Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nrgia


nrgia
őstag

MÁR ALIG VÁROM !!! :C

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#2) bod101 válasza nrgia (#1) üzenetére


bod101
aktív tag

Én is :C

1-es golf, 2-es golf, ... (Bëlga)

(#3) hommeros


hommeros
őstag

Húúú nagyon vártam már. Volt egy időszak, amikor azzal riogattak, nem lesz semmi. De szerintem ez egy korosztály kedvence, nem lett volna szabad leállni a fejlesztésekkel. :)

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#4) Nunder válasza hommeros (#3) üzenetére


Nunder
őstag

Az lehet hogy egy korosztály kedvence csak az a baj hogy ezelőtt 15 évvel kellett volna ennek megjelennie. A mai gyerekek többsége azt se tudja mik vagy kik azok a szellemirtók. Ettől függetlenül lehet hogy apu majd elmeséli nekik és a gyerekek is kedvet kapnak egy kis játékhoz.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#5) Morden24 válasza Nunder (#4) üzenetére


Morden24
nagyúr

Megjelent, 15 éve is, de leginkább már vagy 25 is van az.

És még lehet a mai gyerekek kedvence is, mivel jön a film is.

Sectumsempra - For Enemies

(#6) Kevinmaster válasza Nunder (#4) üzenetére


Kevinmaster
tag

De ha nem, az se baj, elég, ha a fater rákattan. Nekem totál nosztalgia fíling lesz, az tuti. Egyébként épp emiatt az se baj, ha nem tökéletes. Mert hát Ghostbusters? Király!!! :D

(#7) Kevinmaster


Kevinmaster
tag

Basszus, megnéztem a videót, és ahogy meghallottam az zene első taktusait, meg a spéci szirénahangot.... hát kirázott a hideg! Zsír, he-he.... :DDD

(#8) Nunder válasza Kevinmaster (#6) üzenetére


Nunder
őstag

Félre ne értsétek én is örülök neki! :D Régi nagy kedvenc a Vissza a jövőbe! mellett.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#9) tacsk0


tacsk0
aktív tag

Hello

hehe jo kis jatek lesz... nem art a verfrissites...:)

udv tacsek

(#10) Sirandrish válasza Nunder (#4) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hála a mai TV csatornáknak nem marad ki egy generáció életéből sem:)

Olyan ez mint a Bud Spencer filmek:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) AMD Power


AMD Power
titán

Várom nagy nagy szeretettel. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#12) D1Rect


D1Rect
félisten

Remélem nem lesz elb@szva PC-re az irányítás.... :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.