Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Smiro


Smiro
senior tag

Az oldalélt leszámítva tetszik, nagyon jó lehet. Részletes tesztet nagyon várom.

[ Szerkesztve ]

(#2) tuzpenge


tuzpenge
őstag

És egy iPhone-al videózzák...... Mindig lebuknak. :DD

ˣ

(#3) kekedi


kekedi
senior tag

A 7680 nem az FPS-re utal. az elírás. Érdekes lenne....
Ez a szám ezt jelenti: 8K UHD (7680 × 4320).

Az elírást itt is megerősítették:
https://napidroid.hu/valodi-fotokon-es-videon-huawei-mate-30-pro-es-megvannak-fobb-jellemzok/

[ Szerkesztve ]

(#4) gproject válasza tuzpenge (#2) üzenetére


gproject
aktív tag

egy tesztelo, vagy ujsagiro miert ne hasznalhatna iphonet?

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#5) Emericus Max


Emericus Max
tag

Nekem valahogy nem tetszik a hátlap és a kamera elrendezés azzal a nagy körrel a kamera sziget körül. Az előző változat négyzetes elrendezése esztétikusabb volt.

(#6) tuzpenge válasza gproject (#4) üzenetére


tuzpenge
őstag

Felőlem aztán azt használ amit akar, csak akkor a hüvely aki odaadja a "tesztelőnek" a telefont (azaz prototípust) ne fikázza már olyan vehemensen a másik márkát...

[ Szerkesztve ]

ˣ

(#7) vasi89


vasi89
addikt

@tuzpenge: Már miért ne lehetne a Huaweinek véleménye másik márkáról azért mert az újságírónak iphoneja van? Ebben mi az összefüggés?

Amúgy mate20pro tulajként mondom, hogy egyáltalán nem tetszik a telefon :(

(#8) hogabesz


hogabesz
aktív tag

Nekem valahogy ez jobban tetszett volna : [link]

(#9) gattolino


gattolino
senior tag

Akármennyire is szeretne a Huawei jól szerepelni, ez Kínán és talán Indián kívül bukta lesz Google nélkül

Vivo X90 Pro Plus

(#10) #24536576


#24536576
törölt tag

Promo képeken jobban nézett ki.

Powered by Android felirat hiányzik bootnál. :D

[ Szerkesztve ]

(#11) #24536576 válasza kekedi (#3) üzenetére


#24536576
törölt tag

Szakportál.

(#12) atike


atike
nagyúr

8K... Az komoly. Végülis már van hozzá tévé... :DDD

(#13) smc


smc
addikt

Na ez a kamera igazán esztétikus lett.. a hátlappal együtt.. ja nem.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#14) kssattila válasza atike (#12) üzenetére


kssattila
újonc

Brutál lesz ez nagyon... Bár ez nem Apple topic, de a Huawei fejlesztéseit elnézve az Apple már lassan a kanyarban sincs... kíváncsi vagyok meddig tudják még elhitetni a vásárlókkal, hogy vegyék a gyengébbet drágábban.
Lehet mondani, hogy a 8K-nak még nincs itt a létjogosultsága pl, de egy piacvezető brandnek lépést kell tartani a korral és a legjobb, legdrágább telefonjába a legkorszerűbb technológia megoldásokat kell alkalmazni. Hol van ma ettől az Apple ?

(#15) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Nem értem, hogy miért gondolja a Huawei jó ötletnek ezt a kis túlzással hátlapig leérő kijelzőt. Szerintem ez így borzalmas.

(#16) laci_csk


laci_csk
senior tag

tetszik is, meg nem is

a P30 azon bukott nalam most egy eve, hogy nincs 16/9 kepformatuma

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#17) bigmasterg


bigmasterg
addikt

Arról van info, hogy 4 kamera milyen funkciót tölt be?
Széles, normál, tele, superzoom?
Esetleg széles, normál, feketefehér, superzoom (vagy mi a neve a p30pro féles 5xös lencsének) ?

szerk.:
Most látom a fent linkelt napodroid cikket és a szerint
"Quad kamera két 40 MP-es főszenzorral (40 MP-es “Movie/Cine” kamera + 40 MP-es “SuperSensing” kamera + 8 MP-es telefotó kamera + 3D mélységérzékelő kamera)"

Ezek szerint nincs ultraszéles? Vagy a "Movie/Cine" az lenne?

[ Szerkesztve ]

Tissot PRX eladó

(#18) Kasya


Kasya
nagyúr

Csunya, minden oldalrol.

(#19) xZer0kidx


xZer0kidx
senior tag

Fura de mégis tetszik. Az M10Pro-ból kiindulva, ha megtartják a remek üzemidőt és az évek után is gyors rendszer sebességet, akkor (*lehet) beruháznék egyre.

*jó lenne rá gyárilag a goggle csomag (rendeződhetne már a helyzet) és szükséges lenne a videós képességek javulása is (amire látszik esély)

[ Szerkesztve ]

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#20) h4h01 válasza smc (#13) üzenetére


h4h01
senior tag

Nekem bejön..legalább nem a 83. iPhone copy kamera elrendezés..De ha nem jön be, akkor ott a PD, az gyönyörű. de nagyon mindegy mert itt valszeg nem fogják forgalmazni..

(#15) ForRedGlory: Hát nézd meg az élő fotókat..Azért mert marha jól néz ki, kb ennyi..

[ Szerkesztve ]

(#21) alratar válasza ForRedGlory (#15) üzenetére


alratar
addikt

Szerintem nem csak szerinted borzalmas.
A kézből való kicsúszás szinte garantált. Bár lehet pont ez a cél. Minél hamarabb törd össze és végy újat. :)

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#22) alratar válasza xZer0kidx (#19) üzenetére


alratar
addikt

rendeződhetne már a helyzet

Erre sok esélyt nem látok. De én is őrülnék.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#23) alratar válasza kssattila (#14) üzenetére


alratar
addikt

kíváncsi vagyok meddig tudják még elhitetni a vásárlókkal, hogy vegyék a gyengébbet drágábban.

Nem kell azokat meggyőzni. Ha egy telefonba zárt kakát kapnának, azt is megvennék, mert alma-fehér és alma van rajta.

Tisztelet a kivételnek!

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#24) *RLaci*


*RLaci*
addikt

Washing machine dizájn hátul,szemből noccs,jó nagy lekerekítés két oldalt,mindez egy remek emuival párosítva. ;] Vegyétek vigyétek ! :D Mindez Google nélkül .

(#25) Atlantis


Atlantis
veterán

A hátlap nekem tetszik, szimmetrikus, pofás elrendezés.

A "körbetekert" kijelző viszont szerintem sem praktikus, már csak a fogásbiztonságot tekintve sem.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#26) sirály69 válasza smc (#13) üzenetére


sirály69
őstag

Akkor az apple megoldása szebb?
Szerintem vállalható lett..., így videóról.
Majd megnézem élőben milyen.

Szerver Hosting Debrecenben

(#27) xZer0kidx válasza kssattila (#14) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Hát igen, kutatás fejlesztésre az 5. legtöbbet költő vállalat. [link]

Persze van még mit/min fejleszteni, de hát kinek nincs.
A készüléken kívül valahogy az adataink biztonságát kellene "kissé" gatyába rázniuk/garantálniuk. Tudom vannak kikerülhetetlen tényezők de legalább valami samsung knoxx jellegű biztonságot készíthetnének. Már ha az ér valamit is :D (sajnos nem értek hozzá)

(#22) alratar: A jelenlegi állás szerint sajnos én sem.

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#28) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Számomra ez az oldalra lelógó kijelző+bármilyen noccs, vagy lyuk vállalhatatlan kombó. De külön-külön is. Egyben csak tetézi a dolgot. :)

(#29) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Az S7 Edge óta már csak edge kijelzős telefonokat vennék, és azokat is fogok amíg tehetem. Nagyon megszerettem, de itt azért már kicsit túlzásnak érzem.

A hátlap...egyedi, az biztos. De ez önmagában még nem pozitívum, a Pro-n nekem személyszerint annyira nem tetszik. A Porsche hátlapja már nagyon szép, csak az meg amilyen áron lesz.. Meg itthon hivatalosan valószínűleg nem is lesz kapható (bár a legfrissebb pletykák szerint a Pro sem biztos).

Az a nagy notch még mindig nem szép, de itt legalább van funkciója, mint az Applenél. Egy komolyabb arcfelismerőnek már kell a hely.

(#30) proradeon


proradeon
őstag

Nem szép, de legalább csúnya. Nekem a Mate 10 Pro kifejezetten tetszik. Ahhoz képest ez szerintem dizájnban erős visszafejlődés.

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#31) smc válasza sirály69 (#26) üzenetére


smc
addikt

Határozottan.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#32) DarkChild válasza proradeon (#30) üzenetére


DarkChild
senior tag

Hozzánk nagy valószínűség szerint nem jön és a szomszédokhoz sem.
Huawei Mate 30 Pro leaks in full with bad news for Europe

Az eredeti cikkből:
"LetsGoDigital has learned from a Huawei insider that the Huawei Mate 30 will not be available in “Central Europe”. This goes for the entire Mate 30 series, including the Lite and Pro models. Huawei realizes that launching an expensive high-end smartphone without Google apps is practically useless in Europe."

(Ugyanide később be is került még egy mondat, mely szerint egy másik megbízható forrás is megerősítette, hogy Közép-Európába nem jön a Mate 30 család.)

[ Szerkesztve ]

(#33) Ricardo


Ricardo
félisten

A képen és a videón tetszik. Az, hogy mennyire kényelmes vagy kényelmetlen az ilyen mértékű kijelző hajlítás csak kézbe véve derül ki. Amire kíváncsi vagyok inkább ,hogy mi lesz rajta megjenéskor? Saját rendszer, teljes értékű droid, vagy droid a Google dolgai nélkül. Én az utóbbira tippelek

(#34) tuzpenge válasza vasi89 (#7) üzenetére


tuzpenge
őstag

Nem véleményről beszéltem hanem az állandó savazásról. De részemről befejeztem.

ˣ

(#35) atike válasza tuzpenge (#6) üzenetére


atike
nagyúr

Ez hogy jön ide...? Mármint mi az összefüggés...? A Huawei tudta, hogy az újságírónak iPhone-ja lesz vagy mi? És a Huawei ezek mellett még fikázza is az almát? Vagy mi? Nem értem mi a problémád...

(#36) szkaroly válasza DarkChild (#32) üzenetére


szkaroly
senior tag

Akkor gondolom a Honor 9x sem jön. :(

Poco X3 Pro

(#37) Aryon87 válasza *RLaci* (#24) üzenetére


Aryon87
félisten

A Pixeled sem lesz szebb ha már ennyire letrollkodod a külsőt. Reptérnyi felsőkáva, és az Alma féle indukciós sütőlap.. naugye

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#38) xZer0kidx válasza Aryon87 (#37) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

De legalább lesz bennük 4500mAh aksi. Ja nem :D

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#39) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

A hangerőgomb átkerült a bal oldalra?
Jobb oldalon csak a bekapcsoló gombot látom.

(#40) tuzpenge válasza atike (#35) üzenetére


tuzpenge
őstag

Semmi, igazad van hagyjuk. Kár is volt leírnom de már nem tudtam törölni.

ˣ

(#43) vasi89 válasza Aryon87 (#37) üzenetére


vasi89
addikt

pedig erre én is rákívántam, nem tudom miért de jövőre benevezek egyre, ha normális ára lesz :))

(#44) joey04 válasza smc (#13) üzenetére


joey04
titán

Szerintem meg de.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#45) Aryon87 válasza vasi89 (#43) üzenetére


Aryon87
félisten

Nincs vele semmi gond, elismerem a képességét, jó telefon, csak kicsit felbosszantott a dolog olyanért, amivel ő sem nevez a szépségkirály címért. :U
Nekem a csupasz rendszere miatt nem jön be.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#46) alratar válasza Ricardo (#33) üzenetére


alratar
addikt

Android fog rámenni, hiszen az egy nyilt forraskódú rendszer.
A Google cuccai nem lesznek. (play store, YouTube stb)

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#47) vasi89 válasza Aryon87 (#45) üzenetére


vasi89
addikt

jah arra gondoltam, hogy se az iphone se a mate30pro nem tetszik viszont a pixel 4 meg igen csak fogalmam sincs miért.

(#48) Quqesz válasza Ricardo (#33) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ha holnap kínai bemutató lesz, akkor play services nélküli lesz(kínában alapból nincs) . Az a kérdés leszge külön európai/global bemutató, mert az a mérvadó.

Nekem teszenek a színek, a négyzetes forma
De
A notch nem és a kerámialap sem az igazi(picit a dizájnerek feldobhatták volna).

[ Szerkesztve ]

(#49) szkaroly válasza Quqesz (#48) üzenetére


szkaroly
senior tag

Holnap Berlinben is bemutatják.

Poco X3 Pro

(#50) *RLaci* válasza Aryon87 (#45) üzenetére


*RLaci*
addikt

Sehol nem írtam,hogy a Pixel szép,ettől még a véleményem a Mate 30 Pro-ról az amit leírtam. Ha tetszik neked, ha nem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.