Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) noro79


noro79
tag

:C

(#2) Crafter32


Crafter32
őstag

Ezt a vackot már tényleg csak a fanok veszik meg. Nincs normális indok erre a rusnya külsőre. Az IOS re sem igaz már, hogy pluszt ad androidhoz képest. Az egyetlen esély SE2 lenne, mert nincs jó telefon androidhoz 140mm alatt.

(#3) nozs23


nozs23
addikt

Kár. A kék nagyon bejött.

(#4) papirhajo

Olyannyira értelmetlen, jelenleg a legtöbbet eladott készülék az USA-ban.

[ Szerkesztve ]

(#4) papirhajo válasza Crafter32 (#2) üzenetére


papirhajo
csendes tag

Én évek óta várom a teli kijelzős SE2-t. Az XR szerintem is értelmetlen, már csak azért is, mert a mai napig beszerezhető az X, ami kb ugyanannyiba kerül és nem egy 10 évvel ezelőtti LCD technológia van benne.

[ Szerkesztve ]

(#5) Noukoum


Noukoum
veterán

Igazán kaphatna egy amoledet.. lásd p30...

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#6) Narancskoma


Narancskoma
tag

"legolcsóbb iphone" :D

(#7) nozs23 válasza Noukoum (#5) üzenetére


nozs23
addikt

Biztos nem fog. A kijelzőn vágják meg legjobban az árat.

(#8) K0vasz


K0vasz
aktív tag

a színnél szerintem sokkal fontosabb kérdés, hogy most akkor a kameramodul tényleg így fog kiznéni? ez már biztos? csak mert nem nagyon láttam még olyan renderképet vagy hírt, ahol valami emberibb kinézetű lett volna a hátlap... erről az elrendezésről nekem ez a szmájli jutott eszembe: :Y

(#9) Ádám16


Ádám16
addikt

Élőben nézegetve a XR-t nem is a nagyobb kávák voltak zavaróak, hanem az a felbontás.
Elfogadom, hogy valakinek ez nem tűnik fel, de Galaxy Note 4-em anno már QHD volt, és ennyi pénzért (!) ez a felbontás ekkora méreten szerintem ciki.
Megjegyzem, SE-t használok, a mérete miatt legfőképp (mellette ott egy tablet), ennek is gagyi a kijelzője, de nem is 300 környékén nyitott (én pedig ingyen kaptam a szolgáltatómtól).

BTW egy XI jöhetne vörösben, az nagyon el van találva a 8-nál és a XR-nál is. :)

(#10) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Eddig még arról volt szó, hogy a XR a X dupla hátlapi kameráját fogja megkapni és a XS utódok fognak 3 kamerával rendelkezni.

(#11) nozs23 válasza Ádám16 (#9) üzenetére


nozs23
addikt

Érdekes. Nekem XS van, de nem látom számottevőnek a különbséget felbontásban a két készülék között. Az XR IPS panel révén full RGB-t használ, szemben oledes pentile kijelzőkkel, ahol szubpixel szám miatt kényszerülnek a magasabb felbontású panelek használatára. Persze ennek ellenére elférne benne egy Full HD, ha már 5 éve is belerakták az i6 plusba.

(#10) .Szaki.

A cikkben is két kamera van. Biztos nem az "X" kameráit fogja használni, hanem a legújabbat. De valószínűleg normál + tele, ahogy ma a nagytesóknál.

(#12) .Szaki. válasza nozs23 (#11) üzenetére


.Szaki.
addikt

Átvertem saját magam..Nem vagyok a helyzet magaslatán ezek szerint.. :D

(#13) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Értem én, hogy ezek csak pletykák, de hogy néz már ki ez a hátlap? Szavak nincsenek rá, hogy ez mennyire borzalmas, Apple felhasználóként mondom, hogy erre nincs mentség.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#14) natë válasza Noukoum (#5) üzenetére


natë
nagyúr

Addig jó, míg nem kap. Még mindig a legtöbb gond az amoleddel/oleddel van. Színátmenetek, lilásodás, rózsaszín foltok, szürke színnél sötétedés/világosodás a szélek felé, fekete sávok random, alacsony fényerőn foltok... Kb. 7 készüléket vittem vissza fos minőségű oled panellel. Xiaomi-kat és Pixeleket is.
Az Xr kijelzője top a kategóriájában. A felbontást sem veszi észre csak az, aki tudja, hogy nem "fullhádé". Mondom ezt úgy, hogy droidos csúcskészülékekről jöttem vissza.

(#4) papirhajo :lassabb, szarabb jóval a kamerája és rosszabb az üzemideje.

[ Szerkesztve ]

(#15) Ádám16 válasza nozs23 (#11) üzenetére


Ádám16
addikt

Egymás mellé téve a két készüléket szerintem ég és föld a különbség a XS javára (felbontásban is).

Szerintem a fehér színtől eltekintve sokkal jobb az OLED kijelző minden tekintetben.

[ Szerkesztve ]

(#16) janeszgol válasza nozs23 (#11) üzenetére


janeszgol
félisten

Szerintem a Xr utódja marad IPS, de a felbontás FHD+ lesz.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#17) tixem


tixem
addikt

Az a kamerasziget, te magasságos :DDD Mint ami lemászott egy ovis móricka rajzról és testet öltött.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#18) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Azt gondolom hogy az IPS panel sokkal jobb választás. Sosem szeretnék az életbe többet OLED paneles telefont, vagy tévét. Én teljességgel IPS párti vagyok. Esetleg visszatérhetünk a kérdésre akkor, ha képesek lesznek a gyártók pwm helyett olyan fényerőszabályzással előrukkolni, ami nem vibrál.

[ Szerkesztve ]

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#19) natë válasza Snowy_owl (#18) üzenetére


natë
nagyúr

+1 erre is

(#20) tixem válasza Snowy_owl (#18) üzenetére


tixem
addikt

Kinek mi. Oneplus 3 amoled után a Mate 9 ips-e rendkívül kiábrándító volt. Gyorsan vissza is tértem amoledre, soha a büdös életben többet IPS. Telefonban legalábbis.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#21) hroberto


hroberto
veterán

Az új színek "felárasok" lesznek...?! :DDD

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#22) Noukoum válasza hroberto (#21) üzenetére


Noukoum
veterán

Anélkül nem tűnne innovációnak:D

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#23) natë


natë
nagyúr

Trollkodás megy a droidos topikokban is? :U

(#24) hroberto válasza natë (#23) üzenetére


hroberto
veterán

A dolgok okkal történnek... ;)

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#25) natë válasza hroberto (#24) üzenetére


natë
nagyúr

10 Unalom?

Almád van? Nem. Akarsz venni? Nem.
Goto 10

[ Szerkesztve ]

(#26) joey04 válasza Ádám16 (#15) üzenetére


joey04
titán

Xs-em van, de nem érzem ezt.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#27) joey04 válasza hroberto (#24) üzenetére


joey04
titán

az emberi hülyeség egy jó ok pl sok dologra.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#28) hroberto válasza joey04 (#27) üzenetére


hroberto
veterán

Ebben egyetértünk, de valószínűleg másra gondolunk... ;)

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#29) Kamikaze75


Kamikaze75
tag

Atyaúristen....ez már polgárpukkasztás.....
Üzenet a gyártól az iphone fanoknak,mi bármit képesek vagyunk lenyomni a torkotokon.....
Mi jön ezután design 2020-ban, antenna,meg nyomógomb ? :DDD
Persze alura is raknék noch-ot meg jöhet az antenna....ugyan már, venni fogjátok.... és többször megmagyarázod saját magadnak,biztos hogy jó vétel volt......:DD

[ Szerkesztve ]

(#30) natë válasza Kamikaze75 (#29) üzenetére


natë
nagyúr

Értjük, hogy nem szereted. Következő?

(#31) janeszgol


janeszgol
félisten

A Xr szériánál a legszebb a sárga volt szvsz. Régen nem láttam ennyire szép színű telefont. Remélem a folytatásnál a zöld ilyen sötétebb, mattosabb lesz! Mint itt a medium, de akár a deep is jöhet.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#32) Braddock válasza natë (#30) üzenetére


Braddock
őstag

Bocs, de te ki vagy itt?

(#33) natë válasza Braddock (#32) üzenetére


natë
nagyúr

Az egyik azok közül akik qrvára unják az összes Apple cikk alatt burjánzó instant fikahalmot (ami ráadásul nem is a cikk tartalmával kapcsolatos).
Nem haragszom.

[ Szerkesztve ]

(#34) Mr.Silkó válasza janeszgol (#31) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

A sógornőm Product Redben vette nemrég, na az baromi szép színvariáció élőben (a képek kevésbé adják vissza)! :)

[ Szerkesztve ]

(#35) <Lacy85> válasza Noukoum (#5) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Akkor lehet, hogy még én is beneveznék egyre.
Amoled után vissza nem térnék LCD-re.

(#36) noro79 válasza natë (#23) üzenetére


noro79
tag

Kizárt. Ha rosszat írsz szétszednek. Ha Samsungról akkor pedig privát fenyegetést is kapsz. Tapasztalat. Na ezért megint mit kapok .?

(#37) tmskvcs válasza Snowy_owl (#18) üzenetére


tmskvcs
tag

+1

(#38) janeszgol válasza Mr.Silkó (#34) üzenetére


janeszgol
félisten

Videót néztem róla. Tényleg szép az is. De nálam ez a sárga telitalálat. Volt az 5Cből is, na az gusztustalan volt. Itt egy videó az összes színről és a sárgánál ott az 5C is összehasonlításképp.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#39) janeszgol válasza noro79 (#36) üzenetére


janeszgol
félisten

De pont ugyan ezt csinálod a Samsung topicokban. Mindegyikben. Szóval nem kell az ostoba mártírkodásod, mivel te is csak egy hater vagy a sok közül.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#40) noro79 válasza janeszgol (#39) üzenetére


noro79
tag

Gól János! Csak kollégának válaszoltam! Miért támadást? Leírtam hogy trollkodok? Le! Akkor? Okos lehetsz....

(#41) borand


borand
aktív tag

Nekem régen az alma a kifinomult ízlés megtestesítője volt. Mi lett velük?

(#42) noro79 válasza borand (#41) üzenetére


noro79
tag

Meghalt Jobs így az alma is

(#43) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Hát...ha így fog kinézni a kamera, az elég randa lesz szerintem.

Sic Parvis Magna

(#44) NemMo válasza natë (#14) üzenetére


NemMo
őstag

Én is kifejezetten ips panelos telefonokat veszek, csak sajnos nagyon erőltetik az amoledet és már alig lehet kapni értelmes telefont ips-el.

(#45) natë válasza NemMo (#44) üzenetére


natë
nagyúr

Hajlamos az ember arra (én biztosan), hogy ha amoled kijelzős mobilt használ, idővel mindent "befeketít"...Fekete háttér, dark mode, innentől jön a kérdés, hogy mi értelme a harsány színeket előállító technológiának, ha a kedvező(bb) fogyasztás miatt (amit valahol minden tech portál sugall) úgyis komor fekete lesz minden. Ugye a fehér, kék amúgy is kerülendő ilyen panelnél.
Az ips (Xr-en mindenképp) szép, egységes, nem színátmenetes, hibátlan kijelzőt takar, amin csillámpóni is lehet a hátterem, mert nem befolyásolja a fogyasztást.
Persze ez az egyéni igényem, s nagyon fogom sajnálni, ha idővel minden mobil oled-del lesz szerelve...

(#46) #96302336


#96302336
törölt tag

pfej. Ez ocsmány.

(#47) Kamikaze75 válasza natë (#30) üzenetére


Kamikaze75
tag

Ettől függetlenül voltak elfogadható kinézetű modellek még ha igaz nem vagyok iPhone fan....ilyen pld.7 plus és 8 plus

(#48) Freiherr


Freiherr
őstag

Legalább raknák középre a kameraszigetet, akkor is csúnya maradna, de legalább lenne benne szimmetria.

XXX

(#49) joey04 válasza natë (#33) üzenetére


joey04
titán

ph-n tanuld meg, ami menő: Huawei, Amd, Xiaomi. Gáz: Apple, Intel, Nvdia.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#50) natë válasza joey04 (#49) üzenetére


natë
nagyúr

Lassan kénytelen leszek...

(a kamera sziget amúgy tényleg design baki, de kb mindegy is - nekem - mivel mindent tokba rakok)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.