Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cythyel


Cythyel
senior tag

csak 20 game... legalább akkor legyen lehetőség külsőleg is rápakolni vagy penyáról olvastatni vele a többit...

(#2) Wesder


Wesder
félisten

Ha nem lesz rajta CTR akkor üljenek kaktuszba.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3) Cythyel válasza Wesder (#2) üzenetére


Cythyel
senior tag

kotaku-n van asszem róla kép úgy mindenestül, és ott biza hdmi kábel van

(#4) #80123904 válasza Cythyel (#1) üzenetére


#80123904
törölt tag

Nekem is ez hiányzik az ilyen mini eszközökről. Nagyon tetszik mindegyik és jöhetnének is sorba, de francé nem raknak bele egy apró kártyaolvasót és dobnának ki huszassával újabb gyűjteményeket.

Eddig a megjelent két nintendoval is az volt a bajom, hogy remek játékok voltak ugyan rajtuk, de hiányoztak olyanok, amik miatt én ténylegesen beruháztam volna.

(#5) #65537792 válasza Wesder (#2) üzenetére


#65537792
törölt tag

Hát igen. A 20 gamebe alap, hogy benne kéne, hogy legyen a Crash összes része. Ebből csak a tekken ami tetszik.

(#6) Wesder válasza Cythyel (#3) üzenetére


Wesder
félisten

Én a jàtékra gondoltam.
(Crash Team Racing)

A NES SNES-t meglehetett mókolni és minden jàték ràfért.

cyberwarfare
Na meg a Spyro.
Ez kapàsból 8 jàték.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7) ldave


ldave
félisten

A hét híre számomra, amint lehet megy a preorder :)

A Slime draws near! Command?

(#8) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

;]

(#9) Cythyel válasza Wesder (#6) üzenetére


Cythyel
senior tag

sry :DDD valamiért CRT-nek olvastam... szédülés és miegymás + allergia miatt tele a fejem azt nem értelmeztem/olvastam rendesen azt a 3 betűt...

(#10) Silεncε


Silεncε
őstag

MGS? :F

(#11) AxBattler válasza Wesder (#6) üzenetére


AxBattler
félisten

Az lenne ám a zsírkaraj, ha ezt a PS Classic-ot is ugyanúgy lehetne majd mókolni! :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#12) Wesder válasza AxBattler (#11) üzenetére


Wesder
félisten

Úgybiza :R

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13) oriic válasza Silεncε (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Milliós eladása lenne, ha az felkerülne rá.

Live-Die-Respawn

(#14) sir0cco válasza AxBattler (#11) üzenetére


sir0cco
tag

Na ja ;] és mehet is a Vagrant Story

(#15) ldave válasza oriic (#13) üzenetére


ldave
félisten

Miért is? Szinte bármely PS1 klasszikusra lehetne ezt mondani.

A Slime draws near! Command?

(#16) oriic válasza ldave (#15) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondjuk ez is igaz. (Jöhetne egy Resident Evil, Silent Hill stb.)

Live-Die-Respawn

(#17) #65537792 válasza oriic (#16) üzenetére


#65537792
törölt tag

A Resi majd januárban robbant kasszát. ;)

(#18) Béééla válasza Cythyel (#1) üzenetére


Béééla
őstag

Ezeknek a drm a lényege. Nem akarnak az újrakiadással, terjesztéssel, egyebekkel szarakodni. Rajta van 20-30 játék és valószínűleg szemet hunynak a kalózkodás felett. Egy szoftverboltot fenntartani nem éri meg, ha tennél rá usb-t akkor egyértelmű lenne hogy a mindenféle iso-kat rá lehetne tölteni, így marad a "jajj nem zártuk le a csipet, véletlen mókolható ;) ;) ;) " hozzáállás.

Bélabá

(#19) AxBattler válasza #65537792 (#17) üzenetére


AxBattler
félisten

RE2 Remastered?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#20) #65537792 válasza AxBattler (#19) üzenetére


#65537792
törölt tag

Jah...

(#21) ldave válasza Béééla (#18) üzenetére


ldave
félisten

Pontosan ezt csinálta a Nintendo is, még egy rejtett üzenetet is küldtek a hackereknek.

A Slime draws near! Command?

(#22) AxBattler válasza ldave (#21) üzenetére


AxBattler
félisten

Valahogy a Sony-ból nem nézek ki ilyen jófejséget... :U

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#23) ldave válasza AxBattler (#22) üzenetére


ldave
félisten

Meglátjuk, nem hiszem hogy olyan komoly védelmet terveznének ehhez a géphez, mint a PS3/PS4 vonalon van.

A Slime draws near! Command?

(#24) Wesder válasza ldave (#23) üzenetére


Wesder
félisten

Az sem ért sokat làssuk be.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#25) adalbert1


adalbert1
veterán

Remélem egy Gran Turismo 1 vagy 2 is a listában lesz. :))

(#26) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Milyen pici... nem tetszik :D
Az eredetibe legalább 10.000 órát beleraktam és még mindig bootol probléma nélkül,besz*rás

Life, Uh, Finds A Way

(#27) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Nem teszem tönkre a régi szép emlékeket.Mai szemmel undorítóan néznek ki a kezdetleges 3Ds játékok.Akkoriban ez jó volt, szép volt, imádtam is, de ezt ott akkor kellett átélni.

(#28) AxBattler válasza ProEvoFan (#27) üzenetére


AxBattler
félisten

Így igaz, az akkori 3D-s megjelenítés erősen véleményes mai szemmel. Ugyanakkor érdekes, hogy a 8-16 bites retro konzol játékok teljesen befogadhatóak, élvezhetőek, eladhatóak maradtak.

Lásd: Sonic CD újrakiadások, Sonic Mania, stb.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#29) Scholes9 válasza ProEvoFan (#27) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Egyetértek :) Szép emlékek, nem “rontom” el :) Időm meg pláne nincs a PS4+Switch kombó mellett másik platformra.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#30) ldave válasza ProEvoFan (#27) üzenetére


ldave
félisten

Alapvetően egyetértek, de a jó játékmenet engem még ma is képes engem régi PS1 játékok elé ültetni, ha az maga nem elavult és az irányítás se üt el nagyon a ma megszokottól.

A Slime draws near! Command?

(#31) Zolik válasza ldave (#21) üzenetére


Zolik
senior tag

a snes-t esetleg nem hackelték meg? úgy még érdekelne is a gép..

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#32) ldave válasza Zolik (#31) üzenetére


ldave
félisten

Dehogynem, szinte bármelyik SNES játékot rá lehet tölteni.

A Slime draws near! Command?

(#33) atike


atike
nagyúr

Cuki.... :DDD

Nem kevés a 20 játék....? :U

(#34) viragdani01 válasza Zolik (#31) üzenetére


viragdani01
HÁZIGAZDA

Én a múltkor egy videojáték-boltos eladóval beszélgettem az SNES Miniről, hogy megérné-e megvenni? Akkor volt 21 ezer forinton az ára, és azzal érvelt a srác, hogy kb. 10 perc feltörni - könnyebb, mint egy iOS Jailbreak -, és a teljes NES / Famicom, SNES játékpalettát, de még Gameboy és bizonyos N64 játékokat (igaz ezeket nem a legjobb, a Super Mario 64 bug, bug hátán) is lehet vele játszani. Csak figyelni kell, hogy ne teljen be a háttértár, mert abból kevés van a gépben. :N

Kérlek, ha hibát látsz egy cikkben, ha bármilyen észrevételed van, írj PÜ-t, mert arról egyből kapok értesítést! Köszi!

(#35) ldave válasza viragdani01 (#34) üzenetére


ldave
félisten

Jaja, tudom hogy egy Pi + RetroPie sokoldalúbb megoldás, de teljesen más érzés egy rendes SNES kontroller a kézben a bármi más azokhoz a játékokhoz.

A Slime draws near! Command?

(#36) snake1977


snake1977
őstag

Nemrég szereztem be egy ps1/ps2 gépet a régi idők emlékére :))
De ez is csábító lenne, amennyibe mókolható lesz akkor mindenképpen, sokkal élvezetesebb lenne pl. egy RE3 ha nem töltögetne a cd-ről minden ajtónyitásnál ennyit. :DD

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu / www.www.tiktok.com/@brszk_official / https://www.youtube.com/@BRSZK-Official

(#37) KaitouP


KaitouP
veterán

A NAP HÍRE! :D Amint lehet előrendelni, már megy is a pre-order. :C Éreztem a Nintendo retró mini konzoljai után, hogy gyerekkorom kedvenc Sony konzolja valamikor vissza fog térni hasonló formában, és erre tessék. :))

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#38) Prof01


Prof01
veterán

Igazi pénzkidobás. :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#39) Ghard


Ghard
őstag

PS4re miért nem tudja a kedves $ony elérhetővé tenni a PS1 játékokat?
Esetleg FullHD felbontásra skálázva? (amit pc-n emulátorral gond nélkül meg lehet tenni)

Persze, inkább kiadja ezt a vackot 100 euróért, amibe még egy 500 forintos nyamvadt hálózati adapter se fért bele.
Rendeljétek csak elő jó sokan :C

Megyek is vissza PS4-ezni, 5.05 FW-el ;]

(#27) ProEvoFan
Eredeti felbontásban már tényleg nem sok értelme van. Viszont pár hónapja toltam végig a MGS-ot, fullhdra skálázva. Marhára élveztem. Mondom ezt úgy, hogy a BF5 bétáján fanyalogtam, mert nem fejlődött a grafika :)

(#40) Necroman_Mk2


Necroman_Mk2
őstag

A NES és SNES Mini sikerei után nem meglepő, sőt, várható léps volt a Sony részéről. Teljes lista a 20 játékról van már?

(#27) ProEvoFan Ha valaminek a játékélménye jó, akkor ott a grafika már másodlagos. De szerintem lesz némi feljavítás az erősebb hardvernek köszönhetően, pl. nagyobb felbontás, élsimítás.

[ Szerkesztve ]

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#41) pomorski válasza WhiteWalker (#8) üzenetére


pomorski
őstag

Tyű de igazad van!

(#42) Wesder válasza Necroman_Mk2 (#40) üzenetére


Wesder
félisten

Ne is àlmodj semmilyen feljavítàsról. Ez egy szimpla emulàtor lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#43) ldave válasza Ghard (#39) üzenetére


ldave
félisten

Mikor költöttél játékra utoljára?

A Slime draws near! Command?

(#44) oriic válasza Necroman_Mk2 (#40) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs még lista sajnos.

Live-Die-Respawn

(#45) suste válasza snake1977 (#36) üzenetére


suste
veterán

ps2-n mennek a ps1/snes/pgen játékok... :C (és nem csak cd-ről, hanem memóriakártyáról vagy pendrive-ról)

[ Szerkesztve ]

(#46) Wesder válasza ldave (#43) üzenetére


Wesder
félisten

Az nem fontos, mert ő az élet csàszàra mert offline jàtszhat bàrmivel. :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#47) Ghard válasza ldave (#43) üzenetére


Ghard
őstag

Nyár elején vettem egy Bloodborne-t. Használtan. ;]

Viccen kívül lenne ps1 classic amit megvennék ps4re, nem rajtam múlik.

(#46) wesder
Nagyon jól megvagyok PC-n online. Eredeti, nem géphez kötött játékokkal. :B

[ Szerkesztve ]

(#48) #80123904 válasza Ghard (#47) üzenetére


#80123904
törölt tag

Ad1: konzolon se géphez kötődnek, hanem a PC-hez hasonlóan a felhasználói fiókhoz (csak itt nem megy szét sok fiók között (steam - origin -battlenet - uplay - stb)).

Ad2: a PC-vel ellentétben itt van lehetőség úgy vásárolni lemezes játékot, hogy az ne a fiókodhoz kötődjön, míg PC-n ez tudtommal nagyon nincs már így az utóbbi időben, mert a lemez kb semmire sem elég, hisz egy kódot be kell aktiválnod a megfelelő 'boltban' (steam - origin - battlenet - uplay - stb).
Tehát PC-n sokkal inkább van hozzád kötve a játék, mint konzolon.

Szóval nice try.

(#49) rumkola válasza #80123904 (#48) üzenetére


rumkola
veterán

Jóval olcsóbban vett CFW-s PS3-am szinte csak emulátorozni használom, csont nélkül mennek a PS1-es játékok szűrővel is (real time mentéssel). Nekem ezek a pici műanyag retro konzol utánzatok nem tetszenek.

(#50) orion1025


orion1025
őstag

Nálam van jelenleg 4db is eladó sorban az igaziból ;]

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.