Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HKorn


HKorn
addikt

FIREBOLTT és NOISE egész jól berobbant a piacra a semmiből, bár sosem hallottam még róluk.

Run&Ride

(#2) szabi__memo válasza HKorn (#1) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nem is hallottam még ezekről :o

(#3) LosBlancosRM


LosBlancosRM
senior tag

Jövőre kerüljön vissza a lünetta, frissítsék a hardvert, és cserélem a GW-om.

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#4) strogov válasza HKorn (#1) üzenetére


strogov
senior tag

Ebből az látszik, hogy mennyire törpe ez a piac. Ha indiában pár kisvárosnyi ember bezsong akkor simán felborítják a piacot.

(#5) szabi__memo válasza strogov (#4) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Na igen. Gondolom az Apple órák nagyja meg Amerikában kelt el

(#6) Wesiz


Wesiz
tag

nem lett volna hülyeség ha darabszámot is látunk nem csak százalékot

(#7) ErwinChico


ErwinChico
tag

Sosem hordanék Apple Watchot, nekem (!) az egy nevetséges, komolytalan, gagyi játék egy Samsung classic óra mellett. Érthetetlen számomra (!) a sikere, 8 éves kor felett nem tudom senkin elképzelni szekunder szégyenérzet nélkül.

Cogito ergo sum sollicitus.

(#8) HKorn válasza strogov (#4) üzenetére


HKorn
addikt

Pedig gyakorlatilag már mindenki kezén valamiféle okosóra van.

Run&Ride

(#9) HKorn válasza ErwinChico (#7) üzenetére


HKorn
addikt

Én sem hordanék sosem, de nem ebből az okból. Ennyire azért talán nem vészes a kinézet szerintem. Tény, hogy nem néz ki különösebben jól, de sok embernek tetszik, ahogy a mellékelt ábra is mutatja.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#10) szupermacs válasza ErwinChico (#7) üzenetére


szupermacs
veterán

Jó neked.

(#11) xZer0kidx válasza ErwinChico (#7) üzenetére


xZer0kidx
senior tag

Erről az jut az eszembe, hogy a mostani véleménybuborékokkal az a baj, hogy a belső fele nem áttetsző, hanem tükröződő, így még nehezebb kilátni belőle.
Sokaknak köztük nekem is tetszik a watch mert nem óra, hanem kütyü kinézete van, de elfogadom, hogy másoknak a klasszik, akár Samsung design jön be.

A cikkhez is: Jó dolog az okosóra, én is beruháztam egyre és meglepődtem azon, hogy sok esetben (játszótér, kutyaséta, stb.) már nem is viszem magammal a telefont, részlegesen kiváltotta azt.

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

(#12) LosBlancosRM válasza ErwinChico (#7) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Nem tudsz olyan Apple terméket ami ne lenne sikeres. Pedig egy-kettő megmagyarázhatatlan. Szerintem a 10k-s portörlőjüket is viszik, mint a cukrot.

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#13) joey04 válasza ErwinChico (#7) üzenetére


joey04
titán

hapci :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#14) sfefe


sfefe
őstag

Nekem meg okosóra úgy nézne ki jól, hogy ne legyen ilyen káva mint most... Ha a telóknál el tudták hagyni az óráknál sem ártana...

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#15) A Molyember válasza ErwinChico (#7) üzenetére


A Molyember
tag

Na megjelent az elitista órahuszár akinek az óra kör alakú minden más pedig csak egy hulladék amit órának csúfolnak. :C

Persze, mivel eleve szarul fogod meg a dolgot. Ezek nem órák, ezek aktivitás figyelők amiknek a legutolsó tulajdonságuk az, hogy kiírják az időt. Nem a te “az óra státuszszimbólum” féle divatigényeidnek készültek, hanem ennél kicsit értelmesebb és komolyabb felhasználásra.

Ez a cucc meg hiába olcsó, ha egyszer az alap funkcióit is képtelen normálisan ellátni, egy forintot nem ér így sajnos. :(

(#16) Roland861010 válasza ErwinChico (#7) üzenetére


Roland861010
addikt

Nekem GW 5Prom van mégsem mondom azt hogy az asszony Apple Watch-a csúnya lenne sőt nekem is tetszik.
Ráadásul azon megy rendesen a messenger .
Videó lejátszás képek minden megjelenik.
Egyáltalán nem gagyi sőt nekem a GW 5 gagyibbnak tűnik.

Nekem inkább maga az alap rendszer nem tetszik és ami miatt mindig vissza térek az androidra és samsungra.
(Hűtő- tv - óra-telefon és mindenem is az).

(#17) Gömbike válasza ErwinChico (#7) üzenetére


Gömbike
senior tag

Mi lenne veled, ha hasznàlnál egy Garmint?

A samura úgynèznèl, mint kósa a pegazusra🤣🤣🤣🤣🤣

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.