Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sKie^


sKie^
tag

Vivo Nex?

''Genyo Kapitany nem kegyelmez!''

(#2) NumberGuy válasza sKie^ (#1) üzenetére


NumberGuy
tag

Nem érzem olyan lassúnak: https://www.youtube.com/watch?v=P2W9rghBfTM

[ Szerkesztve ]

(#3) jonnyjoker01 válasza NumberGuy (#2) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Lassabb mint a hagyományos ujjlenyomat olvasó, viszont az animáció miatt tényleg nem érződik annak. Ha csak egy fehér kép jönne elő amikor hozzáérsz, akkor sokkal észrevehetőbb lenne a lassúság.

Üdv. Johnny

(#4) Wesder válasza jonnyjoker01 (#3) üzenetére


Wesder
félisten

Persze hogy lassabb, de ha azt nézed az első generàciós leolvasó sem lehetett gyorsabb.
Szépen kiforja majd magàt. Kezdésnek ez is bőven jó.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#5) moleculez válasza Wesder (#4) üzenetére


moleculez
veterán

Igy van, a 3d arc alapú feloldás (iX-féle) azért alternatíva, de az s8 írisz leolvasási képessége is rendben van. Szóval van benne potenciál még, de kétlem hogy nagy jövője lenne.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#6) Tidzsimon válasza moleculez (#5) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Miért ne lenne jövője, főleg ha az egész kijelző ujjlenyomat olvasós lesz, nem kell szenvedni a hatsóval.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#7) pusszycat válasza Tidzsimon (#6) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Egész kijelző ujjlenyomatolvasó? Majd jönnek a véletlen feloldások és társai...

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#8) Drp81 válasza moleculez (#5) üzenetére


Drp81
aktív tag

Igen, így van. És ha majd elterjed ez a képernyőbe integrált ujjlenyomatolvasó technológia, akkor eltűnik az iX-féle notch is.

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#9) judas13


judas13
addikt

A Leagoo S10 sem biztos, hogy villám, de lassúnak sem lesz azért mondható.
[link]

Akkor itt lesz az ideje, hogy a "nagyok" is elkezdjék most beledobálni ezeket.

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#10) laci1892


laci1892
senior tag

Nyista innentől kezdve az üvegfólia :'D

(#11) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Fóliáknak annyi?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#12) csongi válasza enginev3.0 (#11) üzenetére


csongi
veterán

Nem hinnem

Had jojjon. Jo lenne egy ha re tobb funkciot is kapna.
Home
Visszalepes
kepernyo zaras
Menu nyutas.
Akkor vegre eltunhetnenek a vezerlo gombok, es zavartalan lenne a kijelzo.

(#13) enginev3.0 válasza csongi (#12) üzenetére


enginev3.0
félisten

Én is várom, csak maradjon a fólia is, GG-s sok szart nem ér karcok ellen

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#14) Tidzsimon


Tidzsimon
őstag

Van teszt uvegfoliaval ikyenekről. Ugyanúgy működik. Ezek optikai szkennerek.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#15) Pirosász válasza csongi (#12) üzenetére


Pirosász
aktív tag

Akár hiszed akár nem, nagyon jól működik a gesztusvezérlés. Kívánságod már teljesült. Mi Mix 2-m van. Bekapcsoltam ezt a teljes képernyős módot, és szuper. Felhúzod lerakja háttérbe, felhúzod és megállítod az ujjad alkalmazásváltó, oldalról húzod be visszalépés. Nagyon gyorsan át lehet szokni.
Valamelyik nap egy régi tábla beállításaiban bogarásztam. Saját magamon lepődtem meg, hogy gesztusvezérléssel akartam navigálni. :D

(#16) Wesder válasza Pirosász (#15) üzenetére


Wesder
félisten

Ne is mondd... a Note 5 Pro-n bekapcsoltam, és a Note4X-re visszatérve csodàlkoztam hogy miért nem megy :))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#17) csongi válasza Pirosász (#15) üzenetére


csongi
veterán

Akar hiszed akar nem, hasznaltam. :D

(#18) no more válasza judas13 (#9) üzenetére


no more
addikt

A nagyok nem tehetik meg, hogy ilyen lassú sz*rt tegyenek bele a telefonjaikba.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19) pusszycat válasza no more (#18) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ebben az évben, nem a nagyok újításaitól kapkodtuk a levegőt. :))

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#20) joey04 válasza pusszycat (#19) üzenetére


joey04
titán

a kicsik sem hoztak sok újdonságot. a fent említett bétás megoldásokat nem tudom értékelni.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#21) Wesder válasza joey04 (#20) üzenetére


Wesder
félisten

Azért ne vàrjuk màr el hogy pillanatok alatt oldjon fel. A Mi8 EE-ben meg a Vivo Nexben lévő teljesen vàlalható szvsz.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#22) no more válasza pusszycat (#19) üzenetére


no more
addikt

A kicsik jelenleg ott tartanak, hogy próbálnak hasonlítani a nagyokra, kevesebb sikerrel. Lásd alsó kávás noccs telefonok. :)

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#23) pusszycat válasza no more (#22) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A Vivo Nex-re meg az Oppo find X-re asszocicáltam. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#24) Wesder válasza no more (#22) üzenetére


Wesder
félisten

Ki szàmít nagynak? A Top5? Vagy csak az Apple/Samsung?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#25) joey04 válasza Wesder (#21) üzenetére


joey04
titán

Hogy mit várok el, az az ártól függ. Csak arra reagáltam, hogy a kicsik sem hoztak igazán újdonságokat. Csak erősen kompromisszumos megoldásokat.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#26) judas13 válasza no more (#18) üzenetére


judas13
addikt

Ezért nem blamálják magukat ilyen hitvány megoldásokkal. Jogos!

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#27) no more válasza Wesder (#24) üzenetére


no more
addikt

HTC, Apple, Samsung pl. Mindegyik egyedi, saját megoldásokkal... A Sony még so-so (attól még nagy név, hogy annyit adnak el egy év alatt, mint a többiek 2 nap alatt). Eddig a Huawei is so-so volt, de már ők is extrém mód kínai gárda lett. :D

A top gyártók egyszerűen nem tehetik meg. Ha a Samsung tenné bele a telefonjaiba ezt akkor valami botrány lenne, és az S9 így sem sikeres. De a Huweinek is ott a hagyományos olvasója, ami kb azonnal működik, talán a leggyorsabb feloldás náluk van jelenleg és ha beletennék ezt a verziót sok vásárlót buknának. Az Apple külön kategória az iOS userek úgyis megvennék (ha más miatt nem is, az ökoszisztéma miatt).

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#28) pusszycat válasza no more (#27) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ha belepakolták volna az S9-be biztosan jobban fogyna. Csak az S10-re tartogatták a nagy durranást.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#29) mikej95


mikej95
aktív tag

Új technológia, viszonylag kis gyártókapacitás, OLED panel kell hozzá. Ezt se látjuk mostanában 200 USD alatti telefonban. :O

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#30) pusszycat válasza mikej95 (#29) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

200 $ alatt nem is érdemes telefont venni,már ha nem akar szöszölni vele az ember. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#31) Wesder válasza pusszycat (#30) üzenetére


Wesder
félisten

Azért a Xiaomi alkot 200$ alatt olyat, amivel nincs gond. (Redmi Note széria)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32) vicze válasza no more (#27) üzenetére


vicze
félisten

Ja a Samsung nem teheti meg, hogy a világ legrosszabb helyére rakja az ujjlenyomat olvasót, amit talán a 3-4.-re felod mert végre eltalálod. Oh, várjunk csak...

[ Szerkesztve ]

(#33) judas13 válasza vicze (#32) üzenetére


judas13
addikt

Két legyet üthetsz egy tapintásra.
A kamera sem old fel de legalább az optika is zsíros lesz.

Mi ezzel a gond? Inkább ez mint a kijelzőbe épített őskori, kezdetleges, lassú szenzor.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#34) no more válasza vicze (#32) üzenetére


no more
addikt

Alapból gáz hátul, annak elöl van a helye.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#35) dilajoska1


dilajoska1
őstag

Ezzel mi a probléma? Vagy már ennyi türelmük sincs az embereknek? Mindent azonnal akarnak? Azt csak sajnálni tudom akinek már 1 - 1,5 mp is lassú!

https://youtu.be/bSl9PfRX7WY

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#36) ZavaBalazs válasza vicze (#32) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

meg fogsz lepődni, én cégesen válthatnék s9-re egy törött kijelzős s8-ról (szerviz nem javítja, mert nem magyar lokalizáció), de inkább elvagyok még ezzel 8-10 hónapot és megvárom az s10-et, mert nekem az s9-en szar helyen és szar irányban van a FP olvasó. :D

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#37) no more válasza dilajoska1 (#35) üzenetére


no more
addikt

Szerintem, aki 200-300-ért vesz telefont az hadd döntse már el, hogy milyen hardver kell neki. :)

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#38) weberzolee válasza Wesder (#21) üzenetére


weberzolee
aktív tag

Az elvárás az hogy gyorsabb vagy egál legyen az elődhöz képest. Ez olyan mintha az új szériába olyan SoC kerülne bele ami bencsmárkban kevesebbet gurít, de pl 3% + üzemidőt biztosít. Arra se lenne kereslet. És nem azért mert ez annyira észrevehető, hanem mert a csapból is az folyna hogy rosszabb mint az előző. Ilyen ez a marketing, a nagyobb számok eladnak mindent (is).

[ Szerkesztve ]

(#39) pusszycat válasza ZavaBalazs (#36) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Jól teszed,én is így vagyok vele,az S9 egy nagyon jó telefon de az akkuja egy 0. És amint olvasgatom az S10-ben 4000 lesz. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#40) dilajoska1 válasza no more (#37) üzenetére


dilajoska1
őstag

Én egy szóval se mondtam hogy nem Samsungot vagy Htc vegyél :D

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#41) 0P1 válasza no more (#27) üzenetére


0P1
aktív tag

A HTC nagynak számit a mérhetetlen piaci részesedésével? A Top5 gyártókat, (umm. Huawei, Xiaomi, Oppo) meg kicsinek nevezed? Érdekes megközelités ...

(#42) judas13 válasza 0P1 (#41) üzenetére


judas13
addikt

HTC-t nagynak mondani na ja....ha csak vicc volt hát nem volt vicces, ha netán komoly az meg pláne kínos.
Mondjuk az ára kétségtelenúl pofátlanul nagy az is igaz.

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#43) no more válasza judas13 (#42) üzenetére


no more
addikt

Melyik HTC drága? Szerintem a telefonjaik ugyanannyiba kerülnek mint a többi csúcs. Régen eléggé nagynak számított mint pl. a Sony, LG. Mára már ezek is eltűntek szinte. Inkább az a szomorú, hogy a copy-paste dzsunka kínaiak számítanak manapság nagynak. :)

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#44) judas13 válasza no more (#43) üzenetére


judas13
addikt

:R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#45) vicze válasza no more (#43) üzenetére


vicze
félisten

A Vivo Nex és a Oppo Find X minek a copy-past-je? :U

(#46) no more válasza judas13 (#44) üzenetére


no more
addikt

Az eddigi nulla hozzászólásaidból ítélve pont ennyi reakcióra számítottam. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#47) dilajoska1 válasza no more (#46) üzenetére


dilajoska1
őstag

Inkább ne égesd magad :D! Mégis kelendőbbek és többet is nyújtanak akár fél áron is a "dzsunkák" mint a szeretett HTC-d!
A másik hogy egyetlen Htc topikban se láttalak negatív megjegyzést mostanában! Még olyan telefon topicjában sem ahol a Htc alsó vagy középkategóriás soc-os telefont annyiért kínál mint más közép és felső kategóriában. Viszont Sony vagy valamelyik kínai gyártó topicja alatt rendszeresen látlak és jön a negatív komment tőled még ha nincs is igazán miért!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#48) no more válasza dilajoska1 (#47) üzenetére


no more
addikt

többet is nyújtanak akár fél áron is

Nem. Te ne égesd magad.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#49) dilajoska1 válasza no more (#48) üzenetére


dilajoska1
őstag

Én nem égetem mert ez így van! Ha tudsz 3 okot mondani hogy miért válasszak egy Htc csúcsmodelt pl. egy Xiaomi vagy egy OnePlus..... helyett akkor nem égetem magam tovább!

Tudod nagyon sok embernek fáj az hogy a kínaiak egyre jobban törnek fel mint a talajvíz, bármiben.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#50) judas13 válasza no more (#46) üzenetére


judas13
addikt

HTC-t TOP gyártónak említeni meg a többi tájékozatlanság amit itt évek óta leművelsz, le merem írni, hogy az sokunk szemébe egy nagy 0 azaz nulla hozzászólásnak minősül. Jobbik esetben csak sima csőlátásnak. Ha téged ez nem zavar csak ratja így tovább! ;] :U

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.