Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xirtam


Xirtam
veterán

Nemértem mireföl ez a kavarás, most akkor az accomat "updetelni" kell Battle.net-esre?! :F

(#2) edward2 válasza Xirtam (#1) üzenetére


edward2
addikt

Igen mindenkit integrálni akarnak ebbe a facebookbattlenetbe.

(#3) Wolverine válasza Xirtam (#1) üzenetére


Wolverine
félisten

November 12. után igen, előtte opcionális.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Nem hiszem, hogy ez akkora gond lenne, aki legálisan játszott eddig a játékkal, az egy ingyenes regisztrációt simán elvisel.

Már én is regeltem a Diablo 3 miatt a Battle.net-re, bár jelenleg nincs Blizzard játékom, remélem addig nem szűnik meg inaktivitás miatt. :DD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#5) Wolverine válasza Vistaboy (#4) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez nem olyan típusú account, ami lejárna.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#6) Vistaboy válasza Wolverine (#5) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nagyon jó. A Diablo 3 egy olyan játék, amit mindenképpen eredetiben fogok megvenni. :K

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#7) anulu válasza Xirtam (#1) üzenetére


anulu
félisten

jön majd a cross-chat / voice communication, ahol márcsak a "friend-list" miatt is egyszerűbb egy ilyen, integrált rendszer

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#8) ^c0yO7e^


^c0yO7e^
csendes tag

Ez nagyjából egy olyan rendszer akar majd lenni, mint a már évek óta működő STEAM. :C
Ami a játékosok hasznára válhat.

(#9) Chalez válasza Vistaboy (#6) üzenetére


Chalez
őstag

Ezzel én is így vagyok, anno a Dio 2 volt amit orrba szájjba toltunk öcsémmel, meg a haverokkal. Baal run rlz!

(#10) atike


atike
nagyúr

Végre. Mostmár csak a DIII kellene hozzá. A régi Battle.net-es accom (még anno a DII+LoD-hoz használtam) szerintem már elévült, nem is regelek vissza, csak majd ha már lesz miért... :)

(#11) atike válasza Chalez (#9) üzenetére


atike
nagyúr

:R Egyetértek. Baaaaaaal.... :)

(#12) atike válasza Vistaboy (#6) üzenetére


atike
nagyúr

Ezzel is maximálisan egyet tudok érteni. Nem sok eredeti játék figyel a polcon, de a DI, DII, LoD ezek közé tartozik. És a harmadik rész sem hiányozhat! A BN2.0 beindítása is előrébb hozza a nagy napot... :)

(#13) kovsol


kovsol
titán

de messze van még :( talán idén lesz sc2 beta én már csak azt várom
amúgy én már nyár végén megtettem ezt a mergelést

May the Force be with you!

(#14) Depression


Depression
veterán

Micsoda öröm: talán idén lesz néhány szerencsés, aki egy bétával játszhat.
Az egy dolog, hogy ráérnek, na de ennyire!?

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#15) kovsol válasza Depression (#14) üzenetére


kovsol
titán

tudják, hogy egy értelmes konkurens játék nincs ebben a szegmensben, meg tökéletesre akarnak mindent ami nem gond, de hát azért vannak határok

May the Force be with you!

(#16) mephi666


mephi666
nagyúr

és a dia2 1.13-as patch+ladder reset is kb ekkorra van időzítve? nem is nagyon kutakodtam utána, de mintha arról megfeledkeztek volna... még tavasszal találták ki és sokan április végére tippelték a kijövetelét... az meg nem most volt már :(
nem nagyon akarok reset előtt tápolódni... :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17) Wolverine


Wolverine
félisten

A dolog most már hivatalos.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#18) alien_ válasza Wolverine (#17) üzenetére


alien_
őstag

Már itt volt az ideje. Akkor elvileg SC2 bétára is még van esély idén...

Swarm is coming.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.