Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) ddekany válasza Male (#6) üzenetére


ddekany
veterán

"Csak meg kéne jegyezni melyik irányban van, ugyanis mindig ugyan olyan"

A gépen lévőnél még elvileg elvárható, hogy megjegyezzem (bár láttam én már olyan házat amiben fejjelefé volt) mert szaki vagyok, de azért megnézem az átlag felhasználók közül hány memorizál ilyesmit. Felesleges szívatás. Ez is azért van, hogy az emberek hülyének érezzék magukat, mikor az istennek nem tudják elsőre bedugni a pendrive-ot. Meg aztán sok cuccnál amit az ember csatlakoztatna nem egyértelmű, hogy melyik is a "teteje", és akkor megint próba-szerencse alapra helyeződik a dolog, hiába tudja vki hogy a házban hogy van. Tudom, rá kell nézni szemből... csak értelmetlen szívatás. Legalább tettek volna a tetejére egy prominens bütyköt, és/vagy trapéz lenne a keresztmetszet, és akkor sokkal könnyebb lenne ösztönösen memorizálni, hogy "felül van a bütyök", és/vagy "alul szélesebb", na meg mindig messziről látszana. Arról nem is beszélve, hogy miért nem olyan négyzet keresztmetszetű dugót csinálnak, amit négyféleképpen is bedughatsz (az érintkezők helyzete detektálható, és igen, egy pici ötletességgel a táp sem gond). Tudom, mert az 0.001 dollárral többe kerülne dugónként. Végül is, az egész USB elvileg arról szól, hogy még józsibácsi is ki-be dugja a perifériákat, szóval tényleg nem érte volna meg... :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.