Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HawerKing


HawerKing
őstag

A Samu csinalja a legjobban. Mindenfele telot adnak ki... Nemcsak egy osre fokuszalnak

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#2) Mooka-Miki válasza HawerKing (#1) üzenetére


Mooka-Miki
senior tag

Eddig az Apple-t sem ekézték, hogy nem ad ki más OS-sel telefonokat. S egész jól megvannak.

(#3) jacis


jacis
nagyúr

Látja a samu, hogy nem kelendő a wp így nem nagyon erőltetik. Ezt meg is értem.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#4) Plazmacucci válasza Mooka-Miki (#2) üzenetére


Plazmacucci
félisten

pedig tök jó lenne egy droidos iphone ;]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#5) Dilikutya válasza Mooka-Miki (#2) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az Apple minden eszközére a saját rendszerét teszi, nem csak a telefonjaira. De nincs is annyi eszközük, meg akkora rétegeket sem fednek le. Igaz, ahol jelen vannak, ott viszont fontos tényezők.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#6) BenHans válasza Dilikutya (#5) üzenetére


BenHans
addikt

Pl ha egy kicsit elvonatkoztatunk, a zenei részen verhetetlen az alma. :) (persze nem a telefon hangszórókra gondolok, hanem a zene szerkesztésre pl.) Így a zeneiparban nagyon fontos tényezők :D

Cikkhez: Én szívesen megnéznék egy GS4 szintű WP-t a Samsungtól. A HTC megoldása kifejezetten jó lett, pedig nem vagyok nagy barátságban a WP-vel.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#7) Mooka-Miki válasza Dilikutya (#5) üzenetére


Mooka-Miki
senior tag

#4: Érdekes lenne

#5: Én csak örülök, hogy a Samu is csinál WP-s telefonokat. Így a (divat)Nokiafikázásnak bedőlő userek is megismerkedhetnek a Windows Phone-nal.

(Amúgy sem értem miért jó a "temessük a WP-t, Nokiát, stb" hozzáállás. Addig jó míg van miből választani, nem csak 1-2 gyártó egymáshoz hasonló szappantartói. Akinek nem tetszik pl a Lumia formavilága most nézhet csamcsungot :) )

(#8) Dilikutya válasza Mooka-Miki (#7) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én próbálgattam Nokiát, végül pont a rendszer miatt nem azt vettem, de maga a készülék -már a Lumia 620 is- mind tesztekben, mind személyesen elég meggyőző volt. Szép kép, elég jó anyag, fotózni nem fotóztam, de tesztekben jó képeket csinált, a rendszer is gyors volt. Könnyen lehet, hogy jobb az Androidnál, viszont az az ikonos felület, ami Androidon és iOS-en van, nekem sokkal jobban kézre áll. Talán meg tudnám szokni, szeretni a WP-t, de nem mertem kockáztatni, az Androidot meg a tablet (ha nem 24-ért lett volna a télen a T-nél a Galaxy Tab2, akkor sose veszek) miatt már tudtam, hogy biztosan kényelmesen használható.
Viszont érzésre a Lumia 620 anyaga jobb, mint az S3 Mininek, ami a rásimuló matt csúszásgátló tok nélkül kicsit gagyi hatású, mint általában a Samsungok, minőség ide vagy oda.
Mellesleg a Lumia formája teljesen rendben van.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#9) sz.balazs.95 válasza jacis (#3) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

nem kelendő -> emiatt nem erőltetik -> emiatt nem kelendő. :(
mondjuk a samu amiatt se erőlteti a wp-t, mert tart attól, hogy az ms nagyon megerősödik mobil fronton. (ha jó emlékszem jelent is meg cikk erről korábban)

(#4) Plazmacucci: az apple fanok tökön is szúrnák magukat! ;]

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#10) Gabó75 válasza BenHans (#6) üzenetére


Gabó75
senior tag

Ez már régen a múlté. Ezt már csak a marketingesek nyomatják. A gyakorlat azt mutatja, hogy az almán túl is van élet.:-)

(#11) Dilikutya válasza sz.balazs.95 (#9) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szerintem nem csak az Apple-fanok, az olyan mindentől tökön szúrja magát, aki csak sznobságból, menőzésből "fan" - szerintem nyugaton ez a fogalom ismeretlen. Mondjuk működhetne a dolog, ha az Apple fejlesztői megtennék azt, amit az iOS-el, optimalizálnák az adott eszközre, ami a legtöbb gyártónak hiányossága.

Gabó75: nem úgy van az, Amerikában használják ugyanúgy, itt meg sose volt elterjedve.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#12) moleculez


moleculez
veterán

WP-mezonyben nehez kitunni, es valami extrat kell dobni a teloba ezert. A Nokia nalam ezert nyero, mert a foto+navi pont ket olyan terulet amivel ez sikerulhet.
De miert valasszak en WP telonak Samsungot???

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#13) Ádám16


Ádám16
addikt

Jöhet, az Ativ S is jól sikerült, csak az exkluzív szoftverel hiányoznak róla

(#14) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Hölgyek,Urak:)
én kb 2honapja valtottam Arc s-rol lumia 620-ra.Kivancsisagbol.Fele annyit nem tud a wp8 mint a droid ez teny!De a wp nem is laggol!! A kep is szep es nem bantam meg meg lehet szokni higgyetek el:)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#15) Magga


Magga
aktív tag

Mindenkinek más a fontos, én olyan. nem tudnám elképzelni a droid testreszabhatósága nélkül a telefonom! De szerencsére mindenkinek mások az igényei!

(#16) legiaap


legiaap
nagyúr

Semmi extra külsőre nem kell számítani. Ismét majd a már jól bevált copy+paste folyamat eredményét csodálhatjuk majd meg csillogó műanyagú borítással.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#17) kbyte1024 válasza legiaap (#16) üzenetére


kbyte1024
addikt

Jogos.A Samu design terén nem villog.Ugyanolyan minden teloja.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#18) Swami válasza moleculez (#12) üzenetére


Swami
senior tag

Én is gondolkodom WP-s telefon vásárlásán és a támogatás és extrák miatt a Nokia mellett más nem is rúghat labdába, ráadásul a Nokia azért nem kicsit van összerakva. Lehet siratni a finn céget, de azért lesz még ott egy-két nagy dobás a közeljövőben...
A Samsunggal semmi bajom, volt koreai telóm, de WP területen rendesen oda kell tenniük magukat a Nokia ellenében szerintem...

Eladom TCL65C805 tv-m. Prohardver hirdetés. - Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#19) Router válasza Swami (#18) üzenetére


Router
őstag

Próbáld ki, nem fogsz csalódni! Én majdnem a wp megjelenése óta ezt használom (mert volt lehetőségem tesztelni az akkori hd2-mön) azóta nem akarok mást, annyira megbízható :) Hd2-titan-lumia 900 most pedig egy 8x-re fáj a fogam.

www.reballing.hu/forum

(#20) oriic válasza Plazmacucci (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link] :D

Live-Die-Respawn

(#21) Plazmacucci válasza oriic (#20) üzenetére


Plazmacucci
félisten

már majdnem csak ez meg ipari hulladék xd

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#22) sz.balazs.95 válasza Router (#19) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

a 8X tényleg jó kis teló! :K

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#23) oriic válasza Plazmacucci (#21) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pedig nem tűnik annak, gondolkoztam is hogy veszek egyet, de csak újonnan lehet kapni 50-ért. :D

Live-Die-Respawn

(#24) moleculez válasza sz.balazs.95 (#22) üzenetére


moleculez
veterán

Egy dolog tetszik benne, hogy szep, de nagyon. De ez keves ahoz hogy ezt valasszam a Nokia helyett...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#25) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Kicsit olyan érzésem van a Samsungnál, hogy csináltak egy szerződést, aztán a kötelező évi 1 Windows Phone készüléket teljesítik is.

(#26) Prevent


Prevent
aktív tag

Nagyon helyes! Omnia divatjamúlt , Ativ még dübörög de Samu tényleg jól csinálja. Löknek minden típusú embernek telefont. Csak az a fránya formaterv. Note 3 külső WP belső. Ativ is olyan ismerős nekem külsőre az Android kategóriájából :)

[ Szerkesztve ]

Ha jól belegondolsz a "siker" szó jelentésébe, rá fogsz jönni, hogy az nem más, mint végigcsinálni, amibe belekezdtél.

(#27) Gusztáv válasza Prevent (#26) üzenetére


Gusztáv
addikt

Na igen, valószínűleg random generátorral módosítanak kicsit az S4 formatervén, és kiadják új WP-s telefonnak :D . Viszont ezzel nincs sok baj, az Ativ S is nagyon kellemesre sikerült. Ha meglennének rá az extra Nokia programok megfelelői, akkor bőven best buy lenne WP8 vonalon. Így viszont marha nehéz dönteni egy 820 és az Ativ S között.

Laci

(#28) MadeInFlotta


MadeInFlotta
csendes tag

Volt jó pár WP-m azóta ingyen sem kéne..nem értem tényleg van az ilyenre igény?

(#29) Mooka-Miki válasza MadeInFlotta (#28) üzenetére


Mooka-Miki
senior tag

Igen, van. :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.