Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #90088192


#90088192
törölt tag

Decomposed Coffee

Számítógép világába átültetése. :R

Ha azt nézzük innen indult a számítástechnika is a mai formájában. Garázsban Steve meg a csapat összerakta amit talált pl.

[ Szerkesztve ]

(#2) biscuit


biscuit
aktív tag

Ezt már az IKEA rég kitalálta! BTW jó az ötlet... hajrá!!! :)

Mióta Scarlett Johansson sztár lett jól alszom!

(#3) Chaser


Chaser
titán

Készek is, meg nem is azzzzzzzzzzzzzz NZXT legfrissebb asztali számítógépei

fogd rá a tavaszi fáradtságra ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#4) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Lehet így hamarabb jut az ember VGA-hoz, mintha külön várná ki.

Mondjuk nem értem, miért nem a "saját" tápjukat teszik bele a pakkba, az lenne logikus lépés :) ( tény az drágább, mint a most benne található Seasonic)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5) plömplöm


plömplöm
őstag

hát, ha az ember us citizen, akkor oké, de europe: unavailable, "Get notified when this item is available". ettől még persze biztosan őrültjó...

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#6) Semplar


Semplar
őstag

1600 LOL

“Don’t worry, nothing gets away here, the place belongs to the Mafia.”

(#7) TheJoker4s


TheJoker4s
csendes tag

Jó ötletei vannak az NZXT-nek, csak mindez szart sem ér, ha rossz a megvalósítás, vagy silány a minőség. Utóbbit csak olyan NZXT-s termékekre értem, mint például a drága, de gagyi ventilátorok.

(#8) villamos


villamos
őstag

Nagyjából összeválogattam az egyik hazai webshop -ból az első konfigot. A wifi-s hálókártya kivételével mindet megtaláltam, így megpróbáltam valami (kábé) hasonlót vadászni helyette. A végösszeg 680E jmFt... Ebből majdnem a fele persze csak a VGA...

ASROCK B560 Pro4 - 46 490 Ft
INTEL Core i5-11400 2.60GHz LGA-1200 BOX - 79 690 Ft
DEEPCOOL Gammaxx GTE V2 - 12 290 Ft
TEAM GROUP 16GB T-Force Vulcan Z DDR4 3200MHz CL16 KIT - 34 489 Ft
GIGABYTE GV-N306TGAMING OC-8GD 2.0 GeForce RTX 3060 Ti 8GB GDDR6 GAMING OC - 371 591 Ft
WD 1TB Blue SN550 NVMe M.2 PCIe M.2 2280 - 36 990 Ft
ASUS PCE-AX3000 Dual Band PCI-E WiFi 6 - 18 790 Ft
NZXT H510 Compact - 26 789 Ft
SEASONIC S12 III 550W - 20 591 Ft
MICROSOFT Windows 10 Home 64bit OEM magyar - 31 690 Ft

- 679 400 Ft

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#9) gergod


gergod
tag

Az szép ár a vga kártyára.

(#10) DraXoN


DraXoN
addikt

Már azt hittem lapra szerelt számítógépházat ad amit otthon kell össze popszegecselni (vagy csavarozni)...

Agyturbina:
Az első számítógépeknél szó szerint az alaplapot és néhány bővítőkártyát (már amit nem "készen vett") úgy rakott össze az ember magának, persze KIT-ben árulták őket, leírással.
Igaz ezek még jóval egyszerűbb gépek voltak, nem x86 cuccok. Esetenként a drivert-oprendszert-programokat is magának kellett megírni, és akár minden újraidításkor újra bevinni a gépbe... szerencsésebb volt ha volt legalább lyukkártya hozzá és nem kellett újra beírni.. persze a billentyűzet is később jött extra volt eleinte az se volt az első gépeken csak célgombok (de az már nagyob GEEK kategória, bár annak ellenére próbálak eladni ilyet anno amerikában "konyhai számítógépként" is ami recepteket tárolt, konkrét tanfolyamon tanították meg a használatát a háziasszonyoknak :D) ..

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#11) gbors válasza #90088192 (#1) üzenetére


gbors
nagyúr

Lebomlott Kávé? Az milyen? ;]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#12) #90088192 válasza gbors (#11) üzenetére


#90088192
törölt tag

Nem is figyeltem az autocorrect megtréfálta a hülyét. Deconstructed :DDD
Szerinted én mekkorát néztem amikor megláttam? :C

[ Szerkesztve ]

(#13) #90088192 válasza DraXoN (#10) üzenetére


#90088192
törölt tag

:K

A konyhai recept könyvről én is olvastam annó. :DDD

(#14) ledgeri


ledgeri
nagyúr

[link] Gondoltam gagyi, de minden lépés le van írva, ami elsőgépeseknek hasznos, ami dicséretes!

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.