Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Morden24


Morden24
nagyúr

Ne baromkodjanak Forza Kinect-el.
Olyan dolgokat dolgozzanak fel, ami ténylegesen Kinect után kiált. Kardozós, bunyós cuccok, Harry Potter (!), ilyenek kellenek, hogy kimutassa a Kinect a foga fehérjét, mert ezekben a játékokban a Kinect irányítással valóban JOBBÁ tehető a játékélmény, nem csak öncélúan mássá.

Sectumsempra - For Enemies

(#2) keIdor


keIdor
titán

Jónak tűnik, egyelőre ez az egyetlen, ami értelmes Kinect-re.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#3) Morden24 válasza keIdor (#2) üzenetére


Morden24
nagyúr

Hát azért én még tudnék egy párat mondani, még úgy is, hogy nem mind érdekel engem :K

Sectumsempra - For Enemies

(#4) mephi666 válasza keIdor (#2) üzenetére


mephi666
nagyúr

érdekes... főleg, hogy csak "meglegyinti" a lézerkarddal a birodalmi rohamosztagosokat... úgy lenne az igazi, ha fel lehetne őket szeletelni, mint a gulyáshúst ;] ...de így ránézésre itt a célcsoport a fiatal korosztály

a forza megint elég leegyszerűsített lenne ebben a formában... tényleg más stílusokban kellene elkezdeni a kinect-el hódítani :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5) pmheros válasza mephi666 (#4) üzenetére


pmheros
senior tag

ha te rohamosztagos lennél és egy közepes távolságra hatékony egyébként nagy tűzgyorsaságú fegyverrel rendelkeznél akkor odamennél egy kardal hadonászó hippihez ? Természetesen igen, és hogy legyen esélye 2 másodpercenként engednél csak el egy lövést, mert úgy fair. :))

[ Szerkesztve ]

nem vagyok tökéletes

(#6) Morden24 válasza mephi666 (#4) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nem volt soha a tetves életben olyan SW játék, ahol szeletelni lehetett volna... :U

Sectumsempra - For Enemies

(#7) talpalavalo


talpalavalo
aktív tag

Ez csak egy előzetes előzetese szerintem hogy ilyen is lesz, nem kell ezt komolyan venni szerintem, persze van hibája de basszus még csak most jött ki a kinekt is...
Ennyi erővel azt is mondhatnátok hogy amikor elüti milyen bután borul el és milyen lassan mozog minden stb, mert látszik rajta hogy ez egy nagyon kezdetleges verzió biztos vagyok benne hogy sokkal jobb is fog kijönni, az meg hogy ez mennyire jó kinektre ahhoz kétség nem fér hisz kardozol ami az egyik a másik meg hogy mikor használod az erőd az plusz kombó azért az is mekkora flash már :)
Szerintem alapdarab lesz csak jöjjön ki:)

(#8) mephi666 válasza Morden24 (#6) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem, de szeretnék... ;] meg valós fizikát is: pl ha nem akarsz mindenféle "kulcskártyát" keresgélni, akkor kivághatod az ajtót és mehetsz előre... (a filmben sem körmöst kapott anakin a karddal, hanem a keze bánta... vagyis kezei)

#5: jogos... :K ...de hát ez játék...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#9) Def26


Def26
félisten

Nah, ebben a játékban aztán tuti kell a nagy hely a kinectnek. Az biztos, hogy a környezetemben mindent szétvernék a felmosórúddal... :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10) plömplöm válasza Def26 (#9) üzenetére


plömplöm
őstag

valahogy így, nemdebár :DDD

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#11) Def26 válasza plömplöm (#10) üzenetére


Def26
félisten

:DDD Ez mekkora már.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#12) Morden24 válasza plömplöm (#10) üzenetére


Morden24
nagyúr

Száz éves, de még mindig üt.
Kíváncsi lennék, IRL mi történt szegény kis hurkagyurkával... :D

Sectumsempra - For Enemies

(#13) Def26 válasza Morden24 (#12) üzenetére


Def26
félisten

Azóta padavan -ból jedi lett. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#14) Morden24 válasza Def26 (#13) üzenetére


Morden24
nagyúr

Inkább Jabba, ha már kölyökként is ilyen uzsidoboz volt :D

Sectumsempra - For Enemies

(#15) Televan74


Televan74
nagyúr

Ebben hol volt a Kinect? Mert én egy nagyon jól megcsinált videót láttam.
És a Kinect honnan fogja tudni , hogy épp melyik erőt akarom használni? ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#16) maliboo


maliboo
csendes tag

Hát ez szerintem nem sikerült túl jóra.. :( A birodalmiak pedig egyenesen a kardba rohannak.:F Ez 2011-ben kevés lesz.

PSN: ewerlast

(#17) Gomez86 válasza plömplöm (#10) üzenetére


Gomez86
őstag

EEszméletlen :DDD

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#18) Sicilian


Sicilian
addikt

Kivi vagyok milyen lesz :B

nothing is true everything is permitted..

(#19) Infernohun


Infernohun
tag

Erről volt bemutató...

LOL :O

(#20) talpalavalo válasza Televan74 (#15) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

Ha jól megnézed a második körbepusztítónál lehajol az elsőnél meg hirtelen kinyújtja a kezét, ennyi :) Nem elég?

(#21) plejik


plejik
addikt

Star Warsra majd kíváncsi leszek és arra is mikor lesznek még olyan játékok, amik tényleg élvezhetőek Kinect - el.

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#22) Xaels


Xaels
félisten

Engem inkább az érdekel, hogyha tényleg minőségi cucc lesz akkor honnan fogja tudni a kinect, hogy én milyen stílusban akarom tartani a fénykardot esetleg váltanék menet közben fogást :D

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.