Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#109) Lami66 válasza Donki Hóte (#107) üzenetére


Lami66
őstag

Én mint röhej kategóriás, azért példálózok a 20 vattos "gyorstöltéssel" mert épp az van a kezemben. Mellesleg ez csak most nevetséges kategória, három évvel ezelőtt a top 5 gyorstöltés közé számított....amikor is ugyanígy fikázták a gyorstöltést, hogy na ez majd gyilkolja az akkut... Hát, nem tudom, biztos gyilkolja, de olyan lassan, hogy két és fél év alatt még nem nyirta ki. Talán jövőre. Pedig mindent elkövetek az akku ellen, sokszor egész éjjel gyorstöltőn hagyom, de hiába.... Nincs más, még várni kell. Az OP3 gyorstöltése is 4 év alatt gyilkolt.
Mellesleg a P30 pro 42 wattal öli az akkut már három éve, de még nincs tömeges panaszáradat a fórumjában. Az OP6T két éve 65 wattal amortizál. Hányan is kényszerültek akkucserére?
Mindegyik újabb gyorstöltés lépcsőnél (18w>>42w>>65w>>100w>>..) ugyanazok a károgások jönnek elő. Megértem a félelmeket, de amíg konkrét negatív példák nem kezdenek gyűlni, addig nem a károgóknak van igazuk. A 65 wattig nincs elriasztó példa.
Nade a Xiaomi mi10 ultra topikjába be se merek nézni. Ott 120wattal égetik az akkut már egy éve. Ha igazatok van agyorstöltés káros hatásaival kapcsolatban, akkor abban a topikban már mindenki cserélt legalább egyszer akkut....vagy mégse?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.