Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Devid_81


Devid_81
nagyúr

32Gb pendrive... :Y :Y Aranyos...majd ha az is 3-4 ezer lesz akkor benevezek egyre ;)

...

(#2) shteer válasza Devid_81 (#1) üzenetére


shteer
titán

de ugye nem most látsz ilyet először? :D

..szerintem jónak tűnik

(#3) Thrawn válasza Devid_81 (#1) üzenetére


Thrawn
félisten

Lesz 64 GB-os is tőlük, valamikor jövő év elején. Ennél pontosabbat nem árultak el.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#4) westlake válasza Devid_81 (#1) üzenetére


westlake
félisten

a corsair 64gb-os drive-ja mar tobb honapja a piacon van :P ;]

Play nice!

(#5) #72042496 válasza shteer (#2) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ez speciel nekem is új. Már a 16 gigásnál is úgy meglepődtem, hogy nem is néztem, van-e tovább. :)

(#6) Devid_81


Devid_81
nagyúr

láttam már a 64est is! :B
De ez kezdőárnak nem is rossz, az árakkal meg csak a gondok vannak manapság amióta USA úgy döntött, hogy talpra áll..vagy mégsem...napi 10 FT fel,-le ... :W

...

(#7) BITBOYS válasza westlake (#4) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ja, és 50 ropiért viszik mint a cukrot ;]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#8) ngabor2


ngabor2
nagyúr

ddr3-nál is csak a gyorsítással törődnek. valaki látott már 4GB-os modulokat, alap feszültségen? nem kell, hogy hiper-szuper gyors legyen, csak végre tényleg nagy kapacitású. elvileg ddr2-ből is lehet csinálni 4GB-osat, de olyat már tényleg sehol nem láttam, csak 1-2 utalást láttam rá. gyorsnak már elég gyors, de nagynak nem elég nagy.

a pendrive-nál is attól tartok, hogy lesz kemény 2-3 MB/s írási sebessége. nagynak már elég nagy (vagy sose lesz elég nagy), de gyorsnak nem elég gyors.

(#9) #72042496 válasza ngabor2 (#8) üzenetére


#72042496
törölt tag

Pedig lehet venni 4 gigásat DDR2-ből, de drága. Más típusból nem tudom, létezik-e, nem néztem utána. DDR3-ból horror áron jönne ki ugyanez, így kereslet* is alig lenne rá, tehát nem csoda, ha a nagyközönségnek még nem gyártanak 4 gigás modulokat.

*Kereslet az, amikor valaki képes és haljandó megvásárolni a terméket.

[ Szerkesztve ]

(#10) kariad


kariad
senior tag

Én még maradok a Márkás Tunnigos DDR2-nél..... Talán majd Jövő Karácsonyra beérik a pénztárcámnak a DDR3!

(#11) lezso6 válasza #72042496 (#9) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

ezt benéztem :B

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#12) ígyvanferi válasza #72042496 (#9) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Van itt olcsóbban is: OCZ, 'csak' 175 dollár (4200 Ft egy GB ára, ami nem is rossz).

(#13) Entryy válasza ígyvanferi (#12) üzenetére


Entryy
aktív tag

Nagyon jól hangzik,de nehezemre esik elhinni,h a G.Skill a memóit cirka 113e HUFnyi Euróért méri az OCZ (mert ő olyan jó fej) csupán 35000 HUFnyi dollárért...
Teljesen mindegy mennyivel váltottam a számolásnál ekkora különbségek irreálisak!
Sajnos a számítástechnikai piacot ismerve az első a hihetőbb ár.
Am kutakodtam az ocz oldalán és ezek betegek: [link]

Itt pedig a termék paletta: [link]

[ Szerkesztve ]

http://www.adrenalinbase.com/index.php?L=fr&T=videos# -- The need4speed " The art of flight "

(#14) negyedes válasza Entryy (#13) üzenetére


negyedes
addikt

Gyaaaaaaa :Y ki jatszik 16 gb ramal??? Max szerverbe tennek ilyet de asztali pc-be minek ennyi? Ja es milyen deszka kell ala??? ;]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#15) #72042496 válasza ígyvanferi (#12) üzenetére


#72042496
törölt tag

Hivatalosan erre még rájön az ÁFA és a vám, de tény, hogy így olcsóbban be lehet szerezni.
Csak találj valakit, aki hazaküldi, mert a Newegg nem szállít Magyarországra. :(

negyedes:

Minden P45 chipes lap támogatja, az AMD oldalt nem ismerem. Játékra tényleg felesleges a 16 GB memória, tiszta szerencse, hogy egy PC-n mást is lehet csinálni! ;]

[ Szerkesztve ]

(#16) Nyugdíjas válasza negyedes (#14) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Tényleg nem tudom,de nekem a 8GB néha jól jön :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#17) F e Z o


F e Z o
veterán

Nem tudom, miért nem lehet egy normális szint adni egy pendrive-nak, egy sima fekete, kék is megtenné, ehelyett rikitó citromsárga, rózsaszin....istenem, ezek után talán jön a 32Gb-s Hello Kitty Edition

H2O über alles!

(#18) Integra válasza F e Z o (#17) üzenetére


Integra
titán

ezt megtalálod ha keresed :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.