Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Ghard válasza #80123904 (#48) üzenetére


Ghard
őstag

Na had try-oljam meg. :)

Ps1-ps2-ps3 lemezes játékaim gond nélkül játszhatom miután leváltottam a régi gépeket új ps4re. Oh wait...
Talán egy markényi játék megy ps4en ami digitálisan lett vásárolva ps3ra. Az unfinished swan és a journey ilyen, meg is lepődtem mikor ingyen letölthettem. A Dead Nationt imádtam, de ez nem ps4 kompatibilis. Pedig milyen jó lett volna normális, stabil frame rate mellett játszani vele.

Mondjuk lemezes játékot nem is tudom miért vennék pc-re. Hogy zúgjon a meghajtó mikor játszok? A konzollal ellentétben itt a digitális játék töredékébe kerül a lemezesnek. BF1 prémiummal együtt volt pár napja 5 euró, csak egy példa ;)
Az, hogy accounthoz kötődik én nem bánom, később egy újabb pc-n ugyan úgy játszhatom nagyobb felbontásban, nincs generációhoz kötve.

És amúgy fps játékot milyen kellemes kontrollerrel terelgetni? ;]

És ha visszatérünk a cikkhez, elég szar üzlet ezért 100 eurót kipengetni. Annak fényében, hogy ebayen és egyéb helyeken mennyiért van eredeti ps1 eredeti lemezes játékokkal.

Nálam eddig is megfért a ps a pc mellett, de kizárólag az exkluzívok miatt.

[ Szerkesztve ]

(#52) #80123904 válasza Ghard (#51) üzenetére


#80123904
törölt tag

Szóval ezért lopod a játékokat PS4-re...érthető, ja mégse, mert továbbra sem...
Azért nice try...

(#53) snake1977 válasza suste (#45) üzenetére


snake1977
őstag

Merevlemezt szeretnék majd a ps2-be :K egy fat gépet sikerült szereznem :))

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu /

(#54) Ghard válasza #80123904 (#52) üzenetére


Ghard
őstag

Én nem bánom ha személyeskedtek, "mikor vettél utoljára...", "ezért lopod..." stb

De magyarázd meg, ez hogy függ azzal össze, hogy nem éri meg az árát a ps1 classic. :)

(#55) orion1025 válasza snake1977 (#53) üzenetére


orion1025
őstag

Akkor készülj fel rá, hogy nem mindegyik fat tudja használni a hdd-re másolás funkciót, ha nem eredeti a háttértár. Én ezért csak 39004-et szoktam árulni hdd-s kivitelben, mert az a best.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#56) suste válasza snake1977 (#53) üzenetére


suste
veterán

és (#55) orion1025

szerintem meg sokkal jobb/könyebb/halkabb az élet a slim-ekkel
SMB-n hálózatról ISO-ból :)) (slim-eken eleve van ethernet, és manapság már elég sokaknak van valami NAS féle otthon, vagy akár a routeren is lóghat egy HDD....)
de akár utazós verzióban kocsiban USB-penről :D (a pent a DVD helyére is be lehet építeni)
a DVD egység a legproblémásabb a slim-ben, ezért ez az első, amit ki szoktam hajítani belőle ;)

hogy a témába is vágjak, a PS classic jó nagy vicc ezek után, akár törhető lesz, akár nem....

(#57) #80123904 válasza Ghard (#54) üzenetére


#80123904
törölt tag

Miért kellene összefüggnie?

"Megyek is vissza PS4-ezni, 5.05 FW-el ;]"
Ebből indult a szál és csak is erre vonatkozóan írtam neked. Nem véletlenül off topic-ként írtam, hisz a Classic-hoz semmi köze a kommenteimnek. Nem olyan nehéz ezt megérteni szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#58) orion1025 válasza suste (#56) üzenetére


orion1025
őstag

Ez a slim mánia csak azért van, mert az átlag ember nem tud network adaptert venni. Mellesleg az én fat gépemnek hangja sincs, olyan ventilátort kapott. Nálam slim csak PS3-nál játszik.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#59) suste válasza orion1025 (#58) üzenetére


suste
veterán

hát én pont a FAT mániát nem értem :)
sokszor akkora, alapból hangosabb (a ventinek elöbb-utóbb lesz hangja, szóval foglalkozni kell vele)
és persze régi HDD-t kell hozzá pluszban szerezni (az adapteren kívül)
szóval árban is többszörös befektetés
a slimhez nem kell semmi, sőt inkább kivenni kell/lehet belőle (de nem kötelező)

(#60) winhate


winhate
őstag

Faszsag az egesz. Ps2 re is van egy rakat emulator. Ha tobb kell akkor rasberry pi + retropie.

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#61) orion1025 válasza suste (#59) üzenetére


orion1025
őstag

Van sata network is, de hdd-vel brutál gyors, szemben az usb megoldással. Nekem a gyári kék állvánnyal egy igazi ékkő. Ps1-ből is csak a "fat" jön be, a vékony/pici kiadás nem szép.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#62) suste válasza orion1025 (#61) üzenetére


suste
veterán

de mihez kell a gyorsaság :F :F :F
ps2 játékok futásához bőven elég az USB1.1 sebessége :Y
az átvezető videók meg akadásmentesen mennek SMB-ről
másolgatásra nincsen szükség a PS2-n, a NAS-ra meg tuti gyorsabban másolok, mint te a FAT-ra :R

(#63) Ghard válasza #80123904 (#57) üzenetére


Ghard
őstag

Értem én, hogy konzol fanboy vagy. Semmi gond :)

(#64) Wesder válasza Ghard (#63) üzenetére


Wesder
félisten

Mi is értjük hogy ingyen minden jobb, de itt nem divat a "kölcsönzés" :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#65) Ghard válasza Wesder (#64) üzenetére


Ghard
őstag

Olvasod az alattam levő kommenteket is? :DDD

(#66) orion1025 válasza suste (#62) üzenetére


orion1025
őstag

Csak ez még mindig warez... Én spec szeretem a számomra kedves játékokat fizikailag is birtokolni. Így a lemez sem kopik és villám gyors a betöltés, illetve lagg sincs.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#67) suste válasza orion1025 (#66) üzenetére


suste
veterán

te a PS2-n húzod be a DVD-t a HDD-re, én meg PC-n
mi a különbség :F
szó nem volt egyéb beszerzésről :))

[ Szerkesztve ]

(#68) Koley


Koley
tag

Simán belepakolhatnának 100 játékot, ezek abszolút nem foglalnak sokat. Egyetlen okot tudok csak elképzelni, nem akarnak 100$ egy olyan készüléket adni ami esetleg egy réteget több száz órára lekötne, mert az veszteséget okozhat nekik. Tegyük fel ezáltal kevesebb ps4 játék fogy, mert nyilván elsősorban a ps konzol fanok vennék meg. Ilyen téren abszolút megértem őket, de őszinte leszek szerintem nem okozhatna nekik ez bevétel kiesést. Nem is értem...

Amúgy nekem van 3 joysticom közel 100 másolt játokom, és csak egyetlen egy kábel hiányzik ami elveszett és már izzíthatnám is :) persze szerintem ebből sok lemez már be se olvasható némelyik lassan 20 éves :D

(#69) snake1977 válasza orion1025 (#55) üzenetére


snake1977
őstag

39004-esem van :) Újszerű állapotban van még, és okosítva is van, pont ezért akarok bele vinyót tenni, aliexpressen láttam én is network adapter sata hdd-hez. De az én gépem is szuper halk, a ventilátornak sincs hangja még, szóval jó vétel volt, örülök is neki. :)
Egy PS3-ast szeretnék még ami lejátssza a ps2 lemezeket és így hdmi-n át kötve a tévére, az lenne a kellemes még, de ebben nincs jártasságom milyen típust lenne érdemes venni.

suste: a gépem halk, a ps1 jóval hangosabb amikor mozog benne a fej. :D

Kiváncsi leszek azért ha kidobja a sony mennyire fogják elkapkodni, végülis a maga korában menő volt és mondhatni legendává vált a playstation.
Még emlékszem műholdas csatornákon amikor nyomták a reklámját gyakorlatilag csorgó nyállal lestem minden képkockát hogy mennyire király egy gépezet, az akkoriban birtokolt super nintendo/megadrivehoz képest hatalmas ugrás volt amikor sikerült beszerezni.

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu /

(#70) suste válasza snake1977 (#69) üzenetére


suste
veterán

Ps2-t össze lehet kötni a tv-vel "Component" kábellel is! (digitális: 5db RCA = 3db kép + 2db hang)
Nem keverendő a "composit" -tal!!! (analóg: 3db RCA = 1db kép + 2db hang)
A PS2 menüjében át kell állítani a módot, összedugni a modern TV-vel, és máris sokkal jobb a kép. (pl feliratok tűélesek)
Azt nem tudom, hogy ezt a régi FAT verzióval is meg lehet-e csinálni :F
De van már HDMI-s átalakító is Aliexpressen.
Ráadásként 1-2 játék 720P-n megy át :Y (GT4) De persze nem lehet összehasonlítani egy PS3 játékkal....

(#71) kolopele válasza suste (#70) üzenetére


kolopele
nagyúr

Nekem még működik az eredeti, csak használva nincsen már. Sajnos az ember eljutott arra a szintre hogy a grafika már nem mindegy milyen. Akkoriban még rácsodálkoztunk, ma meg már egy 1080 Ti meg egy 4K sem elég.

(#72) Ghard válasza snake1977 (#69) üzenetére


Ghard
őstag

PS3ból csak a legelső fat széria volt ps2 kompatibilis. Ezek már nagyon régiek, és közel sem bírták úgy, mint a ps1-ps2. Nekem tönkre is ment ebből egy, nem éri meg pénzt adni érte ennyi idő után. Főleg, hogy az emuláció sem volt hibátlan, a Stuntman játékban volt egy pálya ahol nem tudtam továbbjutni, mert a gép autója folyton falnak ment. Eredeti lemezes játék volt, mielőtt valaki belekötne :B
Ha van működő ps2 konzolod, kompozittal az is tud jó képet, a ps3 sem volt szebb ps2 játékkal.

(#73) suste válasza kolopele (#71) üzenetére


suste
veterán

Mi a mai napig játszunk a PS2-vel!
Pl a "BUZZ"-os játékoknál (JungleParty, MonsterRumble, RoboJam, DinoMania) tökmindegy milyen a grafika (kis túlzással persze, de LCD-n komponens kábellel hibátlan).
A 4db vezérlő/játékos miatt állati jó móka 3-99 éves korig.
De pl a "Mojo" -hoz sem kell jó grafika, és mégis állati élvezetes tud lenni, és még sok ilyen van PS2-re.
LEGO-s sorozatokat is imádom :K
Viszont a PS1, SNES és hasonlók már tényleg nagyon szarul néznek ki a mai nagy tv-ken :(

(#74) Wesder válasza Koley (#68) üzenetére


Wesder
félisten

Csak a Crash első része 600mb így kb 16GB lesz a belő tàrhelye.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#75) kolopele válasza suste (#73) üzenetére


kolopele
nagyúr

Mi is jókat játszottunk anno ezekkel, de valahogy nálam a grafika nagyon előtérbe került. Most éppen az új Tomb Raidert játszom, és hiába az egyszerű játékmenet, ahogyan az az előző AC Originst is jellemezte, mégsem bír az ember elszakadni a látványtól. Belőlem erősen casual gamer lett így 50 évesen, ez van :D

[ Szerkesztve ]

(#76) haxiboy


haxiboy
veterán

Ennyiér már PS2 Fat-et kapni mindenféle kiegészítővel, ps1 lemezes játékok meg bagó áron mennek. :( :( :(

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#77) ldave


ldave
félisten

Semmi olyan indok nem jött elő a géppel szemben, amit a a NES vagy a SNES Classic hírek során nem írtak volna le, aztán valahogy azok is sikeres termékek lettek, ahogy ez is az lesz. Egyértelmű, hogy az ár-érték arány nem az elsődleges szempont a leendő vásárlók számára, akinek pedig az, annak bőven van sok-sok más lehetősége hogy akár már a mai nap FF VII-tel játsszon egy HD tv-n.

A Slime draws near! Command?

(#78) Jeanne d'Arc

Az ötlet jó, de lehet inkább a régi jó öreg ps-t venném meg, ha rá lennék pörögve erre a témára. 20 játék annyira nem sok.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#79) leeka


leeka
tag

Aki azt állítja, hogy olcsóbb egy ps, játékokkal, az téved, nincs tisztában a jelenlegi árakkal.
Próbáljon beszerezni egy FF VII-et, vagy egy Residentet, Crash-t...
És nem az eredeti TDK változatra gondolok

Fear the future !

(#80) snake1977 válasza suste (#70) üzenetére


snake1977
őstag

Köszi az infót :) akkor keresek egy komponens kábelt hozzá, egy utángyártott kompozit/scart kábelem van alapjáraton hozzá. Persze jó lenne biztosra menni, hogy valóban támogatja e a fat gép, nem tudom mekkora változtatás történt a fat és a slim gépek közt a hardverben. :F
A hdmi upscaler adapterektől kicsit félek mert itt ott olvastam hogy okozhatnak egy kis input lagot, ami tönkrevágná a játékélményt. Viszont mintha láttam volna kifejezetten ps2 kimeneti portba dugható adaptert is valahol.

Ghard: Akkor hagyom a ps3-at, nálam a Gran Turismo széria volt ami a képernyő elé ragasztott hetekre, persze mai szemmel már nem esik le az állam az intrónál és a játék alatt, de még mindig nagyon kellemes szórakozás és az alacsony felbontást is meg lehet szokni, ps3-ból melyik verzió ami az ami strapabíró lett?

A leírtaktól független szerintem lesz kereslet erre a kütyüre is, főleg hogy decemberben jelenik meg, úgy tippelem a karácsonyi bevásárlási láz hevében sok fenyőfa alá be fog kerülni, 100$ azért még nem egy egetverő összeg legalábbis sok országban, nem megy csődbe a háztartás ennyitől.

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu /

(#81) ChoppR


ChoppR
tag

Nekem is az a meglátásom, hogy persze szép emlékeket idéz, meg az ember tök jókat játszott vele gyerekkorában (nekem is volt), de nem tudom elképzelni, hogy a max pár órás nosztalgiázás után bárki napi szinten használni fogja és lesz igénye ilyen borzalmas grafikára.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max, Apple Watch 7, Airpods Pro

(#82) suste válasza snake1977 (#80) üzenetére


suste
veterán

A FAT menüjében a beállításokon belül a videó résznél van választási lehetőség YPbPr -re?

(#83) Timer válasza Wesder (#2) üzenetére


Timer
veterán

Tekken 3, Gran Turismo 2, CTR, Crash Bash, Metal Gear, WipeOut. Ha ebből három rajta lesz, akkor veszek!

(#84) Ghard válasza snake1977 (#80) üzenetére


Ghard
őstag

PlayStation 3 technical specifications wiki
Ps3 slim CECH-21xxA és az ettől újabbak. 40 nm-en gyártott GPU, kevesebb hőt termel.
A superslimek még halkabbak, de csak addig míg lemezt nem teszel bele :) A lemezmeghajtó nyitása/csukása egy tragédia, de ha merevlemezről játszol akkor úgysem nyúlsz hozzá.

Már egy Gran Turismo 6 miatt megéri beszerezni :)

[ Szerkesztve ]

(#85) logitech1


logitech1
tag

Gta 2,Bomberman,ó :DD

Posta nem érdekel Átvétel: személyesen helyszíni próba garanciával (3 nap) - utána egyéb garancia, visszavétel nincs! Alku nincs! Nem fér bele az időmbe

(#86) orion1025 válasza snake1977 (#80) üzenetére


orion1025
őstag

A fat mindent visz, HDMI átalakítót is, komponens kábelt is.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#87) snake1977


snake1977
őstag

Köszönöm mindenkinek a segítséget! :R Nem is offolom tovább a topikot.

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu /

(#88) Tidus válasza oriic (#16) üzenetére


Tidus
addikt

De akkor már alapból a Director's Cut verziók, nem?

(#89) b. válasza Ghard (#51) üzenetére


b.
félisten

Igazából gyakorlati oldalról nézve igazad van. Itt azért a 100 euróba a retro és élményfaktor nagyot nyom a latba, ezt meg ugye objektívan mérlegelni nem lehet. NES mini is beugrott majd 30 k volt mire ideért. na most meg kell hogy mondjam, hogy még a szemem is könnyes lett mikor meghallottam pár játék zenéjét, hiába van emulátor meg minden szar, de az valahogy nem ugyan az.
Kislányomat úgy kellett éjfél körül ágyba rángatni a gép elöl, pedig aztán van Ps4 pro meg Xbox one meg Megadrive is elcsomagolva. ( na azóta azt is előszedtem, és a z N 64 -t is.)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#90) csakzolcs válasza adalbert1 (#25) üzenetére


csakzolcs
tag

Ha nem lesz rajta akkor nem veszem meg :( Ez a ridge racer a lehető legbénább autós játék volt rajta anno is, nem tudom minek erőltetik... Gran Turismo kell a V-Rally2-vel :) Meg egy Spyro, meg egy medalofhonor, áuhh sorolnám egy darabig :D

(#91) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Miért nem rendes méretben adják ki? :/

We are only Stardust...

(#92) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Ha retró akkor már ;] :

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#93) Gabesz84 válasza Jinxb1rd (#91) üzenetére


Gabesz84
őstag

Én másképp fogalmaznám meg a kérdést: Minek adják ki? Inkább lenne elérhető PS4-re egy emulátor, nem hiszem hogy ne bírná az a vas a PS1 játékok futtatását...

(#94) suste válasza Gabesz84 (#93) üzenetére


suste
veterán

gyártási költség= kb 5-10$ :)) (ezért is kicsi a ház, a hardverigény meg egy mai pénztárgép ;) )
sokan meg fogják venni a pofátla ára ellenére is a többi retro konzol eladásai allapján

szerinted?:)

(#95) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Kontroller amúgy az lesz, mint a videóban? Hol az analóg?
Van itthon 2 PSX-em 3 kontrollerem, de ez a legelső analógmentes ez elkerült engem. El se tudnám képzelni, hogy ezzel játsszak.

(#96) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Silent Hill, Resi1-3, Soul Blade, Nightmare Creatures, Crash1-3.... Ezek nélkül semmi az egész, de ha meghekkelik úgy már nem rossz a kicsike. :) Mondjuk ha csak egy emulátort fog futtatni úgy inkább egy széthekkelt eredeti ps1 frankóbb.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#97) Wesder válasza quailstorm (#95) üzenetére


Wesder
félisten

A legelső széria ilyen volt, akkor még nem feltétlen volt 3D-s jàték rà.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#98) quailstorm válasza Wesder (#97) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Azt én tudom, hogy honnan van a kontroller, de a játékok túlnyomó többségénél kell.
Oké Spyro az pl. el van nélküle, de támogatja.

Egyszerűen én nem látok indokot, hogy megvegyem ezt.
Van eredetim.
Van USB átalakítóm az eredeti kontrollerhez PC emulációra.

Mit adna a mini? Korlátokat a játékok számában, telepíthetőségben, meg egy csonka kontrollert az analog dualshock helyett. ööööö OK I guess

[ Szerkesztve ]

(#99) Wesder válasza quailstorm (#98) üzenetére


Wesder
félisten

Nosztalgiàt vehetsz 100$-ért, ez ennyit tud sajnos.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#100) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

“There are no plans to bring new content to PlayStation Classic post-launch,” a PlayStation spokesperson said.

“The 20 titles launching with the PlayStation Classic were selected due to their popularity amongst original PlayStation fans. However it is important to note that the title list is tailored to each region,”

:( :(

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#101) ProEvoFan válasza GodGamer5 (#96) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nightmare Creatures... :Y :R :C Az mekkora királyság volt anno.Jöhetne egy remastered változat.

(#102) quailstorm válasza Carlos Padre (#100) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Akkó kuka. Pedig egy 0.99 cent per game storet összedobhattak volna... Úgyis csak egy emulátor, azok meg már 10 éve mindent visznek.

[ Szerkesztve ]

(#103) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Újabb részletek:

- A géphez ezért nincs külön hálózati adapter, mert a gép bármilyen USB-forrással üzemel, mely eleget tesz az 5V/1.0A szabványnak.
- ...ebbe a mobiltelefonos kábelek is beletartoznak.
- A PlayStation Classic-hoz nem köthető hozzá más kontroller, csak a sajátja, ami a csomagban van.
- A PlayStation Classic-hoz nem terveznek online funkciókat, így PlayStation Network támogatást és PSN ID-t sem.
- A játékokhoz nem lesznek trófeák.
- A gép régiónként más-más rátöltött játékpalettával kerül forgalomba. A 30 szoftverből csak 5 fix, mely minden régióban adott.
- A játékokból minden esetben az eredeti verzió kerül a gépre.

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#104) Wesder válasza Carlos Padre (#103) üzenetére


Wesder
félisten

Kuka

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#105) ldave válasza Carlos Padre (#103) üzenetére


ldave
félisten

Remélem azért az EU gépeken az amcsi játékok lesznek, szinte mindegyikből jobb az NTSC verzió, mint a PAL...

A Slime draws near! Command?

(#106) Carlos Padre válasza Wesder (#104) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ne mond ezt, lehet gyűjtögetni a különböző régiós gépeket ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#107) quailstorm válasza Carlos Padre (#103) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ahhoz képest hogy az eredeti PS kontrollerek 2 konzolgenerációt oda vissza kiszolgáltak, plusz PC adapter, ez nagyon komoly szint :DDD

(#108) suste válasza Carlos Padre (#103) üzenetére


suste
veterán

Ehhez kell ám pofa! 100$-ba meg a táp sem fér be :Y.
Az ok, hogy helyettesíthető bármilyen usb töltővel, de hogy ne adjanak hozzá :F

(#109) Carlos Padre válasza suste (#108) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Haters gonna hate :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#110) Wesder válasza Carlos Padre (#109) üzenetére


Wesder
félisten

Azért arra kivàncsi lennék, mi lenne ha a következő telefonhoz nem adnsk töltőt, mondvàn "otthon úgyis van".

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#111) Carlos Padre válasza Wesder (#110) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Igen sok telefonhoz nem is adnak már :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#112) suste válasza Wesder (#110) üzenetére


suste
veterán

Én egyébként pont úgy gondolom, hogy a "mobil" eszközökhöz nem kéne adni tápot (ha már annyira környezettudatosak akarunk lenni -vagy csak szarrágóak ;) ).
Ezekhez úgy is vesz az ember egy autós töltőt, vagy egy több portos töltőt.
De egy legtöbb esetben egy helyen levő játékkonzolhoz nem adni :F .
Vagy töltök vagy játszok :F :Y

(#113) Wesder válasza Carlos Padre (#111) üzenetére


Wesder
félisten

Igen? Melyikhez nem adnak?:Y

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#114) maximilian4 válasza Wesder (#113) üzenetére


maximilian4
addikt

A sony-khoz. :DDD

[ Szerkesztve ]

Maxi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.