Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) megint én


megint én
őstag

Nekem 149 forinér sem kell!!!

(#2) Hiftu válasza megint én (#1) üzenetére


Hiftu
senior tag

Akkor ne Trollkodj itt.

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#3) DeltaPower


DeltaPower
őstag

ha ott 149 dollár, az nálunk valószínűleg közelíteni fogja a 149 eurót... :U

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#4) Sicilian válasza Hiftu (#2) üzenetére


Sicilian
addikt

lol :DDD :K

nothing is true everything is permitted..

(#5) Gude


Gude
senior tag

Biztosan drágább lesz. :U

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#6) pzstm


pzstm
titán

miért is kell találgatni még? :U
http://store.microsoft.com/microsoft/Kinect-Sensor-for-Xbox-360/product/C737B081

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7) Prof01


Prof01
veterán

Sztem a 150$ is sok. 100ért kellene árulni vagy alatta.

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#8) h-yle válasza Prof01 (#7) üzenetére


h-yle
addikt

Főleg ha igazak a fentebb inkelt specifikációk. 640x480-as kamerákért meg 4 mikiért 150 dollár? Úgy hogy nincs rá éppkézláb szoftver? Ne szórakozunk már egymással. Ha ilyen fantáziátlan marad a játékkínálat akkor előbb lesz move-om meg PS3-am mint Kinectem.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#9) RepeatSector válasza h-yle (#8) üzenetére


RepeatSector
senior tag

Nekem már van box360-am de tuti nem veszek kinectet tiszta hülyeség ki akar controller nélkül hadonászni a TV elött én szeretek elnyúlni, pihenni nem pedig ugrándozni

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#10) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Hihetetlen hogy egy ilyen forradalmi eszközt ugrálós marhaságokra pazarolnak el. Btw mi kerül rajta ennyibe, ha a célprocesszor is kikerült belőle?

(#11) Razuel válasza h-yle (#8) üzenetére


Razuel
aktív tag

H-yle te a sonynál dolgozol vagy csak szimplán ennyi szabadidőd van, csak mert bármelyik xboxos topicba benézek te a kinectet meg az xboxot fikázod, hogy az ilyen sz*r az olyan sz*r. Ha ennyire nem tetszik akkor én is csak azt tudom ajánlani, hogy lehet máshol is trollkodni.. Vegyél PS3-at vagy Wii-t vagy amit akarsz és légy boldog vele.

Egyébként meg a move 2 főre 200$ ba kerül és semmivel nem jobb mint ez szóval nemértelek..

"Ha ilyen fantáziátlan marad a játékkínálat":
Még ki se jött ez a szerencsétlen kamera, akkor meg mért kell a játékkínálatot szapulni? omg.. :O

(#12) Thome válasza RepeatSector (#9) üzenetére


Thome
addikt

(#13) Zandal válasza Razuel (#11) üzenetére


Zandal
tag

2 embernek a Move $150: 1 db bundle $99(1 Move, 1 kamera, 1 játék) + 1 Move $49.
Amit te írtál az 2 bundle, de 2 játék és kamera nem kell 1 helyre.

(#14) h-yle válasza Razuel (#11) üzenetére


h-yle
addikt

Boxom van, és örünék ha a Sony alkalmazna, de sajnos nem ez a helyzet.

Arról meg igazán nem tehetek, hogy a jelenlegi egy vicc a Kinect. A legértelmesebb program rá az UBI fitness cucca volt, amit nem neveznék klaszikus értelemben vett játéknak.. A megjelenéskor elérhető játékok pedig nyilvánosak, te is megnézheted a címeket. Vagy tet tudsz valamit amit én nem?

Szívesen meghallgatom szerinted mi jó a Kinectben, és abban, hogy $150.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#15) Razuel válasza Zandal (#13) üzenetére


Razuel
aktív tag

PlayStation Move Navigation Controller 30$
PlayStation Move Controller 50$
PlayStation Eye 33$
PlayStation Move Starter Bundle 100$ (ebbe a bundle-be nincs benne a navigation controller!)

Ha nem a bundle-t nézzük és csak 1 kamera kell (nem tudom, hogy elég-e 2 emberre egy kamera de feltételezzük fel, hogy igen.) az 33$ + 2x50$ + 2*30$ = 193$ LINK

h-yle:
Én nem mondtam se jót, se rosszat a kinectről és nem is fogok amíg ki nem próbálom. Egyébként ajánlom figyelmedbe: Kinect/Move

Meg is mondták, hogy ezek a játékok még nincsennek teljesen kész, a delayen is fognak még dolgozni. Mondj egy normális játékot move-ra vagy a wii megjelenésekor kijött játékot..
Egyébként meg mi a baj azzal, hogy 150$? Ez van ezt kell szeretni, nem kötelező megvenni senkinek se, e nélkül is működni fog a box.

(#16) BalaNce87 válasza RepeatSector (#9) üzenetére


BalaNce87
addikt

Nagyjából én is így vok ezzel, max haverokkal kipróbálni, de egyedül biztos nem baromkodnék vele, amcsiknak jó lesz.

(#17) h-yle válasza Razuel (#15) üzenetére


h-yle
addikt

Move gugli nélkül: SOCOM, Killzone, LBP2. De gondolom találnék még párat, ha utánanéznék.

A 150-el meg _nekem_ az a bajom, hogy _nekem_ a _Kinectért_ drága. Mert ha teszem azt 50-100 körül lenne akor lehet megvenném így is megjelenéskor, de annyi pénzt nem fogok adni azért, hogy majd lehet lesz rá, esetleg, ne adj isten egy fél értelmes game. Egyszer. Talán.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#18) oO7


oO7
őstag

az új SlimBox -al összecsapva csak 100$ lesz a Kinect... mondták hogy maga a Slimbox 299$ és csomagban majd később Kinect -el 399$...
Amúgymeg úgyis majd a játékok határozzák meg ennek az értékét... Lehet valami akármilyen megahiperszuperűbertáp ha semmi nincs ami kihasználja... bár mondjuk ms általában (mindig) elég komoly sdk -kat ad a cuccaihoz szóval ezzel itt nem valószínű hogy probléma lesz

[ Szerkesztve ]

(#19) Razuel válasza h-yle (#17) üzenetére


Razuel
aktív tag

SOCOM: hát végülis kinek mi tetszik.. ez nekem egyáltalán nem jön be.
Killzone: ez biztos move-ra jön? nem találtam rólla semmit se.
LBP2: azért ne vicceljünk már, ennél még a ubi sportolós játéka is jobb :D

50-100 körül: Szerintem meg inkább legyen ingyen, vagy mégjobbat mondok mértnem ők fizetnek azért, hogy játszok a kinectel.. :U

(#20) Morden24 válasza h-yle (#17) üzenetére


Morden24
nagyúr

Szerintem meg nem a Kinect-ért drága, hanem az egyelőre nem hasraesős játékkínálattól. Ha villantanak pár újdonságot (és októberig lesznek, emiatt nem aggódom), akkor nem kell parázni attól, hogy csak kistigrist lehet simogatni 150 dodóért :)

Sectumsempra - For Enemies

(#21) BloodyEddie válasza Morden24 (#20) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Mi ez az arckép? o_0

(#22) Morden24 válasza BloodyEddie (#21) üzenetére


Morden24
nagyúr

Rossz voltam :B

Sectumsempra - For Enemies

(#23) Alexios válasza pzstm (#6) üzenetére


Alexios
veterán

640x480 :F nem HD kameráról volt szó?

(#24) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Az a 149 dollár nálunk inkább 149 euro lesz vagy több is :)

https://vertigostore.eu

(#25) h-yle válasza Morden24 (#20) üzenetére


h-yle
addikt

Ha olyan a szoft rá akkor ér ez nekem $250-et is. Csak egyelőre nem olyan, és nem is mutatott MS hajlandóságot a dologra. Sőt sikerült a Forzát is visszabutítani.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#26) Morden24 válasza h-yle (#25) üzenetére


Morden24
nagyúr

Itt van az eddig bejelentett játékok listája, azért van közöttük néhány, ami alapból biztos, hogy ütős lesz. Nem lesz itt gond, legfeljebb nem a nulladik napon kell megvenni (bár szerintem ár szempontjából mindegy, hacsak nem az árfolyamot nézzük, programkínálat meg lesz, ez tutifix :) ).

Sectumsempra - For Enemies

(#27) h-yle válasza Morden24 (#26) üzenetére


h-yle
addikt

Children of Edenről el is feledkeztem, az égész jól néz ki. Fable III biztos Kinectes lesz?

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#28) Morden24 válasza h-yle (#27) üzenetére


Morden24
nagyúr

Sí.

Sectumsempra - For Enemies

(#29) Zpepe válasza Razuel (#19) üzenetére


Zpepe
tag

"SOCOM: nem jön be"
Mennyivel rosszabb mint a többi FPS így egy gameplay videó után?
"Killzone: ez biztos move-ra jön?"
Ez??? Gyanítom még nem is hallottál róla, vagy legalább is nem sokat. És igen bejelentették Move-ra. Csak egyszerűen fogalmad sincs mi EZ. A HALO-t remélem azért nagyjából ismered.
"LBP2: azért ne vicceljünk már, ennél még a ubi sportolós játéka is jobb"
Jesszus........ Te hol élsz? A bolygó azon területén nem forgalmazzák a PS3-at?!
Az egyik legnagyobb húzónév, átlagban 93%-os értékeléssel, zsáknyi év játéka díjjal. Pfff.
És ne feledkezzünk meg a Resident Evil 5-ről (erről már biztos hallottál valamit, megjelent még Box-ra is), a Havy Rain-ről (ezt tuti nem vágod mi : ), a Sorcery-ről ami egészen pofásan néz ki, NBA 2k11, Heros on The Move-ról, és még sok bejelentett játékról. Ne mondjuk, hogy nem lesznek rá jó játék.
Ezzel ellentétben sajnos a Kinect-nek alig van értelmes játéka, és most tegyünk félre mindenféle rajongást a konzol iránt. Nekem is van Boxom, de eszem ágába sincs 30k-t rákölteni erre a kamerára. Lenne ha lennének rá értelmes játékok, de fizikailag is szinte lehetetlen lesz ezt megoldani. Persze, két 10 éves gyerek nagyon jól elszórakozik rajta.
A másik, hogy vitatkoztatok itt az árakról: a kiegészítő kontroller nem szükséges mivel helyettesíthető a dualschok3-al (tudom nem olyan kényelmes, de nem is szörnyű, próbáljátok csak ki) És honnan merült fel benned annak lehetősége hogy 2 játékoshoz 2 kamera kell?.... de ezt betudom annak, hogy ott nálatok nem forgalmazzák a Ps3-at.

(#30) Thome válasza Zpepe (#29) üzenetére


Thome
addikt

Mivel a kinect és a move teljesen más csoportot célzott meg, alapból hülyeség összehasonlítani, múv verszusz kinekt, és hasonló gyöpösödött dolgokkal lefikkantani egymást.

A kinect a pontatlansága miatt sehogy nem vezérlhet mm pontossággal semmit, viszont a lelkes játékos elugrálhat, elszórakozhat mindenféle arcade, casual, szórakoztató játékkal, míg a move fizikailag ott van a kezedben, azzal talán megoldható hogy pontosabb legyen, akár komolyabb játékokhoz is használva, így hát itt már nem a casual (90%) réteg a fontos, akik szórakozni akarnak családdal, mittudomén, hanem a komolyabb, úgymond "hc" (10%) réteg, aki még ezzel is kodozni, akar, mert hogy hű meg há.

Mindkettőben rejlenek lehetőségek, de még könyörgöm, meg sem jelent egyik cucc se, és már írja le a sok ködös agyú, hogy ez így szar, az úgy szar...

pont.

(#31) Morden24 válasza Thome (#30) üzenetére


Morden24
nagyúr

A kinect a pontatlansága miatt sehogy nem vezérlhet mm pontossággal semmit

Mert egyébként egy érdekes kérdés, hogy a kanapéban tespedve vagy a tévé előtt ugrálva ki és miért is akarna mm pontossággal vezérelni bármit is (ezt az analóg karok sem teszik lehetővé); persze előfordulhat, hogy kiadnak egy agyműtős játékot :D

Egyébként én sem értem ezt a Kinect vs. Move vitát. Elhiszem, hogy akár a marketingesek, akár a sajtó úgy gondolja, hogy jó poén, ha fandom ezen összebalhézik, de amennyit én láttam egyikből és másikból, az alapján nekem eléggé szezon és fazon. Vannak átfedések, de közel sem egymás szinonímája a Move és a Kinect.

Sectumsempra - For Enemies

(#32) Zpepe válasza Thome (#30) üzenetére


Zpepe
tag

Én nem mondom, hogy szar, és nem akarok fikázni senkit, egyszerűen csak nem éri meg így első ránézésre. Nincs bejelentve rá komoly játék... Ugribugri, de ez szerintem nem sokaknak fog bejönni.

(#33) Alexios válasza Zpepe (#29) üzenetére


Alexios
veterán

te most komolyan megsértődtél azon, hogy a killzone-ra azt mondta, hogy ez?

(#34) Thome válasza Zpepe (#32) üzenetére


Thome
addikt

Nem véletlen van az, hogy a Wii messze lealázza a másik 2 konzolt eladásban, bizony ez a dolog tetszik az embereknek.

Morden24: De a Move vs. Kinectnél azon megy a vita hogy melyik a pontosabb, meg a natálnál nagyobb a lagg 5,5-ször, megjegyzem jogosan vitáznak, mer a kazsuál játékoknál a legfontosabb a lagg. Szóval ne szíccsad a tüzet! ;] :DDD

(#35) Morden24 válasza Zpepe (#32) üzenetére


Morden24
nagyúr

Child of Eden, Fable III, Star Wars, Sonic Free Riders... azért ez így kezdésnek elég jó szerintem.
Bár nyilván mindenkinek mást jelentenek a "komoly" játékok. Szerintem senki nem gondolta komolyan, hogy FPS-ezni fog Natallal...

(#34) Thome: Leszarom a laggot :D
Hácé géminghez mindkettő laggos, casualhoz egyik sem. Részemről ovibalhé ezzel le is van tudva ;]

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#36) h-yle válasza Morden24 (#31) üzenetére


h-yle
addikt

Én ezzel most úgy vagyok, hogy a Move inkább nekem szól mint a Kinect. Aztán lehet, hogy fél-egy év múlva már megjönnek azok a címek amikkel az új MS eszköze igazán megmutatja a foga fehérjét. És akkor boldogan fogok érte sorban állni a boltban. :)

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#37) BloodyEddie válasza Morden24 (#35) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Az uccsó mondatod nem is hülyeség :D

(#38) BloodyEddie válasza BloodyEddie (#37) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Helyesbítek, utolsó kettő. Kár hogy a hárdkór gémerek el vannak hanyagolva, örülnék valami lagmentes AK/M4 imitációnak :)

(#39) Morden24 válasza BloodyEddie (#38) üzenetére


Morden24
nagyúr

Idegenlégió? :D
Na AZ HÁRDKÓR, vazze ;]

Ha nem is AK/M4, de lagmentes :)

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#40) Razuel válasza Zpepe (#29) üzenetére


Razuel
aktív tag

SOCOM: Nállunk az ilyet TPS-nak hívják, de javíts ki ha tévedek, egyébként nem igazán a kedvenceim közé tartoznak a lövöldözős játékok konzolon, de ennél láttam már jobbat.. :U
Killzone: Igazad van még nem sokat hallottam rólla, de megnyugtatlak nem is nagyon érdekel.. :(
LBP2: Látom te is olyan birka vagy.. Jaj 90% fölött van akkor biztos nagyon jó megyek meg is veszem. Szvsz amit láttam belőlle eddig az elég is volt, nem nekem való. (pont) Én kérek elnézést, hogy véleményt mertem nyilvánítani erről a remekműről.
Resident Evil/HEavy Rain: nem jön be.
NBA 2k11: sportos játékok szintúgy.
HeroEs on The Move: nem az én műfajom.

Sorcery-t láttam e3-on, igazad van az elég pofásan nézett ki.

Ne mondjuk, hogy nem lesznek rá jó játék: Mutasd már meg, hogy hol mondtam olyat, hogy nem lesz move-ra jó játék. Ti bizonyítgatjátok itt, hogy a kinect sz*r szemét és nem lesz rá semmi jó, nem pedig én..

"És honnan merült fel benned annak lehetősége hogy 2 játékoshoz 2 kamera kell?.... de ezt betudom annak, hogy ott nálatok nem forgalmazzák a Ps3-at."

Nincs ps3-am, nem is kell, nem figyelem, hogy mihez mikor mi kell, mi jön ki, de legfőképpen nem is érdeke a playstation 3. Megmaradhat neked, jó játékot rajta.

(#41) h-yle válasza Morden24 (#39) üzenetére


h-yle
addikt

Ja csak ha aknára lépsz könnyen meghibásodik a kontroller, sőt akár még disconnectelhet is. És úgy tudom a tábori szerviz nem a legmegbízhatóbb. De azt mondják a ForceFeedback kiválló.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#42) Morden24 válasza h-yle (#41) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ellenben Gaming Point-ok helyett valódi fabatkát kapsz, és az achievement-ek is izgisebbek, bár a "complete any romance subplot" dolgokkal azért illik vigyázni. Arról nem is beszélve, hogy sosem fogsz rinyálni, hogy nem túl jó az újrajátszhatósági faktor :D

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#43) Def26 válasza Morden24 (#42) üzenetére


Def26
félisten

Hát veled meg mi lett? (avatar) :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#44) kelzsoca válasza Def26 (#43) üzenetére


kelzsoca
félisten

Megmondta a frankót az egyik fórumtársának :)

https://vertigostore.eu

(#45) Def26 válasza kelzsoca (#44) üzenetére


Def26
félisten

Az ok. De ezt nap mint nap megtesszük mi is. :))

Amúgy szar a PS3 -ad. :DDD

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#46) g4mer válasza Def26 (#45) üzenetére


g4mer
senior tag

"Amúgy szar a PS3 -ad. :DDD"
Na most akkora flame war lesz ;] :DD

Sic Parvis Magna

(#47) kelzsoca válasza Def26 (#45) üzenetére


kelzsoca
félisten

Amúgy szar a PS3 -ad.

Szóval neked nem tetszik az avatarom mi? :DDD

https://vertigostore.eu

(#48) elithun


elithun
őstag

Ennyiért drága, kíváncsi leszek mit teljesít majd.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#49) lhvoldiyb


lhvoldiyb
csendes tag

A kinect egy pontatlan szar, amit álítólag a michrosoft 10 évig fejlesztett.Gratulálok nekik a 10 év alatt egy ilyen szart tudtak kifejleszteni.Akkor se vennék ha ingyen lenne.

(#50) ldave válasza lhvoldiyb (#49) üzenetére


ldave
félisten

Ezért megérte regisztrálni, kedves barátom. Semmi mellébeszélés, színtiszta tények, egyenesen. Híradósnak kéne menned.

A Slime draws near! Command?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.