Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) iSonic


iSonic
addikt

Remélem nem lesz GameSpot-on behirdetve, mint világ megváltó játék aztán megint kirúgnak csomó kritikust és jó szerkesztőket, csak azért mert az eidos éppen mennyi pénzt fecőlt a reklámba..

(#2) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Van pár szép kép köztük. Az első részben meg volt pár jó pálya. Akár egy jó kis játék is kijöhet belőle...

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#3) csaabz


csaabz
őstag

Egyébként az első részt máig nem tudom "hova tenni".
Adott volt egy érdekes, fordulatos sztori és végre a rosszfiúkat irányíthattuk. Volt jó hangulat. De a kivitelezés? Árkádos akció, script hegyek. Bugok. Két béna befejezéssel.

Nekem akkor tetszene, ha olyan lenne, mint a Rainbow Six Vegas első része (nem a második :((( ). Faltól-falig előrenyomulós igényesen kivitelezett akció. Meghintve a már említett hangulattal sztorival. :K

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#4) hitvanyalak válasza csaabz (#3) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Számból vetted ki a szót... :K :C

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#5) danati válasza csaabz (#3) üzenetére


danati
senior tag

Az első rész nekem se nagyon jött be. Voltak benne jó ötletek, de összességében nem volt az igazi.

(#6) tsii_H válasza csaabz (#3) üzenetére


tsii_H
tag

en meg ugy vagyok vele, ha csak fele olyan jo lesz mint az elso resz, mar akkor is a legjobb game-k kozott van :DD jo story, valtozatos palyak, szep latvany, poenok, csavarok...isten game volt az egy szerintem. de aztan izlesek es pofonok.

(#7) LackoMester


LackoMester
addikt

nekem az elözö rész is nagyon tetszett-remélem kicsit beújitanak a srácok és ez mégjobb lesz :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#8) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nekem az első rész nagyon nem jött be...így annyira ez sem érdekel de azért kíváncsian várom hogy mit tudnak kihozni a dologból..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) sz.mich válasza Sirandrish (#8) üzenetére


sz.mich
tag

Engem sem hozott lázba a hír, az első rész szerintem nagyon gyengére sikerült, de majd meglátjuk mit hoznak ki a második részből a srácok.

Csak kp., az ár fix.

(#10) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Az első rész hangulata nagyon jó volt, és ez feledteti a játék hibáit. Legalább olyan jó játékot, jobb kivitelezéssel, és hosszabb játékidővel!

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.