Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) H.Istvan25


H.Istvan25
senior tag

Így már kevésbé lesz csábító. De ennyit is megér

Huawei Mate 9

(#2) Obyboy válasza H.Istvan25 (#1) üzenetére


Obyboy
addikt

Ha most terveznék telefont venni biztosan OP3T lenne a befutó.
Amire szükségem van azt az OPO is teljesíti így még nem keresem az utódját.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#3) Yodafon


Yodafon
senior tag

Hát de még mindig csak full hd... :O
És igen van értelme a nagyobb felbontásnak nem kell meggyőzni hogy nincs :V :P

I'm gangsta!

(#4) Engikrisztus


Engikrisztus
tag

Ezek szerint aki a OP3 árcsökkenésében bízott,az bebukta.

Obyboy : Pont így vagyok vele én is! :)

Yodafon: Meggyőzni nem foglak,nekem spec elég telcsin is,sőt a tv-m is "csak" full hd.

Ugyanakkor maga a puszta megfigyelés magában kissé kezdetleges módszer.Néha mélyebbre kő ásnunk,a valódi érzelmi vetületig.Úgy lehet elcsípni a fájdalom forrását és átélni.

(#5) joey04


joey04
titán

szépen lassan indul itt is az áremelkedés. vége a kampányidőszaknak, a beetetésnek.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#6) macskea válasza joey04 (#5) üzenetére


macskea
őstag

Azért ez az ár ezért a szintért még mindig bagó. Nézd meg, milyen burkolt emeléseket csinál az alma (az egyre nagyobb háttértárral) vagy a samu (az ívelt kijelző felárával).

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#7) nbg válasza Yodafon (#3) üzenetére


nbg
senior tag

Akkor ez egyszeruen nem a te telefonod... ;)

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#8) jacis válasza Yodafon (#3) üzenetére


jacis
nagyúr

Nekem mióta fent van a nugát a telómón azóta 720p-vel használom és kb semmit nem lehet belőle érezni a hétköznapokban max annyit hogy még jobban bírja akksi szempontjából illetve a yt videókat sem tudom nagyob felbontásban nézni.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#9) JayZ


JayZ
tag

Év egyik legjobbja így. :R
Jövő évi árazásra viszont kíváncsi leszek. De 3400-as akksi 1080p amoled kijelzővel és garivesztés nélküli bl nyitással 440 dollárért..verhetetlen számomra. :)
Akinek meg 2k-s kijelző kell..ha a standard akkuméret nő a piacon 3500mah-re, talán időszerű lesz. De már ez a 400ppi is bőven elég egy mobil eszközre, sőt.

(#10) fornettisuti


fornettisuti
veterán

akiknek nem sürgős, az várjon, circa fél év és op4 snapi 830-cal, aztán megint fél év és op4t.. and so on :DDD

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#11) okibots


okibots
aktív tag

Simán megéri ez a felár a régi modellhez képest. Jó kis készülék ez jó áron :)

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#12) Potrien


Potrien
senior tag

én sajnálom,hogy a régi kikerült a kínálatból.

(#13) MaCS_70 válasza Yodafon (#3) üzenetére


MaCS_70
félisten

Az egyik legszimpatikusabb tulajdonsága, hogy maradnak a FHD mellett, nem terhelik az akkut és a SoC-t felesleges számítási kapacitással értelmetlen prospektusadatok kedvéért.

Normál használat mellett (40 cm távolság) a FHD nagyon közel van egy jó látású ember szemének optikai felbontásához (ilyen távolságból kb. 250 ppi). Eleve nagyon kevesen látják akülönbséget, és ők is csak akkor, ha kifejezetten figyelik. Nasználati értéke viszont gyakorlatiag nincs a nagyobb felbontásnak.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#14) Scrydhan


Scrydhan
aktív tag

Ha most vennék telefont... Axon 7 lenne, de mivel megvan a sima :U ez meg semmiben sem jobb kb. csak az SD 821ben.

De én 40 cmre ki se tudom tartani...

[ Szerkesztve ]

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#15) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Ez nem volt hosszú életű.

(#16) batai15 válasza H.Istvan25 (#1) üzenetére


batai15
félisten

eddig benyeltem volna ennyiért hogy 5.5 coll, de most már azt mondom hogy a htc10 jobb vétel. és méretbe is jobb sokkal.

(#17) lacruise


lacruise
tag

vartam mint a messiast, de egy kicsit dragallom. a 128 gb-s verzio 440GBP a 64 399 (a mostani 329)
a kamerajarol mindenfelet lehet olvasni, nem tudom eldonteni, hogy jobb e vagy sem, mint az LG G4 kameraja (nekem ez az egyik fo szempont).
ha nem kell a dual sim, akkor plus 35 font es ott a BB DTEK 60...

LG G5 & BB Z30

(#18) mjani1172 válasza Scrydhan (#14) üzenetére


mjani1172
addikt

Én is néztem de szinte minden tesztben elmaradt a többiektől mindenben.

(#19) ribizly


ribizly
veterán

Ez nem annyira jó hír... :(

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#20) #16820480 válasza joey04 (#5) üzenetére


#16820480
törölt tag

Én abban bízom, hogy valaki (ha nem is a OP) csinál majd olyan telefonokat is, amik 100e alatti áron lesznek, SD6xx körü építkezve. Bőven elég lenne nekem az a teljesítmény is, nem szükséges mindig a csúcs SoC manapság.

(#21) S.ATi


S.ATi
tag

Azt honnan vették, hogy kikerült a hivatalos kínálatból?

(#22) tommygunn84


tommygunn84
csendes tag

Az árnövekedést mondjuk az is indokolhatja a fejlettebb hardver mellett, hogy az óriásplakátos reklám nem lehet túl olcsó a londoni metróban 😁

http://www.kephost.com/image/v2xC

[ Szerkesztve ]

(#23) B.Gaboo válasza tommygunn84 (#22) üzenetére


B.Gaboo
tag

az árazást alapvetően a kereslet / kínálat viszonya alakítja. amíg hiány van az OP3-ból (és amoled kijelzőből), addig folyamatosan tologatják (és tologathatják) majd fel szépen az árakat. viszont az OP3T még mindig elfogadható árazású... de ez lehet, hogy változik ha néptelefon lesz ebből is.

akinek pedig nagy a kijelző / kicsi a felbontás, az keressen mást. legalább az hamarabb megkapja, akinek megfelel ez a kijelző. Én Nexus 6-ról váltottam (ami már nekem is nagy volt), de egyáltalán nem hiányzik 1440 x 2560 kijelző, bőven elég a full HD.

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

(#24) tommygunn84 válasza B.Gaboo (#23) üzenetére


tommygunn84
csendes tag

Szerintem az tény mindenki számára hogy jelenleg a 3T az egyik legjobb (ha nem a legjobb) ár érték arányú telefon a piacon. A kommentel csupán arra akartam utalni hogy a marketing, közösségi helyeken való megjelenés nem olcsó dolog ám, főleg nem egy London kaliberű városban és a cégnek ezt is ki kell gazdálkodnia valamiből. Egy kis cégnek mint pl a Oneplus nyilván ez még nehezebb. Reméljük azért a további készülékeknél is tartják a hasonló árazást és nem lépnek lassan Samsung, HTC stb. szintre.

[ Szerkesztve ]

(#25) jacis válasza B.Gaboo (#23) üzenetére


jacis
nagyúr

Nem is látszik szemmel a különbség.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#26) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Én is bőven elvagyok a FHD kijelzővel ilyen méretben, egyedül VR-hez kevés, de az meg szerintem sem sok embernek szempont. Mindkét felbontással van bőven tapasztalat: Lumia 950 - Huawei P9 Lite - Samsung S7 - Moto X (2014), ezeket használtam az elmúlt időben. Ma meg rendeltem egy OP3-at :D .

[ Szerkesztve ]

Laci

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.