Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dokee78


dokee78
félisten

Hát azért már a 4,5 coll az sok egy mobilhoz.
Gondolom,csak a kijelzőben másabb a Galaxy S2-től,hardver ugyanaz.
Rókabőr újból?

[ Szerkesztve ]

(#2) GALARDO válasza dokee78 (#1) üzenetére


GALARDO
addikt

Egyetértek.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#3) nuke7


nuke7
veterán

nem kevés a 4,5", nekem a 4" azért már elég... :U

"hiszen rövidebb ujjakkal egyszerűen lehetetlen átérni a gigantikus üvegfelületet."

akkor tabletet se vegyen az ember, akinek kisebb ujjai vannak? :)

https://youtube.com/user/nuke7

(#4) plus44 válasza nuke7 (#3) üzenetére


plus44
veterán

Csak azt legtöbb esetben nem használod telefonálásra, és teljesen máshogy fogod és használod, mint egy telefont...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#5) bok92


bok92
addikt

Ó, a kis aranyos... :D

(#6) F-ECT$


F-ECT$
titán

800x480?

Dive ever, work never.

(#7) r4z válasza F-ECT$ (#6) üzenetére


r4z
nagyúr

Ilyen méretben már illene egy qHD felbontású panelt belerakni.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#8) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Nekem ez már telefonnak nagy tabletnek meg kicsi....

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#9) dokee78 válasza domperke (#8) üzenetére


dokee78
félisten

Mondjuk,már inkább vennék Tabletet,mint 4,3-4,5-ös Telot.

(#10) Maxentius válasza F-ECT$ (#6) üzenetére


Maxentius
addikt

A HTC Eternity is 4,7"/WVGA lesz álltólag, szal nem lenne egyedül ezzel a kicsi pixelsűrűséggel. (Francnak nem gyárt a Samsung is a Toshiba-hoz hasonlóan 4"/720p kijelzőt...)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#11) domperke válasza dokee78 (#9) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Hasonlóan gondolom ezért is irtam.Aztán mekkora akkut raknak ekkora kijelzőhöz??

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#12) Tikakukac


Tikakukac
titán

4 col még oké, azt nagy nehezen még én is átérem, de ez a minél nagyobb, annál jobb dolog picikét kezd eldurvulni :(((

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#13) Gengi válasza dokee78 (#1) üzenetére


Gengi
senior tag

A hátlapja is egy kicsit meg lett moddolva :) : Pozitív irányba:

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#14) robertel válasza domperke (#11) üzenetére


robertel
senior tag

Ez már tényleg sok, zsebben se fér el.
4" még éppen jó, de a felett erős a gyanúm, hogy nem mobil az okostelefon..
42 megabites HSPA+ ??? :F

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#15) domperke válasza robertel (#14) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Aktatáska mélyén jól mutat...Az meg csak parasztvakítás elvben tudja gyakorlatban...hol?

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#16) marcias válasza Gengi (#13) üzenetére


marcias
őstag

Ha ez tényleg fém, az dicséretes. De lehet, hogy csak olyan hatású műanyag.

Steam: marcias88

(#17) gaben88


gaben88
őstag

Ez már sok! Az SGSII is határeset... A 3,8 az optimális számomra!

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#18) Munszu360


Munszu360
csendes tag

Úgy tűnik az eredeti Xbox kontrollerét tervező Bighand mostanság a Samsungnál dolgozik. :)

(#19) AS


AS
félisten

Amcsi Only szóval felesleges erről vitatkozni. 5 Szolgáltató 5 fajta Galaxy S2.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#20) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Remélhetőleg ez is vékonyságra fog gyúrni, mint az SGS2, így tutira ebben is egy max. 4 óra üzemidővel bíró aksi lesz, ahelyett, hogy inkább kicsit vastagabb kivitelben beleraknának végre legalább egy ~3000mAh-s aksit... :(((

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#21) Gengi válasza AS (#19) üzenetére


Gengi
senior tag

Nem akartam lelőni a poént XD...

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#22) maki12


maki12
senior tag

4,5 col az téleg telefonak nagy tabletnek kicsi :( nálam max 4,3 de még az is sok:(

HTC U11 & Nikon D5300

(#23) F-ECT$


F-ECT$
titán

A méret (itt is) ízlés kérdése. Nincs nagy kezem, de simán kezelhető számomra 1 kézzel a 4.3". (Amihez 2 kéz kell, ahhoz már a 3.3"-os wave esetén is 2 kellett.) Ez a +0.2" már nem sokat változtat, bár akinek a 4.0" is határeset, annak ez biztosan nagy lesz.

Egyébként ez a méret még lazán elfér a famerom és az ingem zsebében is, így a nagyobb méretnek inkább az előnyeit élvezem, nem gondolom, hogy ez túl nagy már telefonnak.

A 800x480-ról kíváncsi leszek, hogy mikor és mire fognak majd tömegesen átállni, jelenleg a wp7 is ilyen felbontáson fut. Megjelent már néhány qHD felbontású droid, de amíg nem portolnak át mindent arra a felbontásra, addig ez inkább hátrány, mint előny. (Az i4 meg még annál is nagyobb felbontást tud, gondolom az i5-ben is megtartják az i4 felbontását, csak egy picit növelik a képátlót.)

Dive ever, work never.

(#24) tomistarkapi


tomistarkapi
tag

gondolom lesz benne egy 1200es aksi

(#25) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Meglátni és megszeretni... :)

(#26) F-ECT$ válasza tomistarkapi (#24) üzenetére


F-ECT$
titán

SGS II-ben 1650-es van, szerintem ebbe is legalább ekkorát raknak. Btw sajnos hozzá kell szokni, hogy ezek a telefonok a reggeltől-estig műszakot kibírják, használattól függően 3-6 órányi kijelzőhasználattal, de többet nem. (Ha kevés a nafta, akkor meg érdemes zenére váltani, azzal 5% körül esznek óránként.) Én is örülnék egy 3000 körüli akksinak, de egyelőre nem tart itt a technika.

Dive ever, work never.

(#27) Motyi válasza tomistarkapi (#24) üzenetére


Motyi
senior tag

Hát persze, ha az S2-be 1650-es aksit raktak akkor totál lugikus, hogy ebbe majd kissebbet raknak... :W

(#28) Motyi válasza F-ECT$ (#26) üzenetére


Motyi
senior tag

Tart ott, de gondolom nem sokan vennék a telefont, ha egy kísérleti/tömeggyártásban még nem létező aksival szerelnék és 160k helyet 1.6 millió lenne az ára. :)

[ Szerkesztve ]

(#29) Segal


Segal
veterán

Hihetetlen mennyi női kézzel megálldott férfi rohangál hazánkba. Annyira szar az SGS2 4.3 colos kijelzője hogy már több mint 5 milliót eladtak belőle...
Ha nem tetszik akkor nem veszed meg de nem kell itt sírni. Lehet kapni az SE X10 mini-t is akkor vegyétek azt.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#30) elfelejtette válasza F-ECT$ (#26) üzenetére


elfelejtette
veterán

"Én is örülnék egy 3000 körüli akksinak, de egyelőre nem tart itt a technika."

Nem itt tart a technika, az én Voda845-önhöz is kapható 3300mAh-a aksi, csak nem itthom.
Meg tutira tudnának csinálni Samuék is nagyobb aksit, csak akkor nem lenne ennyire "penge" ez a teló sem. Gondolom az SGS-be is belefért volna egy 3000mAh-s aksi is, és úgy is max. 11mm lett volna...

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#31) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Hercules?
Elmondom milyen specifikáció illene ehhez a névhez: 5"-os 16:10 képarányú fullHD IPS paneles kijelző, 8 magos 2 GHz-es x86_64 processzor, 8 GB RAM, 256 GB belső memória, két microSD kártyahely, 16 MP-es kamera 8x-os optikai zoommal, GSM/CDMA/HSPA/EV-DO modul, LTE/WiMax modul és MeeGo, amire előre van telepítve egy VirtualBox, benne egy Windows 7-tel, két microUSB port (nem butítva), miniHDMI és miniDP port, 2.1-es audio kimenet, végül pedig üzemanyagcellás akku.
Szóval továbbra is úgy gondolom, hogy a telefonok mostani névadási szokásai rendkívül idióták.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#32) F-ECT$ válasza elfelejtette (#30) üzenetére


F-ECT$
titán

Persze, meg lehet kapni 10A-es hordozható töltőt is. A "nem tart itt" alatt az adott méretben, elérhető áron megvehető akksira gondoltam :)

Dive ever, work never.

(#33) kolosanyi válasza Rickazoid (#31) üzenetére


kolosanyi
veterán

:F
Ezt mekkora készülékházban kepzeled el? :)

(#34) Rickazoid válasza kolosanyi (#33) üzenetére


Rickazoid
addikt

Nem nagyobban, mint a Dell Streaké. Más kérdés, hogy nem tudnák ma még megcsinálni. Csak a névre céloztam, nincs összhangban a telefon tudásával, csak egy újabb marketinges próbálkozás, hátha többet adhatnak el belőle, mert olyan jól hangzik, biztos ez a legerősebb telefon a világon...

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#35) B1T3 válasza F-ECT$ (#23) üzenetére


B1T3
addikt

Egyetértek, szubjektív, speciel nálam előny a nagyobb kijelző (egy bizonyos határig).

(#36) elfelejtette válasza F-ECT$ (#32) üzenetére


elfelejtette
veterán

Lehet nem jól értelmezted amit írtam:
Az én telefonomhoz is kapható 3300mAh-s aksi, és nem lesz tőle féltégla a teló... :W
Ehhez képest egy ekkorának be kellene férnie ebbe a Samuba is...

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#37) Valentino K. válasza Segal (#29) üzenetére


Valentino K.
senior tag

Azért gondolom te is látod, hogy a 4,5" és a 2.55" között van pár különböző képernyő méret? :U

[ Szerkesztve ]

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#38) Pantal


Pantal
senior tag

4,5ös kijelző! :Y Nekem már a Galaxy S 4es kijelzője is viszonylag nagy volt, de még el voltam vele. Most az LG E900-asom kijelzője (3,8) pont ideális.

(#39) keIdor válasza B1T3 (#35) üzenetére


keIdor
titán

Azt a bizonyos hatart nalam most leptek tul. Nagy lesz mar a 4.5, de mindegy USA only...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#40) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Elfogadnám, ha nem műanyagból lenne a ház mint az SGS2-nél. És WXGA felbontású lenne a kijelzője. DHD után az a 4,5" nem nagy cucc ;]
De így még várok :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#41) Carbonado11


Carbonado11
tag

Van egy 7"-os Tabom,de sose vennék 10 colos tabletet..Talán pont ezért a Nokia 1209-esemet szívesen lecserélném egy 4,5-5 colos telóra.De tudom,h az még a közelébe se lenne a Tab élvezhetőségének!1 szó mint 100: Nekem egy ennél is nagyobb telefon kellene!!!

Redmi Note 8

(#42) GALARDO válasza Cyberpunk (#40) üzenetére


GALARDO
addikt

Viszont van rajta tácsvíz! ;]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#43) Cyberpunk válasza GALARDO (#42) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Fujj TW :DDD Az lenne az első amit én cserélnék rajta ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#44) keIdor válasza Cyberpunk (#43) üzenetére


keIdor
titán

Szvsz Sense után semmi sem lenne jó, csak az.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#45) zsirfecske válasza r4z (#7) üzenetére


zsirfecske
addikt

bizony, nekem 3,7 colon van ennyi pixelem (najó, 54-el több hosszában). 4 col felett szerintem már kevés, bár sgs2 azért még elég szép képet mutat. najó, nem írom le látatlanban :)

(#46) r4z válasza Cyberpunk (#43) üzenetére


r4z
nagyúr

+1 ;]:DDD

zsirfecske: Nekem meg pont ennyim van 3,7"-on, de még így is látom a pixeleket, nem egy retina display. És nem arra értem, hogy 960x640-esnek kéne lennie, hanem arra, hogy legyen tényleg tűéles a képe egy csúcsmodellnek, ha már a technológia megvan hozzá.

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#47) Cyberpunk válasza keIdor (#44) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Szvsz DHD-m van és MIUI-t használok. Szóval ez mindent elárul:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#48) Maxentius válasza Cyberpunk (#43) üzenetére


Maxentius
addikt

+1, szintén... :)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#49) GALARDO válasza Cyberpunk (#43) üzenetére


GALARDO
addikt

Egyetértek.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#50) Tomi_Sci válasza r4z (#46) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Én nem látom a pixeleket a zsírfecske féle felbontásban.
Persze ha nagyon közelről nézem az íves widgetek szélét, akkor azért egy élsimítás ráférne, de semmi több.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.