Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) babkukta


babkukta
senior tag

Azért durva lenne, ha kajak kijönne S810el, QHD-val, 4 giga RAM-al, 3000+os akksival, normális dizájnnal és anyaghasználattal 300 dollárért :Y

Üdvözlettel, Tibi

(#2) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Legyen 4GB RAM, maradjanak a FHD felbontásnál, és meg van a következő készülékem! :)

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#3) emvy válasza babkukta (#1) üzenetére


emvy
nagyúr

Es persze megeskudnenek, hogy a random rebootok, eldobalt wifi meg GSM a kovetkezo szoftververzioban frissitve lesz, de mire az kijonne, addigra az elso verzio szoftveres csapata mar elmegy a cegtol. ;]

while (!sleep) sheep++;

(#4) marchellow


marchellow
tag

inkább azt jelentenék be hogy elnézést kérnek a mai napig ipari hulladék első szériáért, visszahívják az összeset, javítják vagy visszafizetik a teljes vételárát. visszavesznek a nemkicsit nagy arcukból, adnak rendes supportot és nem veszik palira a felhasználókat.
na majd ha ez mind megtörténik, akkor el lehet gondolkodni hogy szóba jöhet-e a oneplus még valaha.

(#5) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Na elérte már a csúcsverő 1+ a 3 millát? ;]
Lehet az újból már meglesz az 5m+ is...

[ Szerkesztve ]

(#6) QwErTy42 válasza emvy (#3) üzenetére


QwErTy42
addikt

Ugye úgy könnyű olcsónak lenni, hogy nem kell a drága supportot a termék mögé tenni.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#7) Obyboy válasza marchellow (#4) üzenetére


Obyboy
addikt

Eddig úgy tudtam, hogy egy jó minőségű készülék az 1+1. Persze minden gyártásba becsúszik egy-egy rossz széria. A mobilhálózat és a wifi eldobálása nem szoftveres gond?
Az ipari hulladék jelzőt kifejtenéd, hogy mire gondoltál már csak azért mert ha kijön az 1+2 és megfelelőnek látom szeretnék benevezni egyre.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#8) emvy válasza Obyboy (#7) üzenetére


emvy
nagyúr

Keszulek = szoftver + hardver. Egyebkent volt hardveres gond is, a ghost swipeokat sose sikerult rendesen megcsinalniuk.

Az ipari hulladek alatt azt kell erteni, hogy van egy papiron extrem jo keszulek, ami az esetek nagy tobbsegeben jol is mukodik, a maradek idoben viszont a hajad teped. Es persze minden bugot fixalnak a kovetkezo szoftververzioban, elvileg -- gyakorlatilag vagy nem fixaljak, vagy igen, de bevezetnek par ujat. Ha valakinek nem kell folyamatosan szamitani a telefonjara, tehat suliba, jatszani, romolni kell, akkor jo, szep es olcso gep. En akkor adtam el, amikor masodszorra tortent meg, hogy targyalas kozben nem tudtam naptarat nezni (eloszor fentragadt valami wifin, es nem allt vissza mobilnetre, utana meg kaptam egy rebootot).

Ja, es ezek a bugok nem varosi legendak, hanem lenyegeben mindet elismertek a hivatalos bug trackeren.

while (!sleep) sheep++;

(#9) atike


atike
nagyúr

Én még 4 gigát sem várok... :) Elég a 3, FullHD, S810, minőségi ház, 3000+ akksi, és valami (nem csak papíron) normális kamera. :U

[ Szerkesztve ]

(#10) Krissz1983 válasza marchellow (#4) üzenetére


Krissz1983
aktív tag

Én tényleg elhiszem amit írsz. Csak azért furcsa mert egy nagyon jó barátomnak is O+O van és bevallom neked őszintén hogy nagyon kevés jobb készüléket fogtam a kezemben úgy anyag használat mint szoftver tekintetében.

Give them nothing but take from them everything

(#11) Lecs@ válasza atike (#9) üzenetére


Lecs@
addikt

+1

512 GB

(#12) migabi24 válasza Lecs@ (#11) üzenetére


migabi24
nagyúr

Téged is lehet látni? Eltüntél a menő topikokból

(#13) virkir válasza marchellow (#4) üzenetére


virkir
veterán

Párszor már el lett mondva a topikjában, hogy az elégedett hibamentes felhasználók nem írnak be napjában háromszor, hogy nemlaggol, nem dob el hálózatot ésatöbbi.
Tehát attól, hogy te esetleg kifogtál egy hibás példányt még messze nem ipari hulladék az one.
Akiknek hibás a készüléke és nem lusták intézkedni azoknak érdekes módon kifogások nélkül segítenek, először szoftveresen, majd ha az nem vezet eredményre akkor a térítésmentes készülékcserével.
Nem tudom milyen rendes supportot szeretnél de pl a hazai átlagsupport nyomába nem ér az oneplus-nak.

emvy
Tárgyalás közben nagyon nem elegáns bármi telefont buzergálni.
Csaxólok.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#14) emvy válasza virkir (#13) üzenetére


emvy
nagyúr

Ja, amikor megbeszeljuk, hogy mikor erunk ra kovetkezo alkalommal, akkor mit kene csinalni? :DDD

while (!sleep) sheep++;

(#15) virkir válasza emvy (#14) üzenetére


virkir
veterán

Boss megmongya, legközelebbi holdtölte, bőrgatyában, éjfélkor.
Csapat, yes sir.
Azt kifelemenet lehet pötyögni. :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#16) emvy válasza virkir (#15) üzenetére


emvy
nagyúr

Hat ha csak kozlik veled az idopontot, az nyilvan mas ugy.

while (!sleep) sheep++;

(#17) Lecs@ válasza migabi24 (#12) üzenetére


Lecs@
addikt

Kinek mi a menő. 50-60 K - s telefont is használok néha nagy-nagy örömmel, ha jó.

512 GB

(#18) migabi24 válasza Lecs@ (#17) üzenetére


migabi24
nagyúr

Persze nem is ezért kérdeztem, tudom, hogy szarral nem bírnád sokáig, csak nem értettem hova tüntél

(#19) marchellow válasza virkir (#13) üzenetére


marchellow
tag

akkor nézz szét a hivatalos topicban mennyi is az annyi. az meg a hivatalos PR duma hogy csak kis példányszám érintett. a legfrissebb batchből is van aki harmadszorra küldi vissza, mert a mai napig nem készült hardveres revízió. persze hogy is készült volna azzal beismerték volna az egész fiaskót.
milyen support? egy hónapja küzdök velük. fényképezzem le így, szedjem szét, videózzam le úgy. flasheljem rá ezt, keljek fel pekingi idő szerint hogy teamvieweren keresztül maszatoljon vele valaki a privát gépemen. ilyeneket normális cég nem várhat el a vásárlóitól. én biztosítsak feltételeket nekik, hogy legyen egy működő telefonom? rendelkezzek még egy kamerával, áldozzam rá az időmet, lessem mikor jön elő a hiba, küzdjek a supporttal, legyen Windowsom. a nem működő fixüket csak Windows alól lehet feltenni, ami nekem nincs már 10 éve. ezt közöltem is velük, amire az volt a válasz hogy hát jó lenne ha kérnék valakitől... persze, ha elromlik a kocsim, majd a szerelő azt mondja kérjek franciakulcsot valakitől. és nem arról van szó hogy nem tudok szerezni egyet. egyszerűen nem fogok, nem az én dolgom. gyakorlatilag te supportolod a saját készülékedet. persze küldenek újat, tökjó. egy ugyanolyan szart. mire megyek vele?
és tényleg maguk alatt vágják a fát. rengetegen nyomtak paypal disputeot és visszakapták a pénzüket. én is megtenném csak sajnos már túlvagyok a 180 napon a vásárlástól számítva. de ha a kritikus tömeget elérik a paypalnál indulhat akár vizsgálat is és ha bebizonyosodik hogy egy éve ismert hibával árulják akkor volt vanplasz nincs vanplasz.
és ezt még mind menthették volna ha normálisan kommunikálják a dolgot. ehelyett megy a userek bannolása, meg a ködösítés és az időhúzás.
szóval játszani jó ez a telefon, de totálisan megbízhatatlan mind szoftveresen, mind hardveresen, a cég meg mindenhogyan. mindenki döntse el maga hogy kér-e ezekből én senkit sem beszélek le róla. olcsó hardvernek/supportnak híg a leve, ezt sokezredmagammal megtanultam a saját káromon.
ez van, továbblépünk valami másra.

(#20) joey04


joey04
titán

szép meg jó ez az olcsón jót, de a tapasztalatok szerint hiába erős és olcsó papíron a gép, az összkép maximum közepes. Reméljük a következő generációnál javítanak, ha már az ára is emelkedik...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#21) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Szerintem megugorják a 4 gigát, tekintve hogy a One-ban 3 giga van.

(#22) Graphics válasza marchellow (#4) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Erdekes, akkor mindenki normalis, csak en voltam helikopter...

Nekem semmi bajom nemvolt vele. Ja de, tul vekony volt, es tokeletesen kiszolgalt....

Reszemrol varom, de nem kell kapkodniuk

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#23) Penguin95


Penguin95
senior tag

Ehhez is jár majd a rengeteg hiba fícsör? :D

(#24) virkir válasza marchellow (#19) üzenetére


virkir
veterán

Ööö... vettél egy csúcs készüléket cirka féláron, külföldről forgalmazva de ugye ennek az esetleges buktatóival nem voltál tisztában.
Együttműködésed nulla felé konvergál a céggel de még te vagy felháborodva.
Javaslok két alternatívát.
Vegyél s6-ot vagy 6+ dupla tripla áron annyiért esetleg házhoz is mennek bár nem biztos.
Vegyél bármi hasonló árkategóriájú készüléket aztán egy szervizlátogatás után nézzél, hogyan hajtanak el mert "beázott" a készüléked.
Biztosan jobban fogsz járni mindkét esetben.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#25) Just_Reboot válasza Penguin95 (#23) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Annyi nem mint a Sonykhoz szokott. ;] Mármint hiba. :D

(#26) Penguin95 válasza Just_Reboot (#25) üzenetére


Penguin95
senior tag

Ezzel nem vitatkozom. :D

(#27) QwErTy42 válasza Graphics (#22) üzenetére


QwErTy42
addikt

Ez gyenge érv, hogy neked működik. Be is baszna, ha senkinek sem működik. Olyanról még nem igazán hallottam. Az arányokon van a hangsúly.
Én nem lepődök meg azon, hogy olcsó húsnak híg a leve.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#28) Graphics válasza QwErTy42 (#27) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az arányokról lóf.szt nem tudunk..

Fentebb írták, akinek jó, minek jönne a topicba ujjongani, hogy yuppi minden fasza és rózsaszín...

Nem fognak, az emberek panaszkodni járnak a topicokba, ez nem jó, az nemjó, sz.r a wifi, force close, miért nem úgy...

Elég magas arányban :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#29) emvy válasza Graphics (#28) üzenetére


emvy
nagyúr

Confirmed bugokrol van szo, amiket a ceg elismert, nem egyedi esetekrol.

while (!sleep) sheep++;

(#30) virkir válasza emvy (#29) üzenetére


virkir
veterán

Ami confirmed bug pl a család 2 készülékén egyik sincs jelen?
Az asszony a másodikat használja és egyiken sem volt se hálózateldobása se viselhetetlen ghost tuch.
Namostakkor?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#31) emvy válasza virkir (#30) üzenetére


emvy
nagyúr

Confirmed bug != minden egyes keszuleken megjelenik. Pl. egy kernel hiba sem okoz a gepek 100%-an panikot, ettol meg hiba. Es az OPO-nal ilyenbol _sok_ volt.

while (!sleep) sheep++;

(#32) Flind


Flind
senior tag

5"-on érdekelne.. Kár, hogy esélytelen, persze a Mini verzió itt is csak középkategóriás lesz (ha lesz).

(#33) big-J válasza emvy (#31) üzenetére


big-J
őstag

Nekem pl _egy sem_, érdekes.

Már mondták amúgy, hogy a második kevésbé lesz olcsó, kb $400 ra kell gondolni.

(#34) Lecs@ válasza migabi24 (#18) üzenetére


Lecs@
addikt

Okosan kivárom az idei legideálisabb zászlóshajót. Ár / érték. :)

512 GB

(#35) marchellow válasza virkir (#24) üzenetére


marchellow
tag

milyen buktatóival nem számoltam? hogy nem látja el az alapfunkcióit a cucc? annyit fizettem a telefonért amennyi rajta volt az árcetlijén. pont. és ezért cserébe azt várom hogy a napi átlagos használatban helyt álljon. jelenleg ezt nem teljesíti a készülék, szerintem joggal verem az asztalt. az én részem ebben a "kapcsolatban" az hogy léperkáljam a vételárat, a gyártóé meg az hogy egy működő eszközt nyomjon a kezembe. és irreleváns hogy honnan jött, meg hogy mennyibe került.
nincs értelme együttműködésről beszélni, mert én betartottam az én "ígéretemet", a gyártó nem. és akkor még ne én legyek felháborodva? hát ki? a gyártó? a nyúl viszi a puskát mi? de csak hogy jobban megvilágítsam a dolgot: megcsináltam mindent amit a Support kért, annak ellenére is hogy nem az én dolgom lenne ez és mindegyik lépésről két perc google után ki lehetett deríteni hogy nem ér semmit. természetesen nem is ért. ez az új "fix" is csak megkerüli a problémát.
és ebben a vitában leszólni a panaszfórumokból tippelt mintaméretet pont annyira elegáns mint azzal jönni hogy dehát azasszonynakmegnekemjó.

(#36) Tidzsimon


Tidzsimon
őstag

A nagy kérdés, hogy cyanogen verzióval bugos, vagy a másikkal, vagy mindkettővel? Mármint az első.
A másik, hogy büntetlenül, lehet e romolni, és vannak e rá jó romok?

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#37) Kékes525


Kékes525
félisten

Nem rossz: OnePlus Two specifications.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#38) Luck Dragon

Szerintem hozni fogják alap új hw követelményeket 3GB +S810+3000 akku , már csak valami nagyon letisztult formavilágot képzelek el hozzá. :K

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#39) ikarasz


ikarasz
csendes tag

Nekem is van one Plus one készülékem egy, de sajnos beköltözött a helyi GSM szervízbe -mivel china version -és próbálkoznak használhatóvá tenni - eredménytelenül- most a hálózatot dobálja el, konkrétan nem lehet vele hívást fogadni vagy indítani 120 ezer Ft - ért azért durva egy telefontól, hogy tök jó csak épen telefonàlàsra nem alkalmas...... No comment

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.