Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Luck Dragon

Személy szerint én várom . Hatost anno nagyon tetszett. Főleg az akkumulátor nagysága.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2) e-newsee


e-newsee
addikt

Engem az 5G egyelőre hidegen hagy. Sokkal inkább nyomathatnák azt a nyamvadt eSIM-et, hogy ne kelljen döntened, hogy tárhelyet, vagy második SIM-et akarsz.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#3) fonixmadar01 válasza e-newsee (#2) üzenetére


fonixmadar01
csendes tag

A Zenfone 6 is már 3 tálcás volt, 2sim+1sd kártya. És nem kellett választani 2.sim és plusz tárhely között

(#4) e-newsee válasza fonixmadar01 (#3) üzenetére


e-newsee
addikt

Igaz, nem írtam, de nem feltétlen az Asusokra gondolok. Amúgy már a ZF2-esem is 2 SIM + mSD volt. Csomó más márka azt a módszert alkalmazza.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#5) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Egy esetleges Snap 765/768-as is érdekes lehetne :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) Luck Dragon válasza e-newsee (#4) üzenetére

Mekkora érdeklődés volt benne az Intel processzor anno mikor megjelent. Nem féltek új dolgokat kipróbálni.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7) slászló65


slászló65
tag

JÖNNEK! [link]

(#8) slászló65


slászló65
tag

Senkit nem érdekel?

(#9) zsolt501 válasza slászló65 (#8) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Engem a Zenfone 6 érdekelt volna, de amikor tavaly venni akartam sehol nem lehetett kapni a hazai boltokban.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#10) slászló65 válasza zsolt501 (#9) üzenetére


slászló65
tag

Akkor most jobban figyelj! A Zenfone 7 ugyan olyan flippes lesz, még jobb procival. A gyártó oldaláról kell rendelni!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.