Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zozzo72


zozzo72
aktív tag

Ebből még lehet siker...

(#2) janeszgol


janeszgol
félisten

Nem biztos, hogy az A22 5G alá kellene adni. Az hozta a minimumot, kivéve kamerában.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#3) rajd


rajd
tag

Én még mindig ott tartok, hogy akkor most kézzel foghatóan mi is az 5G előnye a 4G-vel szemben? Mobiloknál természetesen. Gyorsabb reakció idő online shooter játékoknál jól jön? Vagy élőben streamelni valamelyik platformra hogy láthassák a követők hogy rollerezik emberünk az autók között? Biztos van még pár "logikus" érv, de arra meg sejtésem szerint nem egy Galaxy A22-t fog használni az ember. Vagy én nem látok valamit?
🤔

(#4) janeszgol válasza rajd (#3) üzenetére


janeszgol
félisten

Ha telített a 4G, akkor van még egy lehetőséged, ami nem a 3G vagy 2G. Ma jelenleg ez az előnye. De ez folyamatosan változik.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#5) Taszillo válasza rajd (#3) üzenetére


Taszillo
tag

Két előnye mindenképpen van, egyrészt tehermentesíti a többi csatornát, másrészt ha országosan ki lesz építve, a jó terjedési tulajdonságok miatt okafogyottá válik az edge üzemmód.

A kolléga megvádolta a nyomtatót öngyilkosságra való felbujtással: "Rendeljen cián patront!”

(#6) janeszgol


janeszgol
félisten

Ha őszinte akarok lenni, és a használt piacot most nem nézem (ott bőven van értelme 4G-s telót venni), az új telefonok között egyedül talán az S20FE SD verzió az, amire érdemes pénzt adni, ami nem 5G-s (nálunk).
Gondolkodom még az A32 környékén, mert ott a 5G-s verzió gyengébb kijelzőt kapott, talán még ott lehet értelme annak. A többi kategóriában az 5G nem kiváltság már, bőven van választék a vele szerelt telefonokból. (A csúcskategóriában az idei a második széria. S20/s21, OP8/OP9 például.)
Ja meg 80k alatt természetesen, mivel ott még nincs 5G-s telefon talán. (Max leárazva valami feljebb lévő.)

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#7) forgonati válasza Taszillo (#5) üzenetére


forgonati
őstag

Milyen jó terjedési tulajdonságok? Nem az van hogx az 5G pont szarul terjed, és olyan érzékeny, ha 2 méterrel odébb állsz, vagy egy fa koronája van útban, felére zuhan a sebesség? Vagy el vagyok tévedve?

Keelah Se'lai!

(#8) Taszillo válasza forgonati (#7) üzenetére


Taszillo
tag

Jelenleg kétféle 5G-s frekvenciát használnak, 700MHz és 3500MHz-eset. Az előbbi amiről én írtam az nagyon jól terjed, az utóbbi az meg olyan amiről te írsz.

[ Szerkesztve ]

A kolléga megvádolta a nyomtatót öngyilkosságra való felbujtással: "Rendeljen cián patront!”

(#9) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Használtam 5G-t a nyáron, nekem jobban merült a készülékem eddig.

Így még nem preferalom annyira

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.