Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#123) fatpingvin válasza toeki (#122) üzenetére


fatpingvin
őstag

kicsit ambivalens érzéseim vannak ezzel a kommenttel kapcsolatban, ugyanis leírtad hogy mennyire nem lenne reális ezt megoldani... aztán leírtad irányelv szinten pontosan azt hogy hogyan kéne nekikezdeni.

ez ugyebár egy normálisan működő társadalomban az állam feladata lenne elkülöníteni erre az erőforrásokat, és egy olyan konstrukcióban ahol nem az a rutin hogy az állami támogatás ingyen pénz amit némi trükközéssel jól zsebre lehet tenni ott ez egy teljesen működő sztori, ugyanis ehhez két dolog kell, szakemberek (szociológusok, pedagógusok leginkább akik össze tudnak rakni egy szakmailag helytálló cselekvési tervet és végiug tudják vinni) illetve ennek az egésznek az anyagi fedezete, ami rögtön most tisztázzuk is, az állami kiadásokban elfér a kerekítési hibákon belül.
ez hogy én sem akarom finanszírozni, dehogynem. lesznek szívesek az én adómból is ezeket a dolgokat intézni, nem pedig baromságokra elpazarolni illetve elveszíteni a közpénz jellegét, ugyanis erre valók az adók.

itt kizárólag a szándék hiányzik, a pénz bőven megvolna rá csak nem egy n+1-edik stadion építésére kéne elk*rni, a szakértőket meg hagyni kéne dolgozni illetve nem szétverni a szakképzés utánpótlását. már megint a magyar valóságra reflektáltam ...

[ Szerkesztve ]

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.