Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Domaximus


Domaximus
tag

$505 Games :B

A játék persze jó, csak ez a kiadó...

(#2) Gery9112 válasza Domaximus (#1) üzenetére


Gery9112
őstag

De legalább jön Steam-re is a teljes kiadás. Mondjuk azoknak is odaadhatnák ingyen a next gen változatot akik megvették az alapot és a kiegeket külön. :((

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#3) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

How much will Control Ultimate Edition cost on PlayStation 4, Xbox One, Steam and on the Epic Games Store?

Control Ultimate Edition will cost $39.99/£34.99/€39.99

40 euró. Hm...

Live-Die-Respawn

(#4) xeon forever válasza oriic (#3) üzenetére


xeon forever
addikt

Azert Mar lehet racuppanok en is.
Steam aruhazban lathato Mar?

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#5) oriic válasza xeon forever (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak whislist.

Live-Die-Respawn

(#6) floatr


floatr
veterán

Azért cukik nagyon... €60 volt a megjelenés óta a játék, most €25 a season pass, így lényegében a dupláját kifizettetik azokkal, akik az Epic exkluzív változatot vették meg az utóbbi egy évben

(#7) aginor válasza oriic (#3) üzenetére


aginor
addikt

Miközben az alapjáték jelenleg 37 + 24 a pass hozzá. :F

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#8) oriic válasza floatr (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De ha vki megvette Epicen miert venne meg most premierkor steamen? Nem penzkidobas? En is direkt vartam steames verziora, pedig olcson meglett volna Epicen.

Live-Die-Respawn

(#9) floatr válasza oriic (#8) üzenetére


floatr
veterán

Arra gondolok, hogy az ultimate = alap + season pass, ami €40 vs €85. Még most is €60 az epicnél az alap.
Más esetekben ez általában úgy szokott lenni, hogy az ultimate valamivel olcsóbb, mint az alap + season pass, így viszont kissé ki..szás. Pláne hogy exkluzív volt eddig.

Amúgy igazad van, meg kell várni azt az egy évet, mert ez így teljes kreténség.

(#10) Gery9112 válasza floatr (#9) üzenetére


Gery9112
őstag

Érdemes megvárni nem csak tartalom miatt, 1 év alatt a durva hibákat (ha voltak benne) talán sikerült kijavítani és tényleg teljes értékű játékot veszel. Ennyi előnyét látom az EPIC exkluzivitásnak :DDD.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#11) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

40 euróért jó lesz, ha már vártam egy évet :) Sajnos "szegény" kiadók éheznek, kell pénz lóvéra :P

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#12) freeknight


freeknight
őstag

Én ezt nem értem, most vettem meg pár napja PS4-re egy Digital Deluxe Edition kiadást leakciózva egy tízesért.
Tartalmazza a season pass-t és az összes extrát. :F
Vagy most az az újdonság ez steamen az epic miatt eddig nem volt elérhető?
Vagy a nextgen upgrade miatt érdekes ez az ultimate edition?

Egyébént nagyon jó kis játék, remek harcok, kellően parás hangulat és mellé még jópárszor humoros is tud lenni.

(#13) Gery9112 válasza freeknight (#12) üzenetére


Gery9112
őstag

1 évig volt exkluzív EPIC store-on szóval a STEAM-es felhasználóknak öröm, hogy egyben megvehetik most a játékot.
A konzoltulajok számára pedig ezt a változatot kell megvenni, hogy ingyen hozzájussanak a next gen változathoz függetlenül attól, hogy már rendelkeznek az alapjátékkal és a season passal (magyarul kétszer kell megvenniük a játékot, ha időben megvették a játékot és nem vártak kvázi "büntetve" őket)

Ez a GOTY kiadása a játéknak, új az eddigiekhez képest és érdekes módon előbb jelenik meg STEAM-en mint EPIC Store-on, amit nem értek.
"Control Ultimate Edition is available August 27 on Steam. Coming to PS4, Xbox One and the Epic Games Store September 10."

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#14) nkmedve válasza Gery9112 (#13) üzenetére


nkmedve
őstag

Gondolom a 10m USDs EPIC kenőpénz csak az alapkiadásra vonatkozott, a GOTY-ra pedig a Steam adott nekik valami kedvezményt, így ott minimálisan hamarabb jön. Az a 2 hét nem a világ vége szerintem senkinek, főleg, hogy aki akarta az már rég beszerezte EPIC-en az eredeti kiadást.
Részemről örvendek a hírnek, hogy így ebben a formában jön Steam-re és nem kell megint X hónapot várni valami exkluzivitás miatt, mostmár tényleg meg fogja érni beszerezni.

(#15) tomazin válasza floatr (#6) üzenetére


tomazin
veterán

€60 volt a megjelenés óta a játék,
én 20ért vettem amikor epic sale volt (30-10kupon, amiért semmit nem kellett tenni), plusz a dlc is 15-10kupon volt.

(#16) delta38boss válasza GegeWarrior (#11) üzenetére


delta38boss
tag

Pontosan ... :(

(#17) floatr válasza tomazin (#15) üzenetére


floatr
veterán

Ez ok, persze. De a nem akciós árszabás így kissé vicces.

(#18) ollie


ollie
MODERÁTOR

Na, ki nyomja innen?

Tegnap este megvettem, és kellemesnek tűnik olyan 80 perc játék után. Megvan az a misztikus hangulat benne, sok az ismeretlen, az ember kíváncsi, hogy hogyan alakulnak a dolgok, meg hogy végül is mi történik valójában. A grafika oké, bár nem világbajnok, de a ray tracing óriásit dob rajta (RTX 2060S-en nyomom, kimaxolva, fHD-n tökéletesen fut). Ray tracing nélkül viszont elég elavultnak tűnik a grafikája, max Deus Ex Human Revolution szintű (ami persze az idejében nagyon jó volt, de annak már sok éve).

***

(#19) floatr válasza ollie (#18) üzenetére


floatr
veterán

Megvettem még az Epicről. Nagyon tetszik a sztori, a stílus, a játékmenet is, meg hogy lényegében porig lehet rombolni mindent. Gondolom emiatt van az, hogy RTX nélkül kissé ócskábban hat a dolog.
Kicsit sajnálom, hogy az emberek így állnak hozzá, és mindenféle ideológiát és összeesküvés-elméletet gyártanak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.