Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hummertime


hummertime
csendes tag

Szerettem volna embeddelni Youtube-ról, ahogy a blogomon, de ahogy látom itt nem lehet. :(

(#2) snecy válasza hummertime (#1) üzenetére


snecy
senior tag

Hangulatos rajzfilmek. Kár hogy ezek már szinte teljes egészében eltűntek a TV képernyőjéről.

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#3) csapos2 válasza hummertime (#1) üzenetére


csapos2
addikt

Nem gond, nekem így is nagy örömet szereztél vele. Köszönöm!

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#4) hummertime válasza snecy (#2) üzenetére


hummertime
csendes tag

Tulajdonképpen a Youtube és társai pótolják azt, amit a televízió már nem képes adni.

Csapos2, örülök, ez volt a cél. :)

(#5) DArchAngel


DArchAngel
tag

Köszönöm, boldog Ünnepeket mindenkinek!
Férfiasan be kell vallanom, picit megkönnyeztem az 1939-es filmecskét. Hihetetlenül jól beletenyereltek a témába, 1939, az első háborús karácsony Európában. Még öt követte, és mind borzalmasabb volt, mint az előző...

''Hand of fate is moving, and the finger points to You...''

(#6) ladybug


ladybug
őstag

A gyerekek miatt mi is nagyon sok rajzfilmet nézünk. Sőt főleg dvd-t nézünk, mert a tv-ben sokszor nem tetszik a műsor.

Párat én is ajánlok, ha megengeditek:
[link] 2 nagyon kedves karácsonyi történet van rajta.

[link] Ez is kedves, de ebben nem érzem annyira a karácsony szellemét.

Rudolf ez tipikusan karácsonyi.

Mickey egér karácsonya aranyos, vicces.

Micimackó : ajándékok ideje - aranyos.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#7) Pukkancs


Pukkancs
tag

Ma csinálnak egy rajzfilmet, azt legfeljebb fél évig tudják vetíteni anélkül, hogy már a nevétöl is undorodjak :((( , régen bezzeg ezek a jó rajzfilmek még ma is ütősek főleg a Tom és Jerry (persze van vagy 500 része, és sose unom meg)

(#8) drizzt1666


drizzt1666
tag

OFF: Nem reklám, de anime rajongó fórumtársaim figyelmébe ajánlom, h dec 25-én karácsonyi különkiadás lesz a Spirálból és a Read or Die-ból az Animax-on. Csak ennyi és bocs azoknak akiket ez idegesít.

ON: Emlékszem, annyira Tom & Jerry függő voltam, h kisebb koromban már pusztán abból felismertem melyik részt adják, h milyen hanghatásokat hallottam, oda se kellett néznem (közben fürödtem) :DD

Az álmaim rabja vagyok, de tetteimben szabad ember...

(#9) Pukkancs válasza drizzt1666 (#8) üzenetére


Pukkancs
tag

Én és a tesóm is imádtuk a Tom és Jerry-t amikor vége lett az egyik résznek és jött a következő, akkor felkiáltottunk, hogy MÉÉGEEGY :)) Am az az animecsatorna nem jön be mindenkinél :O és nem tudom, hogy ez kiket idegesít, hiszen egy ilyen rajzfilmben több az értelem, mint egy kereskedelmi adó napi műsorában (kivéve a discovery channelt)

(#10) hummertime válasza DArchAngel (#5) üzenetére


hummertime
csendes tag

Bizony, anno én is így voltam vele. És a mai napig aktuális, főleg ha belegondolunk W. Bush háborúiba.

(#11) BloodRay


BloodRay
veterán

Köszönöm! :R

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#12) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Üdv!

A Tom és Jerry karácsonyi része tényleg egy nagyon jól sikerült kis epizód.

Sikerült megszereznünk 12 évadot (ez kb 150 rész); majd minden este nyomunk egy-egy részt és bár igen csak láttam régen ezeket a részeket, de akkor is megunhatatlan. :)

A mai mesefilmek viszont... hagjyuk :(

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#13) hummertime


hummertime
csendes tag

Azért arra ügyeljetek, hogy csak a Fred Quimbys (Hanna-Barbera rendezte) részek kerüljenek terítékre. A későbbiek méltatlanok a sorozat patinájára.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.