Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) @aMoRF


@aMoRF
tag

Tetszik, hogy a kijelző panelok vastagsága egyre vékonyabb. Lassan valóra válik az a vízió amikor egy TV-t nagy poszteres tekercsben vásárol az ember és tapéta ragasztóval rakja fel a 5 négyzet méteres szoba falra.
A hagyományos 2D projectoroknak szomorú jövőkép ez ;]

A cél szentesíti az eszközt, de csak úgy, ha elérik.

(#2) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Akkor van esely, hogy tiz even belul Linuxon is nativan fussanak a most csak Windowson futtathato jatekok?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#3) hallador válasza fornettisuti (#2) üzenetére


hallador
addikt

nincs, ez nem jancsikáról szól, aki csak azért használ számítógépet, hogy játszon hanem a szerverekről, és a cloud-ról.
A microsoftnak mi köze a játékpiachoz?
Ha jól tudom, akkor éppen ezért adta ki az XBOX termékét...

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#4) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

A zajgenerátor,nem hülyeség.Az elektromos VW-t vezető lány reflexén múlott csak hogy megúsztam némi horzsolással a figyelmetlenségem.Mindez elkerülhető lett volna ha hallom hogy jön valami.

Wasabi...

(#5) hallador válasza fornettisuti (#2) üzenetére


hallador
addikt

Pontosítanék, a Microsoft Linux fondulation-ös tevékenységének semmi köze a játékpiachoz. Arra az XBOX van.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#6) TomiLi


TomiLi
addikt

Jócskán beindult a karácsonyi vásárlási őrület, mindez a kínai Szinglik napjával kezdődött, amely során csak az Alibaba Group vállalatcsoportnál többet költöttek az emberek, mint Afganisztán GDP-je

Ez a mondat nagyon frappánsan az emberiség görbe tükre! :R

[ Szerkesztve ]

Bogyóka

(#7) stratom


stratom
csendes újonc

a Microsoft belépett a Linux alapítványba

Hol vagy anulu? :-)

(#8) stratom válasza fornettisuti (#2) üzenetére


stratom
csendes újonc

Akinek nem elég a linuxos játékfelhozatal, az festi magát. Nincs ez, de van amaz. A Steam gozerovel dolgozik azon, hogy minél tobb natív linuxos játék legyen.

(#9) XmoD


XmoD
aktív tag

Hogy mit csinált Gates bácsi ? :Y

(#10) Jim Tonic válasza XmoD (#9) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Elment nyugdíjba évekkel ezelőtt.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#11) XmoD válasza Jim Tonic (#10) üzenetére


XmoD
aktív tag

Tudom h. Satya Nadella van 2014 óta, de számomra a MS=Bill Gates. És ez így marad akkor is ha már nem fog élni. :U

(#12) CPT.Pirk válasza XmoD (#11) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Akkor neked még megfelel a 640kb memória is. ;]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#13) Lacc válasza XmoD (#11) üzenetére


Lacc
aktív tag

MS = Bill Gates ebben van igazság. Hiszen tulajdonos (rész) a Microsoftnak illetve tanácsadói pozicíóban van a Microsoft-nál.

(#14) XmoD válasza CPT.Pirk (#12) üzenetére


XmoD
aktív tag

Motorola 68000, 512kB-val mai napig elég játékra :DDD

(#15) gegory


gegory
tag

"a Microsoft belépett a Linux alapítványba"

Azért e hír hallatán kapásból kinéztem az ablakon, hogy nem jött-e el a világ vége :D

Gegory

(#16) XmoD válasza gegory (#15) üzenetére


XmoD
aktív tag

Nekem is ez volt a véleményem róla. De ki tudja, eljön az a GNU Microsoft. ;]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.