Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gattolino


gattolino
senior tag

Azért a Samsungnak is kell inspirálódnia más gyártótól :)

Vivo X90 Pro Plus

(#2) Kokzor válasza gattolino (#1) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Azért a kagylótelefon nem egy új keletű dolog. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3) gattolino válasza Kokzor (#2) üzenetére


gattolino
senior tag

Nem, de a Motorola már mutatott ugyanilyen koncepciót. Motorola Razr 2019

Vivo X90 Pro Plus

(#4) Kokzor válasza gattolino (#3) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Azon kívül, hogy belül teljesen érintős, abban sem volt lenyűgöző újítás a régi kagyló mobilokhoz képest. Plusz az csak az USA-ban lesz elérhető, a Verizon kínálatában 200.000-es darabszámban.

(#5) hito


hito
nagyúr

Mieza****? Kinek kell egy csík? Már tényleg nem tudnak hova elbutulni? :O

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#6) opr válasza hito (#5) üzenetére


opr
veterán

En mar amugy nagyon varom a 6 meter hosszu, 1*491520 (512K) felbontasu, collostok modjara hajtogathato telefont. :K

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#7) borand


borand
aktív tag

A 18:9es képarányú telóknak sincs sok értelme, ez meg még "szélesebb vásznú" lehet...

(#8) marcarc


marcarc
senior tag

Hatalmas siker volt az első is :D

(#9) logitech1


logitech1
tag

Kíváncsian várom,mi sül ki belőle.

Posta nem érdekel Átvétel: személyesen helyszíni próba garanciával (3 nap) - utána egyéb garancia, visszavétel nincs! Alku nincs! Nem fér bele az időmbe

(#10) Sn00k


Sn00k
veterán

Ez igy elbaszott egy konstrukcio. Foleg a mérete.

3njoy the Lif3

(#11) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Hát ez egy éldekes foldulat... ;] Kell a fenének... :) még az első se lett kész.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12) dutrás


dutrás
őstag

Még az elsőt se lehet összecsukni ;]

P50 pro/P40 Lite

(#13) #96302336


#96302336
törölt tag

Tetris őrülteknek kötelező darab!

(#14) DraXoN válasza opr (#6) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog (1)

"látom elhoztad a fénykardodat" ...

részemről szerintem nem lenne "csík", kb a mostani képernyők arányát hozná nyitva, becsukva meg "négyzet" forma lenne a készülék ... legalábbis én így látnám értelmét.

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#15) Aprósólyom válasza #96302336 (#13) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Nekem az FB hírfolyam görgetők jutottak eszembe... :)

Jevons paradox

(#16) Pete55555 válasza borand (#7) üzenetére


Pete55555
addikt

A legjobban az tetszik, hogy egyes tartalomgyártók már ilyen formátumban csinálják a videókat is. Élmény nézni a 27"-os 16:9-es monitoromon :(((

...Szeretem leracsniztatni...

(#17) hito válasza Aprósólyom (#15) üzenetére


hito
nagyúr

Itt görgetésre nem lesz szükség. A-Z-ig egy képernyőn minden ;]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#18) atike


atike
nagyúr

Na ez megint egy értelmes újítás. "Értelmes".... :U

(#19) Aprósólyom válasza atike (#18) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Légyszíves?! Konstruktívat... Ez lehet, hogy túl fogja élni az első teszteket.... ;]

(#17) hito: Neked, esetleg. :K De a függőknek... :U nem létezik az elég.

[ Szerkesztve ]

Jevons paradox

(#20) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Szerintem a következő a "3"-as már tuti mindkét irányban összehajtható lesz a szarszungnál és semmivel sem fog jobban törni a kijelzője, mint az elsőnek... :D :DD :DDD

(#21) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Ami a képen látható, konkrétan úgy néz ki, mint ami farzsebben meghajlott... :) A mai napig nem jövök rá, mi a szarnak hajtogatni egy telefont?? Nekem bőven elég az az 5,5. Remélem, zsákutca lesz ez az ökörség is. Mi a fszom ez?? Abrosz??
Amit kérnék: Max 5,2", 16:9-es kijelző, noccs és lyukak, valamint lekerekítés nélkül. A káva olyan pont méretes legyen. Se ne túl kicsi, se ne túl nagy, legyen cserélhető az akksi.
És engem kilóra megvettek. :) De tudom, ez: Mission: Impossible..

[ Szerkesztve ]

(#22) gattolino válasza SkyLine3000 (#21) üzenetére


gattolino
senior tag

Muszáj valamit újítani a gyártók részéről. Ez nem újítás amit leírtál. Ez a múlt

Vivo X90 Pro Plus

(#23) DraXoN válasza gattolino (#22) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog (1)

vannak dolgok amik úgy tökéletesek ahogy voltak ...

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#24) Kokzor válasza DraXoN (#23) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Kivéve a cserélhető akksi. A telefonok jó nagy részének szépen recsegett a levehető hátlapja, csak ezt már sokan elfelejtik.

(#25) gattolino válasza DraXoN (#23) üzenetére


gattolino
senior tag

Ezt én is tudom. De vagy alkalmazkodsz vagy veszel 3 éves csúcs telefont, ha még kapsz újonnan :DD

Vivo X90 Pro Plus

(#26) #72042496 válasza borand (#7) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ezért még több dolog kiférhet függőlegesen a képernyőn, ami önmagában tök jó dolog lenne. Csak magával a hajtogatható koncepcióval kapcsolatban vagyok szkeptikus. Illetve nem is a koncepcióval, hanem a jelenlegi megvalósíthatósággal.

[ Szerkesztve ]

(#27) jonnyjoker01 válasza Pete55555 (#16) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nekem szerencsére ultrawide monitorom van, örülnék a szélesebb tartalomnak ;]

Viccet félretéve amúgy sajnálom hogy a YouTube még mindig nem támogatja az ultrawide monitorokat. Mozi mód twitch-en a legjobb, a videó teljes méretében megjelenik a kijelző bal oldali 2/3-án, a maradék 1/3-ban pedig pörögnek a kommentek. Örülnék ha a YouTube is hasonló lenne mozi módban.

Üdv. Johnny

(#28) SkyLine3000 válasza gattolino (#22) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Pedig amíg ilyen fasz, kényszer újítások lesznek, addig nem kérek belőlük. Az összes izzadságszagú. Lerí róluk, h csak azért csinálták őket, mert muszáj virítani vmi innovációt. Ami általában új, de nem jó...
Ennyi fost, amit manapság gyártanak... Ráadásul szinte felismerhetetlenek a telefonmárkák. Semmi egyediség, csak copy+paste...
Ma be kellett mennem a telenorba. Míg folyt az ügyintézés, megnéztem a kínálatot. Ha nem lettek volna kiírva a nevek, egy telót sem ismertem volna fel...

[ Szerkesztve ]

(#29) Aprósólyom válasza Kokzor (#24) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Ez nem volt igaz minden modellre. És nincs is szoros kapcsolat a szerkezeti merevség és a beépített akku között, hiszen a lithium-ion akukra nem lehet és nem szabad szerkezeti merevítést bízni.

#28) SkyLine3000: +1. Én már annak örülnék, ha a frissítések nem lassítanák be a telefont. Így most az a teleó ami villámgyors volt mikor megvettem, most csak normális, elfogadható sebességre képes, miközben a szolgáltatásokban nem ad többet. Pláne nem olyat, ami folyamatos erőforrást emésztene. Így jogosan merül fel bennem és a felhasználókban, hogy ez így nem korrekt üzlet.

[ Szerkesztve ]

Jevons paradox

(#30) Kokzor válasza Aprósólyom (#29) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Azért írtam, hogy a nagy része és egy unibody telefon nem fog recsegni.

(#31) Lincoln6echo


Lincoln6echo
tag

Lássuk-lássuk :) majd akkor véleményezek róla...

(#32) Aprósólyom válasza Kokzor (#30) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Basszus! Bocsi! Felveszem a majd a szemüvegem legközelebb. :))

Jevons paradox

(#33) Reggie0 válasza SkyLine3000 (#21) üzenetére


Reggie0
félisten

Ugyan igy karogtak a galaxy note ellen, hogy mi ertleme a tollnak egy telefonhoz, meg tul nagy stb., aztan mekkora siker lett.

(Ertsd: nem a nagyi trabantja felel meg mindenkinek.)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.