Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FragMaster


FragMaster
addikt

"Készül a Galaxy Note 4" sokk ért a hír hallatán :D

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#2) kpal


kpal
veterán

Ezeka tepsik nettezni is jobbak mint az olcsó tabletek amik összefossák magukat .

(#3) tipuka


tipuka
addikt

Olyan dolgokat tudtam meg most, ami hihetetlen durva a számomra, nem számítottam rá! :Y

(#4) takacsbotond


takacsbotond
őstag

És igen, egy újabb semmitmondó, hiánypótló cikk.Köszönjük mobilarena, rád mindig számíthatunk! :DD

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#5) GeryFlash válasza takacsbotond (#4) üzenetére


GeryFlash
veterán

Most már írok nekik, nem velük van úgy en block baj hanem...

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#6) keIdor


keIdor
titán

Erre nem is számítottam!

;]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#7) Lecs@


Lecs@
addikt

Jó cikk ! :K

Alkohol szondát és cukorszintmérőt szeretnék bele ! :R

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#8) kolosanyi válasza keIdor (#6) üzenetére


kolosanyi
veterán

Képzeld, holnap kedd lesz! ;]

(#9) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Miért az S5-nek milyenek a kamerás képességei?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#10) big-J válasza Plazmacucci (#9) üzenetére


big-J
őstag

Valamivel jobb, mint a 4-nek.

(#11) Lecs@ válasza big-J (#10) üzenetére


Lecs@
addikt

Viszont a Note3 sz@rabb a Note2 - nél kamera ügyileg.

512 GB

(#12) FeRRaR1


FeRRaR1
őstag

Április elseje van vagy ez tényleg igaz?! :DDD

(#13) babkukta


babkukta
senior tag

"Készül a Galaxy Note 4" - Oké :D

Üdvözlettel, Tibi

(#14) migabi24 válasza babkukta (#13) üzenetére


migabi24
nagyúr

És tervbe van a Note5

(#15) banhammer


banhammer
veterán

Snapdragon 801 nem valami hatalmas elorelepes a 800 utan.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#16) halkow


halkow
őstag

inkább erőssebb procival kell ilyen felbontáshoz és persze jó aksi

Alcatel onetouch idol2s the king

(#17) babkukta válasza migabi24 (#14) üzenetére


babkukta
senior tag

De a Note 5 előtt tervezik az S6ot!!!!

Üdvözlettel, Tibi

(#18) jacis


jacis
nagyúr

Várom az új nótát :K

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#19) Necc válasza banhammer (#15) üzenetére


Necc
addikt

De az 1440p -s kijelzo az IGEN :Y Elni nem tudnek nelkule! :DDD

Igy is hatalmas orom volt remote desktopolni a 7" 720p -s tab hasznalata utan ezen az ~5.7" 1080p -s 'tabon'.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#20) banhammer válasza jacis (#18) üzenetére


banhammer
veterán

Minek?
Jelenleg a Note 3 is boven eleg mindenre.
Hiaba lesz nagyobb a 4 felbontasa ha a 801-es SoC "keves" lesz melle.
Teljesitmenyben sem lesz akkora elorelepes, hogy egy Note 3 tulajdonos lecserelje a telefonjat emiatt (racionalisan gondolkozo tulajdonosra gondolok most, nem elvakult fanboyra).

Anno Galaxy Note10.1-rol es Galaxy SIII-rol valtottam Note 3-ra es erezheto volt a sebesseg kulonbseg a Note 3 javara.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#21) Lecs@ válasza banhammer (#20) üzenetére


Lecs@
addikt

Csak fotózni nem tudsz vele normálisan.

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#22) Necc válasza banhammer (#20) üzenetére


Necc
addikt

Ezt azert igy ne kiabald el elore, kollegam egyik ismerose is anno kiprobalta a Note 3-amat, es utana habozas nelkul lecserelte a Note 2-eset.
Az emberek legjavat amugy se erdekli a hardver (az mar regota boven eleg), a mai vilagban szolgaltatasokkal lehet "megvasarolni" a nepet es eladni egy keszuleket, akkor is ha IT vagy muszaki beallitottsagu az illeto.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#23) ucli


ucli
senior tag

Akkorra már kijön a 805 nem?

(#24) El Gringo válasza ucli (#23) üzenetére


El Gringo
senior tag

de... De így lehet még egy hírt kiadni, hogy mégsem 801, hanem 805 :P

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#25) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Kíváncsi vagyok lesz e méretnövelés, mondjuk 6". :U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#26) Griff55 válasza Cyberpunk (#25) üzenetére


Griff55
senior tag

Én is ennyire gondoltam, ha feljebb mennének az már elég húzós lenne

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#27) jacis válasza Cyberpunk (#25) üzenetére


jacis
nagyúr

Nem bánnám ha nem nagyon mennének el addig, mert jó a 6" de azért néha tényleg kényelmetlen. Az 1520-as Lumiámat imádtam, mert irtó jó volt rajta netezni meg filmet nézni, de vezetés közben a zsebből kivenni veszélyes volt...

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#28) Cyberpunk válasza jacis (#27) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nyáron is necces lenne rövidnadrágban. :DDD Note 1 még jó volt, azóta elég durván kifordult a világ magából. ;] Még emlékszem mennyire tiltakozott, meg gúnyolódott mindenki, akkor még úttörő voltam. :DDD De az igények változnak.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#29) Ali G.


Ali G.
senior tag

még a note 3 ki sem hűlt a gyártósoron máris note 4 rohadt nagy felbontással természetesen amivel szenved a proci és persze halál az akkura :D

(#30) Cyberpunk válasza Ali G. (#29) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ez ilyen, mindig van utód. Amúgy nem holnap fog megjelenni ez sem, szóval annyira nem kell félni, de egyszer leváltja a Note 3-at. Ahogy a SGS5 az SGS4-et, és így tovább.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#31) Ali G. válasza Cyberpunk (#30) üzenetére


Ali G.
senior tag

hát igen de a samsungot ismerve hamar ki fogja adni, nagy csalódást okozva a note 3 tulajoknak akik nemrég adták ki rá a vagyonukat és hát az embereknek kell a bika hárdver meg ultrahiperszuper felbontás ;] :D

(#32) Cyberpunk válasza Ali G. (#31) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Szeptemberben mutatták be, legalább fél éve kapható. Ha valakit ez zavar, akkor vár, de mindig van mire várni, ilyen alapon sosem vesz semmit. ;) Szerintem ezzel is megvárják nagyjából az őszt.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#33) Ali G. válasza Cyberpunk (#32) üzenetére


Ali G.
senior tag

majd kiderül, szaladsz te is venni egyet? :D

(#34) Cyberpunk válasza Ali G. (#33) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Almás vagyok. ;) Samsungból max mosógépet. ;] :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#35) banhammer válasza Necc (#22) üzenetére


banhammer
veterán

A Samsung Galaxy S III-ban, Galaxy Note II-ben és a Galaxy Note 10.1-ben szinte ugyan az a hardver (Samsung Exynos 4412) van.
Annyi az eltérés, hogy a Note II-ben 200 Mhz-cel gyorsabb a SoC, ami a tesztekben nem valami sok pontot hoz a konyhára.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#36) Ali G. válasza Cyberpunk (#34) üzenetére


Ali G.
senior tag

én meg egyik sem, de samsung soha :D

(#37) banhammer válasza Lecs@ (#21) üzenetére


banhammer
veterán

A Note 3 topikban ez a téma, hogy nem valami jó a Note 3 kamerája már n+egyszer ki lett maxolva.
Be kell állítani rendesen a kamerát, nem auton hagyni és egyből jobb képeket lehet vele készíteni.
Az meg tényleg csak az emberi hülyeségről állít ki bizonyítványt, hogy sokan elhiszik, hogy a telefonokban levő kamerát fotózásra találtál ki.
Egy kompakt 20-25 ezer forintos kamerával szebb képeket lehet készíteni, mint a mobilok kameráival.
Ahogy szoktam mondani "cipőt a cipőboltból".

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#38) moleculez válasza banhammer (#37) üzenetére


moleculez
veterán

"Az meg tényleg csak az emberi hülyeségről állít ki bizonyítványt, hogy sokan elhiszik, hogy a telefonokban levő kamerát fotózásra találtál ki."
ki az az idióta, aki nem hajat nyír vele...
Van olyan műfaj, hogy mobil fotózás, és a szcéna egyre inkább kezdi kinőni magát. Kicsit nézz utána, meg fogsz lepődni...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#39) Lecs@ válasza banhammer (#37) üzenetére


Lecs@
addikt

Figyi. Nem fogok veled vitázni. De igen is SOK embernek van szüksége egy telefon tűrhető / jó kameraképességére ! Mert nem állandóan mész kompakt géppel a zsebedben arra felkészülve, hú ma tuti olyan dolgot látok amit szívesen megörökítenék ! És igen is, simán be lehet vállalni akár az N5 képeit is, sőt ! Nagyon jónak mondhatóak amiket készít ! Csak egy példa , egy szál virág a nagy csokorból ami nekem van : mazsolázz, köss bele... Peace ! :R

512 GB

(#40) Cyberpunk válasza banhammer (#37) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nokia 808 és Lumia 1020. Egy 20k-s kompaktot reggelire megesznek. Mobil kamera ide, vagy oda. Ha "állítgatni kell" a jó minőségért az régen rossz, ugyan is az átlag azt sem tudja mi az a fehéregyensúly, vagy mit takar az ISO stb... De ránéz a képre és látja, hogy nem annyira jó.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#41) Peterson_ válasza Ali G. (#31) üzenetére


Peterson_
addikt

Engem abszolút nem ér csalódásként a dolog.
Ahogy Cyberpunk is mondta, mindig van mire várni, az én esetemben abszolút nem vonzó erő a QHD felbontás, vagy az épp egy lehelletnyivel erősebb SoC.
Általában minimum két évre veszek telefont, kicsit sem izgat, ha fél év/év után már nem az épp aktuális nonplusultra....

banhammer:
- Hagyjad. A legtöbb samu totyikban feltűnik kicsit trollkodni.
Zéró személyes tapasztalattal dobálja a kakit, de már többször is bebizonyította, hogy még csak minimális hozzáértéssel sem rendelkezik. :N

Cyberpunk:
-Igaz, de nem is eszik olyan forrón a kását.
Simán a jobbak közt van így is a kamera, lehet vele igen jó képeket lőni.
Sajnos a gyári szoftver nincs mindig a helyzet magaslatán, de nyolcvan százalékban ott vérzik el, ahol a többi mobilos optika is, kivéve persze a pureview-t
Tehát ige, bele lehet kötni, de ennyiből kb bármelyikbe.
Videó téren meg még azt sem nagyon, mert pazar teljesítményt nyújt. :K

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#42) joey04


joey04
titán

Hát ilyesmire biztos nem váltanék 3-ról. A felbontás növelése nem érdekel és az erősebb vas is csak arra jó hogy hasonlóan gyors legyen mint a 3 a nagyobb felbontás ellenére. Kamera meg nem érdekel.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#43) Sztbeni válasza banhammer (#15) üzenetére


Sztbeni
őstag

Szerintem mostanában már közel se lesz akkora fejlődés hardver terén, mint eddig. Megközelítettek egy határ, amit hűtés nélkül bele lehet egy egy kézben elférő cuccba pakolni. Meg innen már hova lépnek előre? Inkább az akkuidőn és az optimalizáción csiszoljon mindenki :)

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#44) Lecs@ válasza banhammer (#37) üzenetére


Lecs@
addikt

Még egy apró gondolat : Miért fontos, hogy mennyire jó a gps a készülékben, a hang minősége zenehallgatásra, a kijelző minősége videónézésre, a gyorsasága hogy ne laggoljanak a játékok stb ? Hisz ott van a 15 K - s kézi navigációs rendszer csak arra élezve, az 5-10 000 Ft - os MP3 lejátszó , és a HD monitor, vagy TV filmet nézni . Tovább is van soroljam még ? Hogy vannak ezek a dolgok szerinted ? :U

Azért elárulom : Mert mindent megkaphatsz egy készüléken.

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#45) keIdor válasza Peterson_ (#41) üzenetére


keIdor
titán

Hardver sem ér már semmit, én szinte alig játszok telefonon, csak ha várnom kell valamire akkor néha-néha elindítok valamit. De már a mostani kettő is annyira gyors, főleg arra amire nekem kell, hogy 5 évig is kitartanának...
Elértük a plafont, ahol már a hardvert sincs értelme emelni. Érintőképernyőn játszani rémálom, ezért felesleges is a mostaninál komplexebb játékokról álmodni is... ezért nem erőltetem én sem. Tabletnél még lehet értelme emelni, ott a nagy kijelző miatt értelmet nyer a Kotor és ahhoz hasonló játékok léte már.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#46) Peterson_ válasza keIdor (#45) üzenetére


Peterson_
addikt

Én pont azért -is- választottam ezt, mert nagyon sokat játszottam telón és ebben volt az egyik legerősebb hardver.
Laposom nincs, külön tablet sem, ezért maradt ez+ a bemutatkozásomban látható kiegészítők.
Úgy már simán ki lehet használni játékra a kakaót elég magas élvezeti értékkel.
Viszont már én sem nagyon játszom, inkább tanulásra használom, esetleg rajzolgatok rajta.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#47) Lecs@ válasza Peterson_ (#41) üzenetére


Lecs@
addikt

Értelmezted, felfogtad amit írtam ? Hogy telefonnal ne fotózzon az ember, használjon compaktot ? És olvasd el a következő hsz - em is. Null trollkodás volt. Nálad viszont big up az értelmező képességnek. Peace .

Ne, kérlek ne reagálj. Inkább játsszál újra pár órát, látom uncsizol ! :U Nem reagálok természetesen bármit írhatsz.

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#48) Xero válasza Griff55 (#26) üzenetére


Xero
nagyúr

Már akkor húzós volt, amikor 4-4.5 fölé mentek. :U

(#49) Giorgio1313 válasza Lecs@ (#39) üzenetére


Giorgio1313
aktív tag

Ezek gyonyoruek pedig elvileg szar a nexus 5 kameraja!!!Hol lehet ezt megtanulni hogy az ember jobban hasznalja a teloja kamerajat?ilyen mobillal fotozas kezdoknekre gondolok

(#50) Xero válasza Giorgio1313 (#49) üzenetére


Xero
nagyúr

Tiszta, hegyi időben nem nagy kaland.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.