Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) b.


b.
félisten

Szépnek szép. Animáció elég darabos sajnos. Azon nem tudom mikor fognak már változtatni hogy ha egy verekedős játékban bekap a karakter egy hatalmas ütést vagy netán karddal átszúrják akkor ne 1 centit hátratolódjon a fickó hanem esetleg reagáljon rá, esetleg odakapjon, hasonló dolgok. Elég röhejes a dolog hogy ütik mint a répát 1 centit eltolja az ütés de azon kívül csak egy csík csökkenése mutatja hogy mi van. Persze ettől még várós játék, csak már túl léphetnének ezen a dolgon.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#2) danikollar


danikollar
őstag

Ez a GT-s videó nagyon sz@r,mindig átvált SD-re. Itt a YT-os link, ezen nem váltakozik az SD és HD között.
Amúgy nem lesz egyszerű jól játszani vele, az eredetivel is nehéz volt anno jól játszani. Az is igaz, hogy akkor még csak gyerek voltam, lehet most jobban menne. :D

(#3) anubys1984 válasza danikollar (#2) üzenetére


anubys1984
aktív tag

Nekem sikerült HD-ba kapcsolnom pár tucat kattintgatás után, de még úgy is gyalázatos volt a videó minősége...

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#4) exec79


exec79
tag

ezek a 3 frames mozgások elég szarok...

(#6) 1tom


1tom
tag

A régi Killer Instinct is nagyon ott volt anno. Bár a Midway és a Nintendo játéka volt, ezért fura, hogy One-ra jön ki. Remélem más konzolra is kiadják majd.

Bunkók kiméljenek! Amiga rulez always!

(#7) icecave


icecave
nagyúr

Annó az összes zsebpénzem erre ment el, nagyon várom :D

(#8) Xaels válasza icecave (#7) üzenetére


Xaels
félisten

Megint elverheted majd rá a pénzed mert ha minden igaz F2P rendszerben indul, igaz összesen 1 játszható karakterrel, a többiért meg lehet majd fizetni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9) icecave válasza Xaels (#8) üzenetére


icecave
nagyúr

Azóta felnőttem, legalább a saját magam által megkeresett pénzt verem el rá, nem a szülős zsebpénzt :D

Mondjuk remélem nem lesz igazad és meg lehet venni a játékot egyben... :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.