Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) blueMerle


blueMerle
veterán

Amennyiben ezt valóban profi módon realizálják, és nem kell majd minden kinyitás után fizetni az almának egy dollárt, akár még sikeres is lehet. Bár amerikában így is az lesz, ott valóban MINDENT el lehet adni. :DDD

(#2) Integra


Integra
titán

micsoda bacitelep lesz ez a telefon... :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Ezt mikorra másolja le a Meizu? ;]

Z Fold 4

(#4) n6230i válasza T0rnad0 (#3) üzenetére


n6230i
tag

egy éven belül, de a kész készülék majd csak vagy 2-3 év múlva jelenik meg :DD

Quis custodiet ipsos custodes? - Ki őrzi az őrzőket?

(#5) blueMerle válasza T0rnad0 (#3) üzenetére


blueMerle
veterán

Már holnap bejelentik hogy majdnem kész a másolat, és nem olyan soká (8-10 év) kapható is lesz. Ez nem csúszás, ez marketing. Csak mi még nem értjük. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6) T0rnad0 válasza blueMerle (#5) üzenetére


T0rnad0
addikt

Pedig az lehetne az igazi luxustelefon, nem a csicsaköves Vertu. Előrendelsz rá és majd évek múlva megkapod :DD Meizu SziPhone..

Z Fold 4

(#7) blueMerle válasza T0rnad0 (#6) üzenetére


blueMerle
veterán

Mint a szociban az autókra :DDD
Anyjuk, már csak 6 év és meglesz a Zsiguli :D

[ Szerkesztve ]

(#8) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Mi ennek az értelme? :U

Sérülékeny (letörhet, ugye), a plusz érintőkijelző semmiben nem könnyíti meg a használatot, sőt... Mikor a flipet lenyitottam, h. nyomom meg azt? :F (Egyik kezemmel a telefont fogom, a másikkal a flipet -h. ne törjön le-, a harmadikkal / ;] / meg írok a flip belső felére?

Samsung Galaxy A54

(#9) mrlujoak válasza Viktor0610 (#8) üzenetére


mrlujoak
veterán

"Mikor a flipet lenyitottam, h. nyomom meg azt? (Egyik kezemmel a telefont fogom, a másikkal a flipet -h. ne törjön le-, a harmadikkal / / meg írok a flip belső felére?"

Nem nem.
A harmadik kezeddel fogod a flipet, és a második kezeddel írsz a belső felére... :))

Nekem egyből a Motorola Ming jutott az eszembe, de ugye ott szó sincs érintés-érzékenységről...

mrlujoak

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#10) evone


evone
őstag

gagyi, remelem az apple nem esik abba a hibaba hogy ezt elkoveti

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#11) ZoZa™


ZoZa™
senior tag

Ne legyetek már hülyék. Apple mindig ebben volt igazán jó. Komolyan azt hiszitek hogy készít valamit ami gagyi vagy használhatatlan? Kizárt. Az 5let olyan amilyen, képen jól néz ki, majd kiderül milyen lesz, ha lesz egyszer.

Én kiváncsi vagyok.

A kép meg illsuztráció, mindenesetre nekem tetszik, bár a felső grafika sokkal életképesebb, bár kétségkívül nem Apple-külső -> csúnya lenne igy :DDD :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#12) greeneye166


greeneye166
aktív tag

Ha ez így lesz akkor törni fog, de nagyon csúnyán! Egyébként én sem hiszem, hogy az Apple ilyenre vetemedne. Ha ezt ők dobták ki, akkor is lehet csak valami figyelemfelkeltés, pl hogy "Helló, nem fogjuk a régi Iphone konstrukciónkat még 10 évig űrtechnológiaként árulni (csak 1-2 évig még :D ), mert itt az elbűvölöen szép utód. Csak megvárjuk, míg mindenkit különlegessé tehetünk mint Iphone "1" birtokos, aztán jön is" ;]

[ Szerkesztve ]

> kiregisztrálva, ne küldj privátot <

(#13) Szabi1987


Szabi1987
aktív tag

Ha ezt megcsinálják,akkor egy használhatatlan és drága "dolog" lesz...
Nekem nem jön be.. :( :((

Golden Brown - The Stranglers

(#14) SidCorky


SidCorky
senior tag

Milyen vicces ezt látni így 2012-ben :))

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#15) Ricardo


Ricardo
félisten

Egyáltalán nem biztos, hogy megcsinálják. Csak levédették, hátha a jövőben valakinek eszébe jut valami hasonló.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.