Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tibaimp


tibaimp
nagyúr

A képen lévő címen így szerepel: "windowswos" ez így tuti nem helyes.

szerk: a cikkhez. Elég finom kis cuccok ezek, legalábbis kinézetre. Tapasztalata valakinek?

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#2) Televan74


Televan74
nagyúr

11th Gen Intel® Core™ i5-1130G7 processzorral szerelt változatot azért megnéznék közelebbről is. Ki lehetne váltani vele a szüleim Notebook + Tablet kombóját. Lassan cserélni szeretném őket, így egy csapásra meglenne a kettő.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#3) Szeleya válasza tibaimp (#1) üzenetére


Szeleya
tag

A cikkben szereplő notihoz meg nem volt szerencsém, de már egy ideje nézegetem. Jelenleg egy matebook 13 van használatban. Anyaghasználat, kijelző, használati èlm3ny mind nagyszerű. A mobilitása is nagyon jó, nem kell még egy plusz töltőt hurcolni vele. Èn ajánlom a szériát. (Bár az 1440p 13colon indokolatlan, de a 3/2 képarány nagyon jó)

(#4) kakuk.tamas válasza Televan74 (#2) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Amilyen áron lesz (500-600k plusz) nem hiszem, hogy annyira megérné az a csere…
Ráadásul még a Windows11 is fos érintőképernyőn. :W
Ezen gyúrjon az MS, ne az update-eken.

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#5) tibaimp válasza Szeleya (#3) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Köszi az infót :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#6) Dhampir


Dhampir
félisten

A webkamera végre visszakerült felülre. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.