Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) wlandroid


wlandroid
tag

Létezik egyáltalán olyan fogalom, hogy magyar Tizen rajongó?

(#2) Polarstar válasza wlandroid (#1) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Szerintem nincs.
De a Jolla, Sailfish már érdekelhet itt pár embert...

Az indiai piac mindent felszív, így ott fog megjelenni a Tizen.
Mint ahogy onnan jön majd a mi Sailfish mobilunk is.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#3) doooo


doooo
veterán

És a Z3 nem is létezik? :U Utódnak is jó volt, és tudásban is jobb volt (bár nem sokkal) a Z1-nél...

(#4) iNfAntRy válasza doooo (#3) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

igen, van már Z3 is, jobb speckókkal, ez csak amolyan ráncfelvarrás, mint a J1 után a J12016 vagy az A3 után az A3 2016. bár utóbbiaknál azért nagyobb volt a fejlődés-.

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#5) doooo válasza iNfAntRy (#4) üzenetére


doooo
veterán

Értem én, csak azért meg lehett volna említeni, ha már egy, a jövőben érkező Z5 is belekerült... így úgy jön le, mintha csak a Z1 lenne az egyetlen Tizen-es mobil. Egyébként az abszolút belépőszintű speckók ellenére elég fürgék ezek a készülékek. Tényleg kevés erőforrást emészt fel a rendszer.

(#6) iNfAntRy válasza doooo (#5) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

Amúgy ez jogos igen. Esetleg meg lehetett volna még említeni a többi készüléket a sorozatban a jobb átláthatóság végett is.

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#7) Crafter32


Crafter32
őstag

Apple is így kezdte az első Iphone -nal. Hátha bejön a Samsungnak. Bár anno az Iphone sokkal másabb volt, mint az uralkodó Nokia és ez most nem biztos el lehet mondani.

(#8) mike1334


mike1334
veterán

Ha hozná egy winmobile stabilságát, mindezt kompakt mérettel, akkor lehetne helye a piacon, mondjuk olcsóbb üzleti telóként, vagy másodtelefonnak...persze kellően alacsony árért...
Tehát kb egy 4 colos, emailre, böngészésre, navigációra alkalmas teló, legalább 1-1.5 napi akksival, mellette olyan mérettel, ami elfér kényelmesen öltönynadrág zsebben is, és ezt 20e forint alatt tudná stabilan. Na akkor vennék egyet :)

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#9) no more válasza mike1334 (#8) üzenetére


no more
addikt

A Windows és a stabil 1 mondatban? Made my day.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#10) mike1334 válasza no more (#9) üzenetére


mike1334
veterán

Gondolom használtál évekig windowsos telefont, mint én és úgy írtad ezt a mondatot...alap dolgokhot stabil, igen. Telefonálni, böngészni, navigálni tökéletes. De mindegy nem érdekel a véleményed, nehéz meggyőzni az ellenkezőjéről, mint amit magam tapasztaltam. És nem vagyok win fan, hobby telefonnak droidosat vennék, de munkára wint. Már ha olcsón akarok jót.

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#11) janeszgol


janeszgol
félisten

Az a piros hátlapos jöhet is nekem. 1/8, valami korrekt SoC, jobb kamera, LTE, 20k huf.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#12) mike1334 válasza janeszgol (#11) üzenetére


mike1334
veterán

Ezek az előző Z1 képei, az utódról még gondolom nincs. De dizájnra szerintem teljesen rendben vannak, alsó kategóriában felesleges ennél többet elvárni.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#13) janeszgol válasza mike1334 (#12) üzenetére


janeszgol
félisten

Nekem is tetszik. A klasszikus Samsung forma mindig is bejött nekem.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#14) mike1334 válasza janeszgol (#13) üzenetére


mike1334
veterán

Mondjuk nem mi vagyunk a célközönség, a Z1 se volt hivatalosan kapható tudtommal, főleg Indiába szánják, pedig másodlagos/munkatelónak lehet vennék egyet. No majd meglátjuk eljut e idáig :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#15) DWENNON


DWENNON
tag

Miért nem nagyon hallani mostanában Mo-n a Tizen-ről?

(#16) daniel909 válasza DWENNON (#15) üzenetére


daniel909
addikt

Mert nem versenyképes. Mindent lefed az android.
Mondhatnank úgy is h senkit nem érdekel.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#17) mike1334 válasza daniel909 (#16) üzenetére


mike1334
veterán

Vagy mondjuk nem Magyarország a célközönség...mindenhol írják, hogy India és környéke. Jó áron szerintem lenne rá kereslet, de ahhoz kell, hogy jó is legyen. Azt nem tudom milyen, sose használtam.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#18) daniel909 válasza mike1334 (#17) üzenetére


daniel909
addikt

Hát igen de ami olcsó és jó az mindenhol kelendő még a nyugati részeken is.

Ez a telefon csak olcsó de nem jó. Amúgy meg már egy belépő droid se olyan rossz és vannak olcsó darabok is. Ez a tizen szerintem megint vak vágány.

De az eladások is ezt igazolják. Politikailag viszont jó lehet. A Samu lobogtathatja a tárgyalásokon h nekik van egy vegetalo másik rendszerük is ok ha akarnának kevésbé fuggnenek a droidtol. Lehet csak emiatt csinaljak az egészet.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#19) mike1334 válasza daniel909 (#18) üzenetére


mike1334
veterán

Én reális áron, stabil alap működéssel (böngészés, telefonálás, email, navigáció, felesleges appok nélkül, amik úgyis csak belassítanák) munkatelónak venném. A Z1 pl egész korrekt kűlsővel rendelkezik. Beosztottaknak a cégek nem osztogatnak se iPhobet, se Bb-t, de még S6-ot sem. Erre a célra hiánypótló lenne wgy alap teló. A droidok, amik ezt tudják és megfelelő hazai szervízhálózattal rendelkeznek, azért picit drágábbak, mint 20e forint függetlenül vagy kártyásan. Persze a felsoroltaknál többet is tudnak, de munkatelón ne akarjunk már játszani, meg csillió programmal leterhelni, arra ott a saját. Viszont, ha emailt olvas és jön egy bejövő hívás, akkor ne sz****-ja már össze magát a munkaeszköz. Persze ez csak magánvélemény, más lehet nem így gondolja.

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#20) iNfAntRy válasza daniel909 (#18) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

Persze, emiatt csinálják javarészt. Több cikk is volt, hogy a Samsung próbál picit függetlenedni a Googletól. De persze Indiát is szeretnék meghódítani olcsóbb telefonokkal is. Ez a másik kisebb ok.

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.