Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

AS SSD mérésnél ez elég érdekes: "Írás esetén egyébként nagyjából 13%-kal voltak alacsonyabbak a számok a gyári értéknél."
Miközben olvasásánál a 7000 helyett csak 825 van, ami 88%-al alacsonyabb a gyári értéknél.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2) Graphics


Graphics
Jómunkásember
LOGOUT blog

Remélhetőleg marad ez a referenciadesign, és nem lesz gyártás közben túl nagy variálás, vagy hibás széria.

@Geri Bátyó:
88% kicsit karcsú szám.

CMF Phone 1 kicsomagolás - https://youtu.be/jB8Q0ouKdPw

(#3) Armagedown


Armagedown
őstag

"A Kingston SSD-ivel a tesztek után legtöbbször elégedettek vagyunk, így a legújabb, PCIe 4.0-s modelltől is sokat vártunk."
Remek, remélhetőleg a vásárlók sem egy "költséghatékonyabb" verziót kapnak belőle, hanem ugyanazokból az alkatrészekből épül fel, mint a tesztben szereplő példány.

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#4) nexplo válasza Armagedown (#3) üzenetére


nexplo
őstag

Nem valami megnyugtató sorok valóban. Bár ha sokkal rosszabb mint az ígért, akkor vissza kell vinni a fenébe. :W

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#5) Geri Bátyó válasza Graphics (#2) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Az tényleg karcsú. Mivel a többi mérés ezt nem támasztotta alá, legalább említeni kellett volna, hogy valami nem kerek. Illetve kihagyni az AS SSD-t, mert nem méri megbízhatóan az eszközt.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#6) nyunyu válasza Armagedown (#3) üzenetére


nyunyu
félisten

Remek, remélhetőleg a vásárlók sem egy "költséghatékonyabb" verziót kapnak belőle, hanem ugyanazokból az alkatrészekből épül fel, mint a tesztben szereplő példány.

Eddig ezt hány szériánál játszotta el a Kingston?

Annó a 120GB-s V300-at beszoptam.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#7) nexplo válasza nyunyu (#6) üzenetére


nexplo
őstag

Vissza kell vinni garanciában és kicserélni egy másikra :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#8) Graphics válasza nyunyu (#6) üzenetére


Graphics
Jómunkásember
LOGOUT blog

És még hányan, döglődő A400-asok, kicserélt alkatrészek... Sajnos az ADATA is hasonló üzletpolitikát folytat.

@nexplo: Ez leírva nagyon szép és egyszerű megoldás, csak a gyakorlatban elég nehéz hivatkozási alap.

CMF Phone 1 kicsomagolás - https://youtu.be/jB8Q0ouKdPw

(#9) nexplo válasza Graphics (#8) üzenetére


nexplo
őstag

Véletlenül nem indul már el. Ennyi. Nem nehéz ezt megoldani :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#10) nyunyu válasza nexplo (#9) üzenetére


nyunyu
félisten

Előző nap vettél egy fasza 60GB-s V300-at más gépébe, majd azon felbuzdulva vett kamu 120GB-s meg hirtelen megdöglik?

Aztán később firmware frissítéssel megoldották, hogy a korai szériák is olyan lassúak legyenek, mint a későbbi, ócóbb alkatrészekből legózottak.

Azóta csak Samsung SSDt vettem, mert ott tudod, mi micsoda.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#11) Graphics válasza nyunyu (#10) üzenetére


Graphics
Jómunkásember
LOGOUT blog

Már ott is volt varia a Phoenix - Elpis vezérlőkkel.

[ Szerkesztve ]

CMF Phone 1 kicsomagolás - https://youtu.be/jB8Q0ouKdPw

(#12) nexplo válasza nyunyu (#10) üzenetére


nexplo
őstag

Én csak Samut vettem eddig, vagy hynixet. Ezekben nem csalódtam, hozzáteszem mind felső kategória volt. A leggyorsabbak.

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#14) nexplo válasza Gerzso0 (#13) üzenetére


nexplo
őstag

Szerintem annyira nem borzasztóan magasak az árak. Nem mondom hogy most a legolcsóbb de ki lehet fogni alsó kategóriában egész jó áron ssd-ket :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#15) Graphics válasza nexplo (#14) üzenetére


Graphics
Jómunkásember
LOGOUT blog

Eleg jó áron lehet most SSD-t venni.

CMF Phone 1 kicsomagolás - https://youtu.be/jB8Q0ouKdPw

(#16) nexplo válasza Graphics (#15) üzenetére


nexplo
őstag

Én is így látom. Bizonyos hardverek ezerszer jobban elszálltak. Szerencsére az SSD nem volt éllovas, e tekintetben.

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#17) Low Noise


Low Noise
senior tag

Samsung 980 prot vegyek vagy inkább KC3000 Kingstont? Melyik a jobb?

(#18) Kartács válasza Low Noise (#17) üzenetére


Kartács
aktív tag

Bár már kicsit késői lehet a válasz, de én is most ástam bele magam és 980 Pro-t néztem, de a KC3000 sokkal jobb választás.
Kollégám is azt vett most én is azt fogok.
- Majdnem -10k az ára
- És gyorsabb a tesztek alatt is

Nem kérdés, KC3000!

i7 13700K | ASUS ROG STRIX 4070 Ti OC | 32GB DDR4 | Corsair iCUE H150i Elite LCD WH | Corsair HX1000i | Corsair 5000D Airflow WH

(#19) Y72


Y72
aktív tag

Már 1 éve megvan, de csak most olvastam a tesztet sajnos.
Valóságban fele akkora a teljesítménye mint amit írnak - csak eddig nem tűnt fel.
M.2 PCIe 5.0x4-t is tudja az alaplapom, úgyhogy nem az a probléma.
Memória is az egyik leggyorsabb, úgyhogy nincs semmi ami indokolná a sebesség feleződését.

Windows is kriminálisan lassan tölt be, kb10 éves laptop sokkal gyorsabb, nem tudom miért - más programmal nincs probléma.

(#20) Y72


Y72
aktív tag

CrystalDiskMark_20231017003655.png">

[ Szerkesztve ]

(#21) Latency válasza Y72 (#19) üzenetére


Latency
senior tag

Nálam hozza a sebességet: [kép]
Idén májusi vásárlás. Nekem úgy tűnik a mérésed alapján, mintha PCIE 3.0 módban járna.

(#22) titanium_100


titanium_100
tag

Üdv!
Egy ilyen ssd-t vettem de PCE 4x dapterrel használom. Rendszermeghajtónak akarom használni. A win10 telepítő látja az ssd modult. Elindul a telepítő,de nem megy végig, restartnál nem akar betölteni a rendszer róla. Valaki pls adjon tippet mi lehet a baj! Ahci vagy IDE -re kell beállítani?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.