Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szablya


szablya
tag

Undorító egy jelenség :(

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#2) tibi666


tibi666
senior tag

vagy csak szimplán irigy vagy, mert valaki megteheti, hogy csak úgy vegyen valamit, ami megtetszik? attól még élhetnek szellemileg teljes életet, hogy örömöt okoz nekik a vásárlás.

(#3) PierNight


PierNight
aktív tag

hehe aranyos történet, saját élmény:
Családban van egy 4 éves kislány...kérdeztük kér-e tócsit? Mondta, hogy nem mert a végén elfog hízni és nagy hasa lesz mint apunak...azt hittem ott esek össze a megdöbbenéstől :)
Egyébként ez a vásárlás mánia az emberek minimum 90%-át érinti és igen köztünk engem is.
Szvsz az is ide tartozik akinek kell új, jobb mint amilyen volt elötte..és nem azért mert az tönkre ment.

(#4) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Szerintem egy 3 éves kisgyerek nem igazán tudja, hogy mi az a szellemi öröm és hit és egyebek. Egy 3 éves gyerek érthető módon megkívánja a játékokat, abszolút nem értem min akadtál ki.

(#5) JuliusCaesar válasza aero. (#4) üzenetére


JuliusCaesar
tag

Csak ezen a vegyünk valamit kijelentésen. Mindegy mit, csak valamit. Nem azt mondta, hogy játékot, vagy legót vagy babát. Valamit.

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#6) gabor85 válasza aero. (#4) üzenetére


gabor85
őstag

a lényeg az hogy a szülők jó írányba terelgetik e csemetéjüket.
igazad van, egy ennyi idős porontyot minden érdekel, többek között emiatt nincs egy nyugodt perce a szülőknek :K

(#7) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

még jó hogy kiskoromban anyám leszoktatott erről engem.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.