Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) tjb007 válasza Romvr (#99) üzenetére


tjb007
nagyúr

Visszatérve a Voyo WinPad A1 Mini tárhelyének bővíthetőségére. A Voyo szerint a 64 gigabyte-os kártyákkal is elboldogul, nem csak a harminckettesekkel.

(#102) Romvr válasza tjb007 (#101) üzenetére


Romvr
őstag

Ez szerintem eldöntötte a vitát. 64gb (igen gigabit :DDD ) microSD-t már lehet szerezni 15 ezerért is. Az kb 58gb tárterület. Mellé az eMMC-n van még 12... így kiesett a Kingsing.

Szerintem hó végén vagy szeptemberben lecsapok rá, ha még lesz boltokban. Ebben a hónapban azt a 45-öt még tűzifára költöm :D

[ Szerkesztve ]

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#103) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Én egyébként kicsit csodálkoznék, ha ezek a teljes windowst futtató táblagépek nem indítanák el az otthoni PC reformját. A nagyobbik Dell Venue Pro-hoz például van gyári elég nagy tudású dokkoló és tényleg egy mozdulattal elegánsan, kényelmesen átalakítható a tablet asztali PC-vé. Remélhetőleg a kínai cégek is ráéreznek erre és tesznek a saját tableteikre is dock portot, illetve készítenek hozzá saját dokkolót.

Persze megoldható az egész művelet e nélkül is, hiszen ha van USB és HDMI port a tableten, már alkalmas erre, főleg ha USB 3.0-ás portja is van. A W8-as tabletek marketingkampányában ezt kellene kiemelni, hiszen egy W8-as tablet nem csak egy egyszerű versenytárs az iPadok és Androidos tabletek mellett, hanem valami olyanra is képes, amire a másik két platform nem. Ez teszi igazán egyedivé, és kiemelkedővé. Alapból csak egy ultrahordozható 8 inches tablet, amiből egy pillanat alatt asztali PC lehet ami rengeteg előnnyel jár azok számára akiknek ez a teljesítmény megfelel. (az otthoni felhasználók többsége ilyen)

+ olcsó, mivel nem kell venni külön tabletet, asztali PC-t, sőt notebookot sem, persze kompromisszummal
+ olcsó, mert elég sok áramot meg lehet vele spórolni évente
+ esztétikus, mert a nagy 10 kilós téglalap PC nem foglal helyet, nem fűti fel a szobát, nem zúg
+ az 1 gép elve sok előnnyel jár, mivel bárhol veled lehet a PC-d, a leveleid, és a fontosabb fájljaid, akár offline
+ amit otthon elkezdtél a gépen, azt folytathatod út közben, a munkában, majd újra otthon
+ rengeteg x86-os windows-os szoftver fut rajta
+ csatlakoztatható hozzá rengeteg PC-s periféria USB-n keresztűl
+ megfelelő konfig esetén a biztonsági mentés gyors és kényelmes

Mondom ezeket úgy, hogy iPadom, Macbookom van és még sosem használtam W8-as rendszert. Tetszik a dolog.
-------------
Ebben a tabletben tetszik az olcsósága, de én biztos olyat vennék amiben több a RAM és a háttértár, illetve a dockoló szintén jól jönne.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#104) Romvr válasza Tigerclaw (#103) üzenetére


Romvr
őstag

- Dokkoló jó ötlet. De kétféle kellene. Egy olyan amire csak rápattintod amint hazaértél, van USB3.0 legalább 4db, 2DB HDD/SSD férőhely, Gigabites LAN csatlakozó, HDMI kimenet, meg persze töltő. Így egy mozdulattal asztali géppé válhatna.
Meg egy olyan ami notebooká alakítaná (Lásd T100), csak szintén teljes értékű USB3.0-val, plusz HDD-vel és plusz akkumulátorral.

Ha ezeket a kiegészítőket értelmes áron lehetne megvenni egy táblagéphez (ami feltételezi hogy létezik egyáltalán) akkor tényleg betörhetne a piacra.
Mondjuk a Notebook- alakításos részt én igazán csak 10"+ magasságában tudom elképzelni.

- Sajnos az olcsóság ára a szűkös tárhely. Míg a mostani laptopomban van 1,5Tb tárhely (500 a gyári + 1Tb HDD Caddy-ben) addig ezek gyárilag max 64Gb (értsd 58Gb)-al jönnek és a microSD foglalat miatt ezt ismét csak 58Gb-al tudod növelni. Azaz ha megszakadsz is csak ~120Gb-ot tudsz belepréselni. Erre lenne megoldás a több microSD foglalat (legalább 3), vagy esetleg más alapértelmezett tárolóra váltás (M.2-es SSD?).

- Nekem iPad Minim volt de eladtam mert inkább a laptopot használtam helyette. Túl sok helyen korlátozták a lehetőségeimet. Egy ilyen Windows8.1 tabletnél viszont megmaradna a szabadság.

- "én biztos olyat vennék amiben több a RAM és a háttértár"
Voyo 2Gb RAM és 32Gb háttértár ~38ezer forintért (+ÁFA = 48ezer )
Hasonló tudásban itthon, 1 év Pickup-and-Return garival az Acer Iconia W4 ~70ezer forint (nagyobb maga a géptest, ami miatt nem tetszik), vagy a Lenovo Miix2 64Gb-al ~80 ezer (nincs HDMI de 2év gari és rohadt jól néz ki szerintem).

Ha sikerül eladnom a régi laptopom a közeljövőben akkor azonnal veszek egy Voyo Winpad A1 Mini-t. Ha nem akkor csak a jövő hónapban nevezek be. :K

[ Szerkesztve ]

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#105) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Elvileg már van 128GB-os micro SD kártya is, de van már 2TB-os hordozható wireless HDD is, pl. a Seagate-től.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#106) Romvr


Romvr
őstag

Kicsit/Nagyon OFF:
Azok akik azt mondják hogy az 1Gb RAM-al nem lehet mit kezdeni, csak kicsit tévednek. Igaz VMWare alatt teszteltem csak de
- 1024Gb Fix lapozófájl beállítva.
- NOD32 a háttérben
- Skydrive a háttérben
- TeamViewer a háttérben
- Chrome 3 lappal (Bing / PH forum / Youtube) / Word / Windows Áruház / VLC for Windows 8 / MSPaint programok megnyitva.

Eredmény:
1Gb RAM esetén 826 Mb a foglalt méret (81%).
A rendszer gyorsan reagál az eseményekre, csak ritkán van pár pillanatnyi lassulás (lehet a gazda rendszer miatt is)

2GB RAM esetén 1254Mb a foglalt méret (60%).
A rendszer gyorsan reagál az eseményekre, ritkán de még mindig vannak lassulások (lehet a gazda rendszer miatt). Felhasználói szemmel nem tapasztaltam különbséget az 1 és 2Gb között ilyen igénybevétel mellett.

Csináltam egy poén/extrém tesztet is 512Mb-al de úgy a Chrome és az MSPaint megnyitását követően már RAM-ért könyörgött a rendszer. Alapjáraton 380Mb volt foglalt, de a HDD-n dolgozott rendesen a lapozófájl, a rendszer pedig e miatt szinte használhatatlan lett.

Konklúzió: Az 1Gb-os tabletek is teljesen megfelelnek normál tartalomfogyasztásra és kis irodai munkára is.

Csak gondoltam megosztom veletek ezt a tapasztalatot. :U

Szerk:
(#105) Tigerclaw
A merevlemez Kb 60 ezer forint és még Wifi-N-es sebességgel is max 12.5Mb/s-el menne ami valóságban inkább 10. De akkor mázlista vagy mert nem zavar be semmi. A 128Gb-os microSD meg 40-45 ezer forint. Kérdés hogy ezt lekezeli e a gép vagy kidobtad a pénzt az ablakon.

[ Szerkesztve ]

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#107) Tigerclaw válasza Romvr (#106) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Hát igen, sajnos a wifi-s drive-ok ilyen lassúak, de ugyanaz a Seagate Wireless Plus amire gondoltam, megy USB 3.0-áról is, az meg már jóval gyorsabb, sőt ha megfelel egy csak USB-s HDD, akkor persze sokkal olcsóbb alternatívák is szóba jöhetnek. Mármint ha tényleg nem megoldható, hogy csak otthon álljon rendelkezésre a sok terabyte-nyi adat. Ha jól szelektál az ember akkor azért egy 32GB+128GB több mint elég és akkor még ott vannak a netes tárhelyek is. Az árakról meg annyit, hogy én lassan hozzászokok, hogy mindent az Amazon-Ebay felől nézek és ott pl. a 128GB-s Sandisk UHS-I Micro SD 30k HUF alatt elérhető.

Hogy felismeri-e a tablet az persze egyedi kérdés...aminek vásárlás előtt érdemes utánanézni.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#108) Romvr válasza Tigerclaw (#107) üzenetére


Romvr
őstag

Tablet esetében nálam szóba se jöhetnek az USB-s tárhelyek. Telefonomhoz is adtak OTG kábelt, pendriveból meg mindig van nálam egy csokornyi 32Gb-os, mégsem használom. Hülyén néz ki hogy ott lifeg. Hát még egy HDD... Inkább átmásolom kábelen a telefonom SD kártyájára ami kell és csókolom.

32Gb + 64Gb áll rendelkezésre ha a kínálatot nézem. Bár gyakoribb a 32+32 hogy ne szaladjunk messzire. Ez annyit jelent hogy az első esetben van kb 60Gb szabad helyed, hisz a rendszerlemez legalább 10%-át (3Gb) szabadon kell hagynod a második esetben meg kb 36Gb. Ha azt veszem hogy egy 23 részes sorozat 720p-ben 30 giga körül van akkor mind a két lehetőség vérszegény.

Tesztelésnek itt van az a 32bites 8.1-es rendszer amin Word és Excel van csak telepítve Office gyanánt meg kb 500Mb-nyi egyéb program. Csutkára frissítve a 28,1Gb-ból 17,1Gb a foglalt terület. Sajnos a Windows ilyen, rohadt sok helyet foglal alapból. Így mondhatni hogy a belső tárterület az egészben le van nyelve és csak annyi az effektív szabad helyed amivel bővíted. Ebből pedig az a max 58 giga harmatgyenge lehetőség noha kezdésnek már megteszi. A 128Gb már barátságosabban hangzik de szerintem megfizethető árú ($150-180) tabletek esetében ilyenre nincs is lehetőség.

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#109) Tigerclaw válasza Romvr (#108) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Nálam egy 23 részes 45 perces sorozat 720p-ben csak 7GB és kifejezetten jó minőségű. (H264 MPEG 4 AVC vagy mi a codec) Amúgy meg valamit valamiért. Ha kell az extra tárhely, akkor meg kell venni a nagyobb SD kártyát, vagy esetleg venni több kisebbet ha az olcsóbb, vagy először venni egy kisebbet és később kérni karácsonyra egy nagyobbat :-

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#110) Romvr válasza Tigerclaw (#109) üzenetére


Romvr
őstag

"Nálam egy 23 részes 45 perces sorozat 720p-ben csak 7GB"

Az nem tudom milyen lehet mert pont tegnap töltöttem le vásároltam meg a Csillagkapu Atlantisz első évadját és 28,99Gb Angol és Magyar hangcsatornával, feliratokkal. Pedig ez csak 20 részes de részenként 1,4Gb nagyjából. Még nem láttam olyan valóban jó dual-language 720p-t ami ennél kevesebb lett volna.

"Ha kell az extra tárhely, akkor meg kell venni a nagyobb SD kártyát"

Ezzel nincs is gond, egy marék szotyoláért tudok saját használatra szerezni, de ha a gép nem bír csak 64Gb-ot kezelni max akkor sok választásod nem maradt.
Több kisebbre én is gondoltam mondjuk szerezni 2-3db-ot, felcímkézni és akkor cserélgethetném filmnézéskor. Mondjuk tény hogy elég hülyén is érezném magam közben :DDD
Bár a régi DOS-os Mortal Combat feeling meglenne "Kérem helyezze be a 4-es számú floppy lemezt".

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#111) Sir Ny


Sir Ny
senior tag

"Ez utóbbi teljes méretű SDXC kártyával bővíthető, melyből már 256 GB kapatású változat is létezik,"

a hivatkozott bejelentesben microSD-t irnak.

-

(#112) Romvr válasza Sir Ny (#111) üzenetére


Romvr
őstag

Azaz Emdoor EM-i8080 nem a Kingsing W8 amiről a cikk szól:
A link csak az MS bejelentésére referál ami az Emdoor tabletjével debütált. Aztán tér rá, hogy most jött még egy ilyen kütyü a Kingsing műhelyéből.

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#113) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Vajon ennek a típusnak lesz 2GB RAM 32GB flash verziója?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#114) Romvr válasza Tigerclaw (#113) üzenetére


Romvr
őstag

Szerintem előbb-utóbb csinálnak, de az már nem $130 lesz hanem $150 :DDD

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#115) Romvr válasza Romvr (#114) üzenetére


Romvr
őstag

Találtam egy érdekes képet az iWork 10 hez

Azaz a rendszer-partíción a szűz Windows összesen 3,7Gb helyet foglal. E mellett van egy 5,4GB-os ImageDrive amin a wim képek vannak (kérdés hogy miért 5,4gb-ot csinált az emberünk holott 3Gb is elég lett volna. Tehát ha 14,9Gb-al visszaszámolunk (16Gb-os eMMC valós mérete), akkor ebből 9Gb lesz a C: azon meg lesz 5,3Gb szabad helyed. Aztán kezdhetsz telepíteni. :)
Persze ha 3Gb-al számoljuk a WIM image partíciót akkor 7,3Gb lesz a 11Gb-ból szabad. Tény hogy nem sok, de ez így már jobban hangzik szerintem mint a 2-3Gb ami amúgy maradna.

Apropó: Rendeltem egy Voyo Winpad A1 Mini-t az AliExpress-ről. 10 napot írtak szállítási időnek :)

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#116) Sir Ny válasza Duree (#74) üzenetére


Sir Ny
senior tag

Igazsag szerint nem lehet ennyiert tablagepet csinalni. Ezt tobbert allitjak elo, mint 100 dollar, a veszteseget a ms es az intel nyelik be.

-

(#117) dergander válasza Romvr (#115) üzenetére


dergander
addikt

abba vajon van angol nyelv mert ahogy olvastam csak only kínai,nincs multilag

(#118) LittleShark


LittleShark
tag

Sziasztok!

Ma érkezett be az országba a VOYO A1 MINI tabletecském. Remélem kézhez kapom péntekig. Aztán indulhat a tesztelgetés.

• Passzív Jövedelem: trker.com/go/158124 • • •

(#119) Fancy-boy válasza LittleShark (#118) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Gondolom kell utána fizetni a NAV-nak... :D

(#120) LittleShark válasza Fancy-boy (#119) üzenetére


LittleShark
tag

Szia! Remélem nem, mert dropshipping segítségével jött Belgiumon keresztül. Remélem jobban járok vele mint az M-Horse N9000W telefonnal ami 15 percig működött aztán soha többet.

• Passzív Jövedelem: trker.com/go/158124 • • •

(#121) section9 válasza LittleShark (#118) üzenetére


section9
őstag

Várjuk a tapasztalatokat. :R

(#122) Sir Ny válasza LittleShark (#118) üzenetére


Sir Ny
senior tag

tabletkent tervezed hasznalni, vagy kulso periferiakkal (monitor, bill)?

-

(#123) LittleShark válasza Sir Ny (#122) üzenetére


LittleShark
tag

Rendszergazdaként dolgozom egy középiskolában és inkább egy kis tabletet hurcolászok magammal az 1 kilós notebook helyett. A WIFI hálózat állítgatásához, szerverhez + teszteléshez tökéletes lesz számomra. Itthon van egy Samsung LED Tv-m vezeték nélküli billentyűzettel és egérrel, de az "okos" rendszer sebessége maximum YouTube zenélgetéshez és online filmezéshez megfelelő. Tv-vel akarom használni, addig amíg lesz pénzem egy ECS LIVA-ra.

• Passzív Jövedelem: trker.com/go/158124 • • •

(#124) LittleShark


LittleShark
tag

Sziasztok! Ma hozta a postás a Voyo A1 Mini-t. Most épp vele írok. Eddig nagyon jól működik minden. Egy pillanat alatt lekapta a netről a Magyar nyelvi fájlokat. Sebesség is ok.

• Passzív Jövedelem: trker.com/go/158124 • • •

(#125) LittleShark


LittleShark
tag

Két pici képecske. Videó készítése folyamatban. Jó választás volt ez a kis tablet: VOYO A1 MINI . Bármi kérdésetek van írjatok bátran.

Kijelző:

Hátlap:

[ Szerkesztve ]

• Passzív Jövedelem: trker.com/go/158124 • • •

(#126) Fancy-boy válasza LittleShark (#125) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Gratulálok a géphez! Egy kicsit irigykedem. ;]
Erősen gondolkodom a beszerzésén.
Így végül-is mennyiért sikerült megvenni? 50 alatt megvolt?

[ Szerkesztve ]

(#127) Romvr válasza LittleShark (#125) üzenetére


Romvr
őstag

Kinézetre nekem jobban tetszett mint az Acer. Bárcsak meg tudtam volna venni az Ali-tól! De nem panaszkodom, így is van egy pöpec kis masinám.

Arra azért kíváncsi vagyok hogy ha felteszel egy MSDN-es Win 8.1 pro-t akkor mennyi helyed marad a 32-ből amit használni is tudsz. Nekem most belakva a 64Gb-ból ( =59Gb) van még 38Gb szabad helyem. Igaz főleg az SD kártyára pakolom a cuccaim mert onnan 1 helyről szinkronizálni a fájlokat a szerverrel.

Gratula a frankón kinéző kis gépecskéhez :C

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#128) LittleShark válasza Fancy-boy (#126) üzenetére


LittleShark
tag

Szia! Ingyen postával Belgiumból 9 nap alatt ide érkezett. Valutaátváltások miatt 45.000 Ft-ból jött ki.

• Passzív Jövedelem: trker.com/go/158124 • • •

(#129) DonMaster


DonMaster
addikt

a kingsing w8 és a voyo winpad mini - röl aki rendelte irhatna egy kis leirást , meddigbirja mit probáltrajta stbstb.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#130) DonMaster


DonMaster
addikt

találtam jo árasitot voyo-t :) 108Dollár [link] ez igy már nem kérdés .hogy meg-e éri .free shipping és ups vagy dhl-el jön 3-8nap szállitás :D

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#131) vlevi


vlevi
nagyúr

Én tavaly karacsonyra vettem a hugomnak egy asus transformer t100-t. Akkor meg aszthiszem asfajta nem volt. 2G ram, 64G emmc (ami joval gyorsabb, mint a hdd, inkabb azt mondanam, egy ssd harmada sebessegben). Az emmc fontos, mert a sima nand flash az lassu. A transformer mellett egyertelmuen az szol, hogy ahhoz fullos office-t adnak. En mar akkor szinte biztos voltam benne, hogy a T100 féle gepek egyszerre nullazzak le a netbookokat, es talan a winrt-t futtato surface-t is. Perzse ehhez kellett az intel, mert a baytrail atom nelkul ezek a gepek nem letezhetnenek.
Azota a T100 ara lement 120-rol 100 kornyekere.

8.9" meretben en is megneznek egyet, mert a 8 sajnos kicsi. A masik rakfeneje a wines tabletnek a felbontas. 10"-on az 1366 sajnos picit kockas a metro feluleten, de eppen hasznalhato a hagyomanyos desktop. Fullhd-n sokkal jobb a metro appok kepe, ilyen pl. a lenovo miix2 10-es, de a hagyomanyos asztal nagyon apro. Igaz, hdmi-n ki kell tolni egy 24-es monitorra, es problema megoldva :-)

[ Szerkesztve ]

(#132) vlevi válasza DonMaster (#130) üzenetére


vlevi
nagyúr

Azért az aliexpressel ovatosan, nulla feedbackes eladotol en nem vennek semmit.
Ne feledd, az ali az a kinai vatera, fuggetlen eladok arulnak rajta, nem az aliexpress...

(#133) DonMaster válasza vlevi (#132) üzenetére


DonMaster
addikt

persze tudom olyan mitn az ebay csak a kinai változata :) paypall al midenféleképen, voltmár hoyg átverés és rá1napra viszakaptam a pénz-t , ez a minimum hogy paypalla veszem , mert ott biztosan ha kamu vagy vlaami más akkor a pénz-t legalább visszakapom .

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#134) amargo


amargo
addikt

Hi,

Akik végül egy Voyo WinPad A1-t vettek írnának róla, hogy a hétköznapokban mennyire vált be?

Köszi!

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#135) fundaluk válasza amargo (#134) üzenetére


fundaluk
tag

Egy hete jött meg a Voyo A1-em az Ebayről. Teljesen kifogástalanul működik. Kezdeti egy két napban előfordultak random kikapcsolások, aztán driverfrissítés után ezek elmúltak. Akksija nálam egy napig bírja néhány órás netezés, néha email checkolás ilyesmik mellett. Magasan elvárásaim felett teljesít a 40000 forintos kis gép.

[ Szerkesztve ]

(#136) amargo válasza fundaluk (#135) üzenetére


amargo
addikt

Köszi, hogy leírtad, a 8" mennyire elegendő? Most 9,7-t használok és bár néha nagynak érzem, de kíváncsi vagyok még is milyen lehet mindennapi felhasználásra. Volt már a kezembe 8"-as csak nem annyi ideig.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#137) fundaluk válasza amargo (#136) üzenetére


fundaluk
tag

Úgy gondolom a 8 coll a még éppen elfogadható minimum a Windows tabletekhez, mert ugyan a csempés alkalmazásoknak ez bőven elegendő, de a desktop programok használatához fel kellett vennem a beállításoknál az asztali elemek nagyítását 150 %-ra. Így könnyen kezelhetők a programok és szépen is mutat. Ezt a méretet egy jó kompromisszumnak gondolom a hordozhatóság és a kezelhetőség tekintetében.
Tegnap rátelepítettem egyébként az Aida64-et hát leesett az állam egy-két teszt futtatását követően. A háttértár olvasási sebesség olyan 160 MB/sec értékre jött ki és a memória írás-olvasás és proci sebesség is nagyon jó értékeket hozott. Majd ha rájövök hogyan kell csinálok egy-két screenshotot az eredményekről. Nem véletlen tűnik nagyon fluidnak és gyorsnak a gép a napi használat során.

(#138) CsabaTompa


CsabaTompa
tag

Sziasztok
Én a mai napon kaptam meg a voyo tabletet. Nagyon tetszik, csak most készenlétbe rakta magát (gondolom, mert egy ideig nem voltam a helyiségben), és nem akar visszakapcsolni.
Gondoltam lemerült, felraktam a gépre tölteni, a kis visszajelző világít, de nem akar bekapcsolni. Nem csinál semmit.
Hogy lehet visszahozni készenlétből? Vagy lehet sokáig kell tölteni, hogy elinduljon?

(#139) CsabaTompa


CsabaTompa
tag

Köszönöm, már sikerült. Csak még arra kell rájönnöm, hogy miként kell bezárni az ablakokat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.