Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Misály


Misály
addikt

4.8" bazzeg leulni se lehet vele ha a zsebedben van.

(#2) Lall


Lall
veterán

Hülyék ezek ezzel az árazással? Mire ideér a drágábbik lesz vagy kétszázezer forint. Pfff. Remélem a Nokia nem követi el ezt a bődületes hibát.

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#3) prolad


prolad
őstag

Azért 500-600 euró nem kevés pénz,főleg ha áfa még nincs is rajta.

(#4) keve75


keve75
csendes tag

"Az igazi előrelépés az „Odyssey”, vagyis az Optimus GT-I8750 kapcsán lesz megfigyelhető,"Optimus-Omnia nem mindegy javítani kellene. Kiváncsi leszek a telóra . :C

"Akinek nincs pénze csak kötekedni jött,az húzzon a náthásba!"

(#5) papi85


papi85
csendes tag

Miért van az, hogy mindig a nagy tepsikbe teszik a "jó dolgokat": HD kijelző, kamera... :U Lehet hogy vennék új mobilt, de hogyha mindig csak 4,5" felettiekbe teszik bele azt, ami pont nekem kellene, akkor biztos hogy nem :(

(#6) Xaels válasza papi85 (#5) üzenetére


Xaels
félisten

A "Marco" nem semmi árral indul. Gondolom ez az alap amire rá kell számolni nálunk még az Áfát... :Y

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#7) Fkris válasza papi85 (#5) üzenetére


Fkris
őstag

Hogy ne csak drágán tudják adni, hanem kurv@ drágán.

Amúgy tetszetős, kíváncsi leszek a formatervre/anyaghasználatra.600 euróért remélem hogy fémházas lesz, különben nagyon nem szívbajosak Samunál.

(Kicsit off, de a FullHD videórögzítésnek függvénye mondjuk egy 8mp-es kamera?Vagy lehet FullHD-t rögzíteni mondjuk egy 2mp-es kamerával is?)

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#8) Lall válasza Xaels (#6) üzenetére


Lall
veterán

Az "Odyssey" sem semmi a 600 Euros árával.

kcsa: Igaz, de szvsz ezek valami elképesztően elrugaszkodott árak.

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#9) kcsa válasza Lall (#2) üzenetére


kcsa
veterán

Mintha a GalaxyS3 olcsóbb lenne...

(#10) keve75 válasza papi85 (#5) üzenetére


keve75
csendes tag

Gondolj bele nem sok értelme lenne 4' alatti gépre HD kijelzőnek :B ,azok kívül netezni,játszani,filmet nézni az 5' körüli kijelző az ideális.

"Akinek nincs pénze csak kötekedni jött,az húzzon a náthásba!"

(#11) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

5"+-t neki. Akkor érdekelhet a jövőben. :K

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#12) Nazara válasza Misály (#1) üzenetére


Nazara
őstag

Én Note-tal is simán le tudok ülni, és nem vagyok ezzel egyedül. És az ugye egy pöppet még ennél is nagyobb. :)

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#13) Cyberpunk válasza Nazara (#12) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Van ki latexgatyában jár. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#14) margithid


margithid
veterán

Samsung igy a partvonalon kivülre kerül wp bizniszben, ezek valami elképesztő árak!
Ennél szerintem nokia se lesz drágább és az azért nokia!
350 euró az itthon szolgáltatónál is minimum 120k Ft!
Nokiánál még megérteném ha a 41 megapikszeles csúcsgépük 200k vagy afölött kezdene, na de ezek a samsungok pecifikáció alapján semmi extrát nem tudnak. Ennyire talán még a HTC se fog elszállni az árazással.

(#15) Integra


Integra
titán

az árakat látva, keményen van ömbizalma a samunak...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16) Zedz


Zedz
addikt

Ha ilyen árazása lesz tényleg a samu wp8as telefonjainak, akkor egy jó árazással a Nokia sikertermék lehet. A HTC-t ismerve ő sem fogja olcsón adni a készülékeit, szóval itt az alkalom a Nokia számára! :C

(#17) Finnugor válasza Fkris (#7) üzenetére


Finnugor
tag

Elvileg csak "feldolgozó egység" függvénye, 2 megapixellel már lehetne full hd-t rögzíteni (részletvesztés nélküli nagyítás nélkül), pl. iPod touchnál ez működik is, csak ugye akkor miért vennéd meg a drágábbat? :))

(#18) consono válasza Zedz (#16) üzenetére


consono
nagyúr

Na jó, de miért árazna a Nokia máshogy, mint a Samu meg a HTC? Ők is kapitalisták, szükségük van a profitra. Eddig sem voltak szívbajosak...

Finnugor: lehet, hogy a 2 MP nem lenne elég, inkább a 3, mert a 2 megás 4:3-as arányúba nem fér bele az 1920. Persze ez csak kötekedés, a lényegben igazad van :D

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#19) papi85


papi85
csendes tag

keve75: részben igazad van. Nekem viszont ez a "klasszik" felbontás: 480x800 egy kicsit elavultnak tűnik... hogyha új telefont veszek akkor az tényleg legyen jó.. Inkább tennének bele egy 540x960-ast.. (nem jut eszembe a felbontás neve :(( )
Másik szempont: nekem egyszerűen nem esne kézre egy 5"-os telefon, az nekem túl nagy. Max 4,3". Abban viszont igazad van hogy azzal filmet nézni meg netezni elég állat :DDD

(#20) leviske


leviske
veterán

4,8" mi és ki a francnak? Főkép Windows Phone-nal, aminek inkább 3,5-4" környékén van még értelme.

(#16) Zedz: Azért nem mernék rá mérget venni, hogy bemennek a Samsung árai alá, inkább esélyes, hogy az idiotizmusban nem követik le és maradnak max 4,3" körül.

[ Szerkesztve ]

(#21) Nazara válasza Cyberpunk (#13) üzenetére


Nazara
őstag

Simulós cicanaci. ;]

Az árazással meg a Samsung egyre feljebb megy mostanában, ezen nem kell csodálkozni, legnagyobb gyártó lett, most kicsit megszedik magukat... Reméljük, hogy a konkurencia alájuk tud igérni.

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#22) Finnugor válasza papi85 (#19) üzenetére


Finnugor
tag

A wp8 is csak 3 felbontást engedélyez :
WVGA 480*800
HD 720*1200
720*1280

[ Szerkesztve ]

(#23) Zedz válasza consono (#18) üzenetére


Zedz
addikt

Mondjuk ha olcsóbb akkor én szó nélkül azt választanám. + sokaknak nagyon imponál a nokia offline navija, amivel a konkurensek nem rendelkeznek.

(#24) r3dsnake válasza Finnugor (#17) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

iPod touch nem tud full hd-t.

[ Szerkesztve ]

(#25) onetri


onetri
tag

hűű..

[ Szerkesztve ]

(#26) onetri válasza papi85 (#5) üzenetére


onetri
tag

Sony xperia ion? 4,55!:D

(#27) Finnugor válasza r3dsnake (#24) üzenetére


Finnugor
tag

Igaz, elnézést, haveromnak van, ő mondta, hogy tud, ezek szerint nem nagyon ismerte a gépét... egyébként nem volt teljesen rossz példa, mert 1,3 megapixeles felbontásával is tud 720p-t videózni. :R

[ Szerkesztve ]

(#28) =Mentor=


=Mentor=
őstag

A Samsung továbbra sem erőlteti meg magát ha a WP-től van szó, kicsit olyan muszáj nekünk is kijönni pár WP készülékkel szaga van a dolognak, az ár még inkább ezt támasztja alá.

(#29) daniel909 válasza Zedz (#23) üzenetére


daniel909
addikt

wp 7.8 tól felfele már mindegyik tudni fogja az offline navit.

28: +1 ők most android vonalon akarnak kaszálni, de ha már ki "kell" jönni pár wp8 telóval, akkor legalább legyen rajta iszonyat profit.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#30) catroot


catroot
veterán

Nagyon remélem, hogy a Nokia alámegy majd ezeknek az áraknak.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#31) h-yle


h-yle
addikt

Egy 4.3 HD Nokiának örülnék, hamár Samuéknál ez kimaradt.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#32) r3dsnake válasza Finnugor (#27) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ez sem így van, mivel 960x720-as fotókat csinál, ami nincs 0.7 megapixel sem

(#33) Misály válasza Nazara (#12) üzenetére


Misály
addikt

Nem tudom milyen alkatod van es milyen nadragot hordasz, de egy atlagos farmerben vagy vaszonnadragban a combodra kell rafekudnie egy ekkora keszuleknek, amihez nem kicsi zseb kell es piszkafa lab:P Na nekem egyik sincs.

(#34) Cyberpunk válasza Misály (#33) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Napi szinten hordom zsebben. S nem deszkás gatyóban flangálok. Te tudod vagy én, hogy lehet e? ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#35) gyuribácsi88

Pár éve még az volt a cél, minél kisebb legyen egy telefon :D most meg már látom előre 2 év mulva tablettgépekkel fogunk telefonálni :)

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#36) Ricardo válasza margithid (#14) üzenetére


Ricardo
félisten

"Ennél szerintem nokia se lesz drágább és az azért nokia!"

Ez komoly?

Cyberpunk: Akkor csak az a verzió lehetséges, hogy piszkafa lábad van :DDD

[ Szerkesztve ]

(#37) Misály válasza Cyberpunk (#34) üzenetére


Misály
addikt

Egeszsegedre, en ettol meg elkepzelhetetlennek tartom. Engem az N8 is zavar neha.

(#38) keve75 válasza papi85 (#19) üzenetére


keve75
csendes tag

A felbontásban igazad van,bár vannak tabok nagyobb kijelzővel ekkora felbontással és azok sem vészesek.Ami a méretet illeti nekem nincs vele gondom 11-es méretú kesztyűt használok a "kacsóimra"majdnem egy kézzel használom a 7"tabot is :D

"Akinek nincs pénze csak kötekedni jött,az húzzon a náthásba!"

(#39) joey04 válasza Misály (#37) üzenetére


joey04
titán

Nekem az iPhone-t is igazgatnom kell néha a zsebemben, mert nem kényelmes.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#40) Cyberpunk válasza Misály (#37) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nos 177 cm vagyok s 90kg ami sajnos nem tiszta izom. :DDD Szerinted?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#41) Misály válasza Cyberpunk (#40) üzenetére


Misály
addikt

Hat ha van hova besuppednie:P En futok es bringazok: 185-87 es a combom nem zsiros szoval zavar:DDD

(#42) keve75 válasza Misály (#41) üzenetére


keve75
csendes tag

Akkor én csinálom jól?Lemezborítású tarsolyt hordok az övemen abba egy tab is elfér :))

"Akinek nincs pénze csak kötekedni jött,az húzzon a náthásba!"

(#43) ZeroLimit


ZeroLimit
tag

Úr isten jó kis telók lehetnek de szép az ára :DD :C

(#44) legiaap


legiaap
nagyúr

A max. méret ami szerintem még elmegy az a 4-es de ezek már baromi nagyok.
1. Nem tudom minek kell erőltetni az ilyen tepsiket
2. Nem értem a kisebbe, miért csak 8 gigát tesznek bele (tudom bővíthető, de akkor is)
3. Az árral is tényleg kezdenek elszállni mostanság a gyártók
4. A kisebbe miért nem tudtak HD-s kijelzőt belerakni???

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#45) Cyberpunk válasza Misály (#41) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja sporthoz tényleg nem a legjobb, én is bringázok azért DH-esetén, de még egy gyenge XC-nél sem raknám zsebre. :DDD Mondjuk mást sem, max valami szifon lenne oda a jó.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#46) Cyberpunk válasza legiaap (#44) üzenetére


Cyberpunk
félisten

1. mert tartalomfogyasztásra, net stb sokkal jobb a nagy mint az egérmozi
2. ja ez szar dolog igaz
3. ez meg a másik problem
4. mert nincs olyan panel, s egy 4", vagy az alatt felesleges is

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#47) legiaap válasza Cyberpunk (#46) üzenetére


legiaap
nagyúr

Azért a 4-es kijelzőt már nem nevezném egérmozinak, meg szerintem annál jobban mutatna a HD, élesebb képet adna, mint nagyobbnál.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#48) Cyberpunk válasza legiaap (#47) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Xperia S 4,3" és HD elég nagy ppi értékkel.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#49) Misály válasza keve75 (#42) üzenetére


Misály
addikt

Nekem meg van izlesem :))

(#50) keve75 válasza Misály (#49) üzenetére


keve75
csendes tag

Bezzeg a cicanadrágost nem szóltad le :DD

"Akinek nincs pénze csak kötekedni jött,az húzzon a náthásba!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.