave válasza kovsol (#22) üzenetére


BDave
őstag

Hmm, elég olcsón adják. 95ezer a 64 GBosért. Az durva. Viszont havi 12 rongyot kell becsengetni, amiért korlátlan SMS és net jár. Hát, sok. De nem tudom, hogy angliai viszonylatban mennyire sok, gondolom ott többen megtehetik. Habár a fene se tudja, mert itthon is annyi iPhone rohangál, mintha egy közép- vagy alsókategóriás telefon lenne.

A CoDot hogy érted? Azokat is adják ki évről-évre, mégsincs semmi nagy újítás?

(#27) attila9988: Steve Jobs mondta azt, hogy a 4" már sok. Most már tökmindegy a cégen belül, hogy mit mondott, mert elhunyt. Így hát innovatív tudás hiányában kiadták 4"-lal a telefont azt kész. "Úgyis megfogják venni, hiszen rengeteg S3/Nexus/Note szaladgál az utcán, akkor ez is tetszeni fog az embereknek, a kijelző már nem lehet probléma. És mivel mi már baromira nem tudunk újat kitalálni Jobs nélkül, ezért nem tudunk mást tenni."

(#28) Keeperv85: a bicskával megtudod enni az almát :)

[ Szerkesztve ]

(#30) callmeakos válasza Gilberto (#12) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

ezt az iSheep dumát lopom :P

Amúgy nem tudom mit van kiakadva mindenki. Minden évben ez megy. A Hype gépezet forog és az érdeklődés az egekbe szökik.....

All→M8

(#31) BDave válasza szponzor (#26) üzenetére


BDave
őstag

304 megtekintés: 19.681 embernek tetszik, 655 embernek nem. Hogyan lehet akkor összesen 304 megtekintés???

(#32) whitezo88 válasza BDave (#29) üzenetére


whitezo88
nagyúr

itthon kilenecvenért szokott lenni a legkisebb, szintén 12 ropiért, csak az nem korlátlan... és ott angolhonban 2x, 3x annyi az átlagfizetés...

a birkázás meg gyerekes, aki csak annyit tud ideböfögni, inkább tartózkodjon mert az csak flame. én nem sznobságból használom hanem mert szükségem van rá munkához továbbá könnyű. gyors és élvezetes használni. Engem is zavar a sok buta liba, akik fehér szifonnal villognak, de a repülőmódot se ismerik, az app storet meg ha 3x megnyitották 1 év alatt...

(#33) spawn21 válasza szponzor (#26) üzenetére


spawn21
veterán

Te!

Ez mekkora videó! :DDD :Y

iPhone 13p

(#34) BiP válasza attila9988 (#27) üzenetére


BiP
nagyúr

5 év után szerintem revideálhatják a véleményüket, én nem bánom, nem visszás a dolog.
Főleg hogy csak nyújtottak rajta, nem lett szélesebb, így ugyanúgy kezelhető, mint a korábbi 3.5".

(#2) Tamás9x: 5 ugyanolyan generáció, 5 év után a 6. telefonon növeltek átlóban fél colt, hosszra kb. másfél centit. Ez okot ad az ilyen "viccelődésre"?. Szerintem elég béna vicc. nem egy ilyen képet láttam, elég szarok, humortalan.
Egyáltalán nem védem az applet, csak szerintem nem vicces, nincs humortartalma.

Amúgy tényleg gáz, hogy kijönnek egy olyan telefonnal, ami elmarad a vetélytársaktól képességekben, mégis viszik, mint a cukrot.
De ha a Samsung, a Nokia hoz ki egy olyat, ami elmarad, akkor meg megy a fikatenger, hogy ez kevés lesz.
Mondjuk érdekes, az első iphone is elmaradt a vetélytársaktól paraméterekben (egyedül a kijelző és az oprendszer volt fasza), mégis siker lett.
De most már a kijelző és a rendszer sem forradalmi, utolérték őket, mégis óriási siker a telefon. Fura.

(#35) BDave válasza whitezo88 (#32) üzenetére


BDave
őstag

Hát igen, vannak különbségek... Majd talán egyszer mi is eljutunk arra a szintre.

(#36) #06658560 válasza BDave (#31) üzenetére


#06658560
törölt tag

Tippre: ha valaki megosztja fb oldalán és ott tetszik valakinek, akkor még nem biztos, hogy a lejátszásra is kattintott. :)

#34BiP: azért pont a nyújtás a felsö sarkot elviszi a fenébe, kis kezüeknek lehet rosszabb a normál arányú, csak kissé szélesebb megoldásnál.

[ Szerkesztve ]

(#37) ntomka


ntomka
nagyúr

De sok birka. :N

ツ Headphones on - World off

(#38) BDave válasza #06658560 (#36) üzenetére


BDave
őstag

De a Facebook "like"-ja független a YouTube "like"-jától. Ha a FBon nyomsz egy likeot, az nem jelenik meg a YTon. A két oldal ráadásul két teljesen különb cégé. A Google+-on még eltudnám ezt képzelni, de FB-on biztos nem működik így.

(#39) szponzor válasza BDave (#31) üzenetére


szponzor
senior tag

Független a Facebook like-tól...annyi, hogy a Youtube a feltöltést követő 1-2 napban rosszul számol vagy csak rosszul jeleníti meg, de pár nap után ez beáll.

(#40) whitezo88 válasza BiP (#34) üzenetére


whitezo88
nagyúr

"Amúgy tényleg gáz, hogy kijönnek egy olyan telefonnal, ami elmarad a vetélytársaktól képességekben, mégis viszik, mint a cukrot."

valami kötelesség, hogy az Applenek mindig mindenki előtt kell járnia? Mitől marad el? NFC? Vezeték nélküli töltés, amit ugyanúgy be kell dugni szóval ugyanott vagyok? Nem FHD felbontás? Nem a legjobb ez tény. De nem lehet mindenben az mindig. Idén ott volt a retina MBP ami nagy dobás volt és csúcsgép lett, most az iphone nem lett az. Bár ha nem lenne rabláncom még, LEHET, hogy lecserélném. Még pénzbe se kerülne mert eladnám 110 körül vagy amennyiért mennek most, és ugyanúgy előfizuson megint vennék egyet ami olcsóbb. (80 körül)

de ez már annyira lerágott csont, 6 napja ez a téma mindenhol. Ami meg megint reklám hoppá :)

más márkánál nem így van? egy BMW vagy Audi is fogyó termék lesz akkor is ha csak annyit raknak csak bele, mint egy Toyota vagy Mazda... Sőt ha olyan eretnekséget elkövetnek hogy kiadnak egy elsőkerekes BMW-t :U

(#41) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Kíváncsi lettem volna mekkora sikert/részvény csúcsot érnek el az almások ha az ötöst is Jobs mutatja be... :U

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#42) kekegsm


kekegsm
őstag

Úgy számolom, hogy az iPhone 17 megjelenésekor mindenki fog egyet venni a világon, az iphone 18-ből kettőt, az iphone 19-ből 4db-ot, az iphone 20-ból....

Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

(#43) DeadMeat válasza whitezo88 (#40) üzenetére


DeadMeat
veterán

Ha már úgy kommunikálják, hogy az, akkor legyen is a legjobb. Vagy én látom rosszul? Btw örük neki, hogy jól fogy, én nem vennék, nem az én világom, de fogyjon csak szépen, nekem attól nem lesz rosszabb.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#44) 8th válasza BiP (#34) üzenetére


8th
addikt

"Szerintem elég béna vicc. nem egy ilyen képet láttam, elég szarok, humortalan."

A fél világ mégis jót mosolyog az ilyen képeken. Nagy valószínűséggel a hiba az ön készülékében van.

"Amúgy tényleg gáz, hogy kijönnek egy olyan telefonnal, ami elmarad a vetélytársaktól képességekben, mégis viszik, mint a cukrot."

Már önmagában csak az USA is egy hatalmas piac, az Apple ráadásul hazai cég így alap, hogy azt veszik a népek. Addig amíg lelki szegény emberek státuszszimbólumként képesek tekinteni egy nyomorult telefonra addig ne csodálkozz semmin. Világszerte megy a mesterségesen gerjesztett hype a sok iSheep meg tömött sorokban bégetve menetel a boltba új szifonért mert az a trendi és lehet vele villogni a villamoson meg a suli előtt.

(#45) whitezo88 válasza DeadMeat (#43) üzenetére


whitezo88
nagyúr

még a mosóporgyártók is azt kommunikálják hogy övék a legjobb, ez marketing, és természetes dolog...

(#46) spawn21 válasza whitezo88 (#40) üzenetére


spawn21
veterán

Nem igen van igazad.
Olyan dolgokat állítanak, amik forradalmiak és, hogy ez a legjobb.
Pedig nem az. Sőt. Inkább már csak egy közép-felső kategóriás telefon. ;)

iPhone 13p

(#47) BDave válasza whitezo88 (#45) üzenetére


BDave
őstag

Azért az elég hülyén szólna, ha egy cég (és pláne ha az Apple) úgy jelentené be a legújabb termékét több hónapos fejlesztés és rengeteg beruházás után, hogy "a világ 4. legjobb telefonja, vegyétek meg!"

(#48) whitezo88 válasza spawn21 (#46) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ha ez közép-felső, akkor mi a felső, és miért az? érdekel, tényleg.

BDav: ismétlem: mert így lehet eladni valamit. Tisztában vagyok, hogy a thinnest iphone yet is nettó félrebeszélés.

Hiába reklámozza magát az Ariel, hogy hogy szuperintelligens nanorobotok mossák a ruháimat, ha ugyanaz az eredmény, mint egy Sztár mosóporral, érted. Én is látom, hogy nem tud többet, de lemaradva sincs. De így lehet jól eladni. Vagy mikor egy húszéves ponyvaíró meg se jelent könyvét már bestsellerként reklámoznak.

[ Szerkesztve ]

(#49) BDave válasza whitezo88 (#48) üzenetére


BDave
őstag

Én értelek téged és a dologgal is tisztában vagyok. A sok marketing mögé pedig néha elég nehéz belátni és van, ami olyan ügyes, hogy simán benyeli az ember. Nagyon nyitott szemmel kell járni (valahogy így: :Y :) ) és ésszel.

(#50) Lenry


Lenry
félisten

Mkt cap 655.98B

:Y
ha meg akarnánk venni az összes Apple részvényt, az 656 milliárd dollárba kerülne.
ez 141 trillió forint, az az 141 ezer millárd.

Magyarország teljes éves költségvetése 15ezer milliárd körül van.

állami infotech céget kéne alapítanunk

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.