Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Szomorú...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) Helmoras


Helmoras
őstag

Volt "szerencsém" kipróbálni ezt a játékot.... borzalmasan lebutított valami lett. A célközönségnek nyilván ez kell de én csak elszomorodtam tőle....

(#3) kapeti07


kapeti07
senior tag

Hátha lesz egy Kinect Star Wars Hardcore változat is ami nem ennyire gyerekes.

Nem is értem amúgy, az SW univerzum rajongói általában felnőttek, de legalább tinik. Ez a Kinect-es baromság meg a 4-6 évesekre lett "optimalizálva". Szomorú :((

Xbox: kapeti

(#4) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

[link] ;]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#5) v!ct0y válasza tDr1v3r (#4) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ez jobb de ugyanolyan fájdalmas :DDD[link]

Egy táncika progiba egy modnak még elmenne...

[ Szerkesztve ]

(#6) xlife11


xlife11
senior tag

Szerintem ez a táncolós rész poénos lett, miért ne lehetne ilyen is?Gyerekek lehet ezen keresztül fogják megszeretni a SW univerzumot, aztán jöhetnek a filmek.stb.Én semmi rosszat nem látok benne.Nyilván 12 éves kor felett hülyeségnek tűnik, de a Kinect amúgy sem a HC játékosoknak van.

(#7) hunbi válasza xlife11 (#6) üzenetére


hunbi
tag

Ezzel kár is erőlködni. Ha emiatt szereti meg a filmet, a filmnek kell elnézést kérni. :D

(#8) xlife11 válasza hunbi (#7) üzenetére


xlife11
senior tag

Bizonyos korban fogékonyabbak a gyerekek egy ilyen pár perces mókára mint egy 3órás filmre. :U

(#9) hunbi válasza xlife11 (#8) üzenetére


hunbi
tag

Ameddig ez a tényállás addig nem nekik való.

(#10) xlife11 válasza hunbi (#9) üzenetére


xlife11
senior tag

És ettől még miért nem élvezhetik ezt a játékot?Kikapcsol, szórakoztat, én amikor láttam röhögtem egy jót, nem háborgok, ugyanis nem nekem találták ki.Az hogy van miért lenne gond?Főleg amíg anyagilag megéri :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.