Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pug


Pug
veterán

Olyan jó együtt olvasni azt, hogy legolcsóbb és 3K EUR.... ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2) e00dgy válasza Pug (#1) üzenetére


e00dgy
aktív tag

Pontosan ez jutott eszembe nekem is. :)

Csak a zseni és az idióta töri át az emberek által teremtett korlátokat. Soha nem használtam reklám blokkolót... :) ;)

(#3) Soybex


Soybex
őstag

Erről a márkáról se hallottam még..

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#4) Fr@nkieWilde válasza Soybex (#3) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Érdekes, mert én sem. Legalábbis nem elektronikai terméket gyártó cégként. Mert van egy másik Loewe is, ami ruházati és kiegészítő termékeket gyárt. Nekem például nagyon jó parfümöm van tőlük.

Német cég amúgy, luxus termékekkel, úgy látom.

[ Szerkesztve ]

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#5) Jose26 válasza Fr@nkieWilde (#4) üzenetére


Jose26
tag

nagyon régi márka pedig, és exkluzív, prémium kategória, olyan mint a hifi-ben a Bang&Olufsen.
Inkább tőlünk nyugatabbra elterjedt, tényleg nagyon minőségi cuccok, más kérdés hogy 1 milláért azért van választék már...

Jose

(#6) Fr@nkieWilde válasza Jose26 (#5) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Igen, olyasmi szint lehet, mint audio téren a Clear Audio márka.
Volt egy 80-as évekbeli, Delta hangfalpárom tőlük, 13 ezerért adtam el, utána meg 100 pénzért láttam meghirdetve, igaz átkábelezve, de tudom, hogy az a kábelezés nem volt ekkora feláras.

Később utánaolvastam, és kifejezetten csöves erősítőkhöz készített, ritka, már-már luxus hangfalpárról volt szó. Gyűjtők akár tényleg meg is fizetnek érte 100 ezret.

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#7) Fecogame


Fecogame
veterán

Vékonyabb, mint a telefonom. Viszont van egy tippem, hogy talán a legkeskenyebb részénél ennyi (4,9mm ).

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#8) Lacok


Lacok
őstag

A Loewe árazását ismerve ez az összeg egész barátinak mondható.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#9) TBMC válasza Lacok (#8) üzenetére


TBMC
addikt

ismert márka ez a Loewe?
- személy szerint nem hallottam még róla

markbellus.hu 

(#10) Tomcat válasza TBMC (#9) üzenetére


Tomcat
őstag

Pedig elég régi motoros a tv piacon. Már 20-30 éve is csodáltam a tévéiket de az árazásuk miatt bár kapható volt egy-két helyen soha sem tartozott itthon a megfizethető kategóriába ezért főleg a tehetősebb német háztartásokban terjedtek el inkább.

Tomcat

(#11) bteebi válasza Fr@nkieWilde (#4) üzenetére


bteebi
veterán

Pedig (pláne nyugatabbra) ismert, prémium márka. Voltak egész jó cuccaik, nagyon drágán :P. Nem igazán kedveltem őket, de amióta majdnem csődbe mentek (?), relatíve jó árúak és relatíve jók is a termékeik. 3000 euróért a 4K HDR OLED - sajnos - egyelőre egyáltalán nem rossz, pláne nem egy (valaha volt?) prémium gyártótól. De mint a cikk is írta, a Pana és a Sony is drágább, pedig azok nem prémium márkák, és hangprojektor sincs hozzájuk. Szóval tényleg nem rossz ez :). Ráadásul nem is néz ki rosszul.

#7: Hát nyilván nem a talpánál... Az OLED TV-knél (legalábbis az LG-knél) a kijelző felső fele-harmada szokott hasonlóan vékony lenni, alatta viszont már kell a több hely az elektronikának, tápnak, csatlakozóknak, meg gondolom legalább egy kis merevítést is ad. De amúgy lenyűgözően néz ki a vékony rész :), bár értelme nem sok van...

[ Szerkesztve ]

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#12) csabi63 válasza Soybex (#3) üzenetére


csabi63
senior tag

Nem vagy elég öreg. :)

A Loewe mindig is minőség volt, és nagy név a Lajtától nyugatra. Közel 100 éves cég, és az '50-es évek óta gyárt televíziókat. Évtizedekig élenjáró fejlesztők voltak, világelsőként gyártottak felvevős magnót, hordozható tévét, többek között. Amikor visszaestek technológiában, rámentek a létező legjobb minőségű anyagokra, és a design-ra. Addig sem a tömeggyártásról voltak híresek, de attól kezdve a még gazdagabb réteget célozták meg. A technológiákat pedig nem kutatták már, hanem megvették. Kerül amibe kerül, nem számít. Akinek a Loewe kell úgysem tévét vesz, hanem exkluzivitást. Grófok rendelik a kastélyuk 60 szobájába, meg menő szállodaláncok.
Vissza azóta sem fejlődtek. Most épp LG OLED panelt vesznek Hitachi képcső helyett, ennyi a különbség.

(#13) Technoman


Technoman
őstag

Loewe: Hááát nem 'tom
Régen lehet, hogy nagy cég volt (Mo-n tudtommal az azóta megszűnt Herta ker. lánc foglalkozott vele komolyabban, de ott is kivezették egy idő után, mert nem volt meg az a mély érdeklődés, a márka iránt)
+ azóta a cégről már az "über Deutsch" márkát sem lehet elmondani, mert kínai lett (talán a Hisense-é a márka)
+ Marha drágán adja a legolcsóbb OLED TV-jét (bocsi, egy LG TV-t:)
+ összehasonlításként a mai árfolyamon ezt a Tv-t ugyanennyiért megvehetem az eredeti gyártótól is, csak annyi különbséggel, hogy az a jóval nagyobb LG65B7-ese lenne!

(#14) TK36


TK36
aktív tag

"Nem hiányzik belőle az okostévé rendszer sem" - és melyik?
"Ellátták egy saját beépített mini hangprojektorral, amelynek maximális teljesítménye 2x40 watt." - egy ilyen teljesítményű cucc mit tud(hat), mire elég?

(#15) 6van6 válasza Technoman (#13) üzenetére


6van6
újonc

Nem Hisense, a Loewe némi huzavona, és 3 hónap után visszatáncolt. A 2016-os Bild 7 a legmagasabb német plecsnit kapta, mint kiemelkedő hazai termék.

(#16) peti_s


peti_s
addikt

Én úgy tudom hogy nem igen gyártottak TV-ket, a Philips gyártotta ezeket. :)

(#17) sakal83 válasza TK36 (#14) üzenetére


sakal83
addikt

Boset használt regebben

(#18) Soybex válasza csabi63 (#12) üzenetére


Soybex
őstag

Köszi az infót! :)

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#19) TBMC válasza Tomcat (#10) üzenetére


TBMC
addikt

hopp, értem. köszi az infót! :K

markbellus.hu 

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.