Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MaUser


MaUser
addikt

Csak egy ötlet a cikkhez: Fogyasztás! Írjátok már meg a képkereteknél a fogyasztást, mert egy 0-24-ben működő kütyü esetében nem mindegy, hogy 5Wh vagy 20Wh az energiafelhasználása. (Gyak. a két érték közötti különbség forintosítva évente kb. 7eFt, ami azért nem kevés).

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#2) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

az a kihajtható láb nagyon ötletes, de akkor lenne igazi királyság, ha wifi antenna is lenne egyben...úgy is arra hasonlít :DDD.

Aurea mediocritas

(#3) Alex91


Alex91
félisten

Ebbe a bizniszbe az Apple nem szal be? Mert ezek borzasztoan neznek ki :D!

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#4) plömplöm


plömplöm
őstag

annyira szeretem, amikor egy ilyen képkeret felbontása és a kijelző képaránya nem passzol... 480x234 16:9-en 480x270 lenne, több mint 15%-os tévedés. ilyenkor aztán érdekesen tudnak kinézni a dolgok :)

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#5) zrek


zrek
csendes tag

Miért nem lehet az ilyeneket akksiról üzemeltetni?
Ez egy fotóalbum elvileg, akkor tudná igazán helyettesíteni a papír alapúakat, ha ugyanolyan mobil lenne: kézbe lehetne fogni a kanapén ülve, ha jönnek rokonok át lehetne adni nekik, esetleg elvinni hozzájuk és ott is közösen megnézegetni.
A többi funkciónak akkor lenne értelme, ha nem neveznénk képkeretnek, digitális fotóalbumnak, de az már egy másik piac: a HTPC-k, médialejátszók piaca: ezekbe tényleg nem kell akksi és nem kell hordozhatóknak lenniük, viszont ezeknél van értelme annak, hogy TV-re köthető és minden formátumot lejátszik.

Az akksiról való működtetés hiányzik ezekből (számomra) a leginkább, enélkül nem veszek ilyesmit (hanem inkább médialejátszót).

(#6) karantÉN válasza Alex91 (#3) üzenetére


karantÉN
aktív tag

nekem se tetszik :O

jobb szeretem a vékony keretet , laptopnál , tv nél jobban bejön ha vékony a keret

6543210

(#7) Godefroy


Godefroy
senior tag

A 800x600 asnak vana értelme a másik kettőnek nincs jó képe.
Nagyon leestek az árak.

Arra sosem emlékezünk ami nem jut eszünkbe...

(#8) aram01 válasza zrek (#5) üzenetére


aram01
nagyúr

teljes mértékben egyetértek veled :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#9) hemaka


hemaka
nagyúr

Én még mindig azt mondom, hogy egy szép bekeretezett képnél nincs jobb.
Nem adnék pénzt egy ilyenre, vagyis számomra ez teljesen idegen. :N

(#10) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Az utolsó az nem rossz. :)

(#11) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Ezt felejtsd el!
Még csak az kellene,hogy a Tacsko üzletláncba is ilyeneken mutogassák a nagyik a "Nézd itt Petike már szobatiszta képeket."
Én már láttam hasonlot igaz még albumbol és rohadtul utálnám ha várni kellene arra mikor merül már le végre a kütyü,hogy ne kelljen tovább nézni a képeket!!! :DDD
Csak konnektorosat ebből!!!

[ Szerkesztve ]

(#12) zazahoho


zazahoho
őstag

kb 2 éve ilyen keret volt a vágyam ,de akkor horror áron adták(szerencsére)mert ismerősnél láttam és 1 óra után értelmetlen az egész ,nagyiknak talán jó lehet ,ha keveset látják a családot.

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#14) lapa


lapa
veterán

élből betiltanám. persze nem csak ezt. pláne értelmetlen 10x15-ös felbontásban.

ez tényleg csak arra jó, hogy akinek lövése sincs milyen értelmes dologra használja a kevéske pénzét, az is megtalálja a számítását.

fogyasztásról semmi hír?

[ Szerkesztve ]

(#15) #65675776 válasza #00784640 (#13) üzenetére


#65675776
törölt tag

A jó öreg az a 3:2.

(#16) GuruZone válasza MaUser (#1) üzenetére


GuruZone
őstag

aki beárazta ezeket a komoly "márkás" cuccokat, az sem normális. Ha a nagyobbikat vesszük, 20ezer ft alatt már van Samsung SPF-87H is...

Ha meg, 4:3 kell, arra ott van az Agfaphoto AF5087PS, iszonyat jó gép szintén 20k alatt.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#17) kenand


kenand
veterán

Kicsit drágábban PMP-t lehet venni ami képkeret funkción kívül fullHD videot is tud, és beépített akksia is van, sőt PDF formátumú e-bookot is olvashatsz rajta.

(#18) Ghosti válasza kenand (#17) üzenetére


Ghosti
aktív tag

Full hd sztem nem annyira fontos ilyen kicsit kijelzőn...

:/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.