Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35) marchellow válasza virkir (#24) üzenetére


marchellow
tag

milyen buktatóival nem számoltam? hogy nem látja el az alapfunkcióit a cucc? annyit fizettem a telefonért amennyi rajta volt az árcetlijén. pont. és ezért cserébe azt várom hogy a napi átlagos használatban helyt álljon. jelenleg ezt nem teljesíti a készülék, szerintem joggal verem az asztalt. az én részem ebben a "kapcsolatban" az hogy léperkáljam a vételárat, a gyártóé meg az hogy egy működő eszközt nyomjon a kezembe. és irreleváns hogy honnan jött, meg hogy mennyibe került.
nincs értelme együttműködésről beszélni, mert én betartottam az én "ígéretemet", a gyártó nem. és akkor még ne én legyek felháborodva? hát ki? a gyártó? a nyúl viszi a puskát mi? de csak hogy jobban megvilágítsam a dolgot: megcsináltam mindent amit a Support kért, annak ellenére is hogy nem az én dolgom lenne ez és mindegyik lépésről két perc google után ki lehetett deríteni hogy nem ér semmit. természetesen nem is ért. ez az új "fix" is csak megkerüli a problémát.
és ebben a vitában leszólni a panaszfórumokból tippelt mintaméretet pont annyira elegáns mint azzal jönni hogy dehát azasszonynakmegnekemjó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.