Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Polllen


Polllen
nagyúr

Wow!

Ez tetszik...:) A kereskedő negyednél megállt nálam az élet, reinstall után nincs meg a mentésem... :) de lehet újrakezdem.. :D

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2) zed1983 válasza Polllen (#1) üzenetére


zed1983
őstag

Hát akkor nem jutottál el sokáig, kezd újra megéri :K
Egyébként ez tört verzióval is működik?

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#3) D1Rect


D1Rect
félisten

Nekem egyáltalán nem jött be, de ízlések és pofonok. Persze az jópofa, hogy rengeteg hölgyismerőse lesz a főhősnek a játék során. :D

(#4) bishoplogan


bishoplogan
senior tag

Egyébként nekem már az Encanced editionnal is megszűnt a DRM. Csak beírtam a DLC után a serial számot. És azóta nem kéri a dvd-t.

(#5) Nunder


Nunder
őstag

Ez egy igazán jó hír! Új questek hmm... A grafikai problémákat orvosló részre térnék ki egy kicsit bővebben. Talán egy kis optimalizáció is lesz benne?

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#6) Polllen válasza zed1983 (#2) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ez is egy hónap volt... :) de tény, hogy megérte, mass effect után (de csak mert az sci-fi) második helyen van nálam :)

amúgy barátném a másik szobában volt mindig (tanult) és mondta, hogy tetszik neki, mert olyan mint egy mese...(mindig hallotta a párbeszédeket ofc magyarul...) ;)

Amúgy, ha nincs másolásvédelem és nem kéri a játékhoz a dvd-t akkor megszűnt a "tört" verzió létezni... :U

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#7) zed1983 válasza Nunder (#5) üzenetére


zed1983
őstag

Nem tudom remélem egy picit optimalizálták egyébként úgy vettem észre, hogy Nv-n egy picit jobban fut...

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#8) Nunder válasza zed1983 (#7) üzenetére


Nunder
őstag

Akkor az pech az ATI-soknak, tehát köztük nekem is :(

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#9) OddMan


OddMan
őstag

Szerintetek az alábbi 1.5-ös patch-et a magyar nyelvű változatra is lehet telepíteni? :U

[The Witcher Patch 1.5]

[ Szerkesztve ]

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.