Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ribarszki


ribarszki
őstag

Azért ez finoman szólva is inkorrekt. Maradva az ársávban, nem a dupla annyi memóriásat adják, hanem ugyan annyi pénzért lefelezték. Ez ám a merketing! :C

[ Szerkesztve ]

(#2) osztraksajt


osztraksajt
őstag

Biztos annyit gyengült közben a forint.

Ja nem, erősödött. :W

(#3) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Gud dzsáb, well dán.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4) Ádám16


Ádám16
addikt

Amikor kisöpörték a 64-eseket, én erre szamitottam kb.

(#5) joey04


joey04
titán

Remek! :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#6) oravecz96


oravecz96
csendes tag

Én már csak azt nem értem hogy a telekom oldalán még most is a 16-64-128 található meg....

(#7) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Olyan kíváncsi lennék, hogy a Huawei P8 Lite árazását mivel indokolják. :U

(#8) Richie86 válasza oravecz96 (#6) üzenetére


Richie86
senior tag

Én is pont ezt néztem...

(#9) Teo. válasza Silentfrog (#7) üzenetére


Teo.
aktív tag

Nem semmi. Azt lehet tudni,hogy ez most a telekom vagy apple kedveskedése ? Mert azért ez a húzás azért ....

5110\3410\OT565\6600\6630\5800\N97mini\710\N93\625\640\1020. 3S\Note4\Note5\Mate20\Mate20X⁵G. 13ProMax - ThinkPadT500\T520

(#10) janeszgol válasza Silentfrog (#7) üzenetére


janeszgol
félisten

Hát igen. Elég drágán méri ezeket. Az iPhone-os húzáshoz meg inkább nem szólnék hozzá.
Mondjuk nekem mindegy. Soha az életben, még feltöltősben sem leszek Telekomos.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#11) Dilikutya válasza Teo. (#9) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Telekomé. Eddig ugyan az Apple nem csinált ilyet, de a kínálatban maradó 6S és 6S Plus esetén is megduplázzák a kapacitást, miközben az áruk csökken.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#12) oravecz96 válasza Richie86 (#8) üzenetére


oravecz96
csendes tag

Rettentő érdekes :/

(#13) Teo. válasza Dilikutya (#11) üzenetére


Teo.
aktív tag

Nem semmi, ezért jár a nagy fekete pont. A lehúzás új szintje.

5110\3410\OT565\6600\6630\5800\N97mini\710\N93\625\640\1020. 3S\Note4\Note5\Mate20\Mate20X⁵G. 13ProMax - ThinkPadT500\T520

(#14) Sofian


Sofian
őstag

A telekomos hölgy a telefonban meg csodálkozik miért nem akarok náluk venni semmit hűségre...

(#15) ASdS


ASdS
csendes tag

Mekkora biznisz. :C

(#16) Dilikutya válasza Sofian (#14) üzenetére


Dilikutya
félisten

Miért ne csodálkozna. Szerinted van róla fogalma, milyen érdekes néha az árazásuk?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#17) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Végre egy kis áremelés.

(#18) scyllarus válasza Silentfrog (#7) üzenetére


scyllarus
veterán

Amivel a J3-ét. Gondolom, viszik mindkettőt sokan. A P8-at mert jó, a J3-at, mert Samu (más kérdés, hogy az a Spreadtrumos vacak a régi árát sem érte meg).
Egy időben nekem is hetente jött email, hogy lejárt a hűségem, most gyorsan vegyek olcsón új telót náluk.
Az ilyen húzásokkal aztán lehet vevőt szerezni/megtartani.
Tervezem a vásárlást, de nem náluk, az tuti.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#19) mackoapo11


mackoapo11
aktív tag

J3 egy árban van a P8 litével,mikor még a j5-öt is kurbeh.gyozza :DD :W Ennek fényében csodálkozunk az Iphone-ok árazásán...

(#20) dedike


dedike
addikt

Egyébként máshol mennyibe kerül?

Jó szerencsét!

(#21) blackmajesty válasza dedike (#20) üzenetére


blackmajesty
aktív tag

Az apple.hu oldalon a 6s-nél 216990FT olvasható. Ezek alapján ugyanannyi, mint a kártyás ár. Szóval lehet, h usában a 16-os árában jött, de itthon úgy látszik nem.

(#22) hemaka válasza Sofian (#14) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ő lehet csodálkozik, de a fejesek tudják, hogy a mobilokat az előfizetők 67%-a már nem a trétől veszi, így kezdenek átállni a csomagok értékesítésére, nem véletlen a magenta 1 megjelenése sem. Illetve az sem, ha bemész egy boltba nem a telefont kezdik el tolni, hanem azt, hogy válts magasabb csomagra. ;)

[ Szerkesztve ]

(#23) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Hülyék ezek.

Fejvadi (#17)

Legalább neked örömet okoztak! :DD

[ Szerkesztve ]

(#24) Richie86 válasza oravecz96 (#12) üzenetére


Richie86
senior tag

Kíváncsiságból felmentem mégegyszer a Telekom honlapra, és azóta sincs semmi a 32 GB-os iPhone 6s-ről. Annyit látok, hogy a 64 GB-os elfogyott. De az nincs odaírva, hogy ehelyett már a 32-es lesz, ugyanabban az árban. Vagy korábban volt ilyen infó?

(#25) motoflug


motoflug
őstag

Hmm. nem is tudtam, hogy 6s-ből lett 32-es.

(#26) Richie86 válasza motoflug (#25) üzenetére


Richie86
senior tag

A keynote-on jelentették be, hogy a 6s is megkapja a minimum 32-es háttértárat. Az Apple honlapon már egy ideje az az alap verzió.

(#27) oravecz96 válasza Richie86 (#24) üzenetére


oravecz96
csendes tag

Érdekes...

(#28) Cranberries


Cranberries
aktív tag

Az iPhone árakhoz:
2016 szeptember 8-án az iPhone 6S 16GB-os változata 189800 Ft volt Next S díjcsomagban az iPhone 6S 64 GB-os verziója pedig 210300 Ft volt szintén Next S díjcsomagban, ehhez képest most a 32 GB-os iPhone 6S 139800 Ft ugyan csak Next S díjcsomaggal.
Nem értem ezt az ugyan annyiért fele akkora tárhellyel dolgot!

(#29) Adamul válasza Cranberries (#28) üzenetére


Adamul
tag

Amióta kijött a szifon 7, lecsökkent az ára a 6s-nek, jelenleg a 64Gb-os is ugyanannyiba kerül, mint az újonnan behozott 32Gb-os. A honlapjukon bármikor ellenőrizhető

(#30) B.Gaboo


B.Gaboo
tag

Egy újabb indok, hogy az éltemben ne vegyek ájfónt :DDD ...Nem mintha hűségre terveznék még valamit is venni a T-nél.

Anno 1 év hűségidő után telefonos ügyfélszolgánál felfelé módosíttattam a díjcsomagom, amitől szerintük újraindult a 2 éves hűségidő (biztos volt apróbetűs rész erre, csak ezt a telefonos kisasszony elfelejtette beolvasni).
Aztán nálam is meglepődik az ügyintéző, hogy az életben nem kötök náluk többet hűséget.

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

(#31) amanoba


amanoba
őstag

igazi patkányság ez az árképzés :(((

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#32) gixxer-tomee


gixxer-tomee
aktív tag

Telekom...akár a kormányunk..alattomos és paraszt.. Nem vártam mást tőlük..

B.Gaboo: Apámnak jó 20 éve van már előfizetése náluk.. de semmiféle értelmes kedvezményt, semmit nem kap érte cserébe.. Már javasoltam neki, hogy cserélje le őket.. Mocskos egy banda! Mikor bejött a korlátlan RED csomaga vodánál és megszüntettem náluk az előfizetést, akkor meg akartak győzni, hogy náluk is van ugyanolyan jó csomag.. De hát nem voltak még a közelében sem.. :W

[ Szerkesztve ]

tacstacstacstacsveddveddveddveddbebebebe

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.