Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) aelod


aelod
veterán

Érthetetlen az SoC választás, na meg a jack csatlakozó elhagyása is.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#2) brainticket


brainticket
aktív tag

egy újabb szög a HTC koporsójában.

(#3) Dave1984


Dave1984
őstag

Odiòták esküszöm!Snapi 810 no boomsound,no jack! :W
Remélem azert nem lesz tendencia a jack elhagyása!

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#4) xxman


xxman
senior tag

Haha... nincs jack, snap 810 (ez lassan 3éves??) emellé biztosan társul majd egy 200k-s árcédula... A htc már nem tud (vagy nem akar) értelmes készüléket csinálni, valamit mindig el kell ....ni. A jack hiánynak meg az iPhone majmoláson kívűl semmi értelme - haszna. Hely is lett volna neki bőven. (Alsó káva helyett ;] )

Pedig az One M8-ast hogy imádtam :)

[ Szerkesztve ]

I just wanna have some fun.

(#5) Gymnova81 válasza brainticket (#2) üzenetére


Gymnova81
tag

Istenem de unom már az ilyen hozzászólásokat! Ilyen, meg olyan szög ennek, meg annak a koporsójában. Ahány szöget ti már bevertetek volna.... Meg legalább tenné az ilyen off-ba a hülyeségét.... :W

(#6) brainticket válasza Gymnova81 (#5) üzenetére


brainticket
aktív tag

végülis igazad van, remek ötlet egy többéves, hírhedten elcseszett chipsettel kihozni 2016 végén egy flagship közeli telefont!

(#7) hyperspace válasza xxman (#4) üzenetére


hyperspace
őstag

Egy év múlva lesz 3 éves a 810.

(#5) Gymnova81, valahol igazuk van, szerintem te jobb telefont találnál ki ennél. :U

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#8) haypro


haypro
senior tag

Érti valaki a HTC-t..? :U

,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

(#9) GoldhandRent


GoldhandRent
őstag

I-sung ? :D :DD

-

(#10) snorbi82 válasza hyperspace (#7) üzenetére


snorbi82
senior tag

Teljesen igaza van. Nincs olyan HTC hír, ahová ne büfögné be valaki a szögverést.. Ez olyan unalmas már, mint a Samsung Note 7-es poénok...

De mivel csak egy szolgáltató árulja, lehet rendelésre ment?

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#11) fornettisuti válasza xxman (#4) üzenetére


fornettisuti
veterán

Nem iphone, le eco, hagyta el a vilagon elsokent a jacket.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#12) haypro válasza fornettisuti (#11) üzenetére


haypro
senior tag

Azért azt gondolom sejted, hogy az okostelefonok piacán nem a "Le Eco" diktálja a trendet. :K

,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

(#13) willope válasza snorbi82 (#10) üzenetére


willope
tag

Ez a telefon egy újabb szög a HTC koporsójába.

NOKIA 101(bárcsak lenne Note 2-m) -->LUMIA 720(bárcsak lenne Note 3-am) --> Galaxy Note 4 (Vajon milyen lesz a Note 8)

(#14) xxman válasza fornettisuti (#11) üzenetére


xxman
senior tag

Sőt anno még a Tmobile Pulse-ba is csak 2.5-ös volt, meg azt hiszem a Gionee 7-ben sem volt a vékonysága miatt 3.5-ös stb. Csak ezeknek (a pulsenál is van, az hogy xar ;] ) valahol van érthető magyarázata, de sem az i7-nél (azon kívül hogy jajj ilyen olyan elavult technika) sem pl ennél a modellnél sincs.

(#12) haypro : Igen ez a lényeg, +1

(#13) willope : Erre hatalmas szükség volt… Trollkirály :C :C :U

[ Szerkesztve ]

I just wanna have some fun.

(#15) dzsi23 válasza snorbi82 (#10) üzenetére


dzsi23
addikt

A Note 7-nek egy problémája volt, ezért unalmas, de a HTC folyamatosan dobálja kifelé az érthetetlen készülékeket, így jogosan írják még mindig a szöges dolgokat. És egyetértek velük... szerintem a HTC már nem is próbálkozik, feladta a versenyt.

(#16) aelod válasza haypro (#12) üzenetére


aelod
veterán

Attól még értelmetlen az a fajta trend diktálás, hogy lehagyom a jacket mert uncsi. Viszont vegyél akkus kékfogas fülest jódrágán mer az menő...
Vagy Type-C-s fülest de akkor meg nem tudod töltés közben hallgatni a zenéid, rádiód.

HTC-nek meg igen, reszeltek. Tetszik nem tetszik ez van. Eladási mutatói a béka segge alatt erre kijönnek egy 3 éves SoC-val ebbe a telefonba. Hát kérem szépen ezzel nem lehet eladásokat generálni.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#17) macskea válasza brainticket (#6) üzenetére


macskea
őstag

Nem arról van szó, hogy jó-e a telefon vagy nem, hanem arról, hogy erre a fajta hisztis picsogásra senki sem kíváncsi. Ha legalább valami frappánsat írna valaki, de nem, ugyan az a lemez újra meg újra. Esküszöm, még azt is elhiszitek, hogy mindenki elismerően biccent az ilyen kommentjeitek láttad, hogy: - Azigen, jómegmonta'... Hát segítek, nem...

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#18) minek?:S


minek?:S
őstag

De mekkora baromság ez az "elhagyom a jacket" megoldás.. most komolyan.. mire jó ez? Már eleve emiatt nem vennék ilyet(meg a társait).. remélem akik így tervezik meg a telefonokat, azok a gyártók jó nagyot buknak vele.. komolyan azon a 10ft/telfonon akarnak spórolni? Inkább legyenek felhasználó orientáltabbak(úgy minden gyártó aki lehagyja a jacket).

"A szöges kollégáknak meg:"

Évek óta írjátok/írják sokan, hogy ilyen szög, ilyen csőd.. ezért unalmas már .. még itt vannak.. köhögnek, de működnek.. nyilván nagyon rossz ösvényen mozog az utóbbi időben a HTC ami időkérdése és tényleg vége..

[ Szerkesztve ]

Üdv.:M.

(#19) Goxi válasza dzsi23 (#15) üzenetére


Goxi
tag

Pontosan. Annyi nonszensz elképzelés, abszurd ötlet és bicskanyitogató árazás után, már tényleg úgy tűnik hogy a HTC - nél mindenki szögeket ver telefontervetés helyett..

(#20) moleculez


moleculez
veterán

Vártam én is, hogy jöjjenek az ácsok szögelni, de igazából sokkal többet tényleg nem lehet hozzáfűzni, azt be kell látni. Évek óta nem tudnak egy normális telefont alkotni, részemről az M7-8 óta.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#21) aelod válasza Goxi (#19) üzenetére


aelod
veterán

Így? ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#22) Lacy6 válasza moleculez (#20) üzenetére


Lacy6
senior tag

A 10-el mi a gond?

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#23) batai15


batai15
félisten

retardált htc.
tényleg csinálnak egy htc 10et,erre kijönnek egy ilyen telefonnal. jack dufor6 minek kelett elhagyni? ott a snapi 808/652 amivel csinálthattak volna egy jó telefont.

(#24) Ricardo


Ricardo
félisten

A HTC készülékei nem rosszak, szerintem az árazás az, amit rendszeresen elrontanak.
Ez a készülék is jó lett, bár a 810 nem biztos hogy a legjobb választás a hőtermelése miatt.

A marketing ötlet viszont nagyon jó :K adott egy Bolt nevű készülék, amihez Usain Bolt adta az arcát, mindezt a Sprint szolgáltaónál.

Szerk: A Jack elhagyása, meg egyre gyakoribb lesz. Nemsokára az lesz a ritka, ha valamelyik készüléken van.

[ Szerkesztve ]

(#25) Heisenberg69 válasza Gymnova81 (#5) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

Plussz egy szög abba a bizonyos koporsóba.... hihetetlen ez a HTC.

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#26) #13110016


#13110016
törölt tag

És még egy szög abba a koporsóba. Normálisak ezek? Sok SD 810-es maradt a raktárban?

(#27) Fall-N


Fall-N
veterán

Miért nem volt jó a Snap 651/652? Elég jól pariban van a 808-cal. Addig erősebb csak a 810 még a thermal throttling le nem kapcsolja az órajelet.

Gondolom az ára is jó horror lesz, így ez sem lesz egy jó alternatíva.

A kinézet sem jön be. Az a home gomb (ujjlenyomat olvasóval nem szép). Lassan a Samu is elhagyja a gombot elől, jó lenne ha a többi gyártó is leszokna róla. Remélem tényleg jön a kijelzője integrált ujjlenyomat olvasó, ha már nem a hátlapra rakják. Nekem mondjuk ott jól kézre áll. Igaz ha asztalon fekszik a telefon, akkor nem lehet egyből feloldani.

[ Szerkesztve ]

(#28) Wesder válasza willope (#13) üzenetére


Wesder
félisten

No de nem is a Zapple :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#29) Baggins86 válasza aelod (#16) üzenetére


Baggins86
aktív tag

"Vagy Type-C-s fülest de akkor meg nem tudod töltés közben hallgatni a zenéid, rádiód."

Mondjuk manapság, amikor 30 perc alatt beletol a töltő 50%-ot az aksiba, szerintem túlélhető, hogy addig nem hallagatsz zenét, vagy átnyargalsz mondjuk a PC-re, öreg motorosok a hi-fi-re. Szóval ez elég gyenge érv, nem tudom elképzelni azt a szerencsétlent, akinek az egyetlen hangkeltője otthon a telefonja és a fülese...

(#30) total90 válasza Dave1984 (#3) üzenetére


total90
veterán

De az lesz, 1 év és tuti nem lesz telefon jack-el.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#31) mackoapo11


mackoapo11
aktív tag

Ha a Sense-t nem herélik ki ilyen durván,még a többin túl is tenné magát az ember,persze egy jó ár mellet.
De sajnos már a neve is megkopott,hogy indokolt legyen a magas ár,így marad a rohamos süllyesztő :(((

(#32) brainticket válasza Baggins86 (#29) üzenetére


brainticket
aktív tag

vagy esetleg valaki útközben hallgatna a telefonjáról zenét :)

(#33) hemaka


hemaka
nagyúr

(#34) Wesder


Wesder
félisten

Egy újabb koporsò abba a bizonyos szögbe.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#35) xxman válasza Baggins86 (#29) üzenetére


xxman
senior tag

Jogos, de ha van hely rajta boven akkor mar kerulhetett volna ra egy jack dugasz is. Na meg nincs nagy usbC fules valasztek sem egyenlore szerintem.

I just wanna have some fun.

(#36) raulicio válasza aelod (#1) üzenetére


raulicio
senior tag

A jack dugóért miért sír mindenki?
Semmilyen praktikus előnye nincs. Persze nem lehet egyszerre tölteni és fülessel zenét hallgatni, de ha már valaki helyhez van kötve, akkor miért telefonról hallgat zenét? Ráadásul ezek azért 6-8 óra zenéléstől sem merülnek le és fél óra töltéssel legalább ennyi zenélésre feltölthetőek. Persze ízlések és pofonok, de akkor is...

Amúgy meg jobb hangzás, egyel kevesebb lyuk a telefonon, illetve egyel kevesebb dolog, ami elromolhat. Őszintén szólva én még örülnék is neki.

[ Szerkesztve ]

(#37) Ricardo válasza raulicio (#36) üzenetére


Ricardo
félisten

Pont az a lényeg, hogy nincs helyhez kötve ;)
Ez a jövő. Egyre kevesebb csatlakozó lesz a telefonokon.

(#38) aprokaroka87 válasza raulicio (#36) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Igazából bizonyos körülmények közt ezzel a egybe usb/audio megoldással az akkumlátort sem kiméled,hiszen ha szétvan bontva akkor ha feltöltött az akkumlátor,már nem tölt úgy a telefon.

Így pl ha te azt akarod akkor mondjuk fent van egész éjszaka a töltön,és szolhat a zene vagy akár nézheted a filmet.

Semmi nem szól a jack csati elhagyása melett.

Kvázi szabvány!
a type usb-c meg még új.

(#39) #10034944


#10034944
törölt tag

Én szerettem a HTC-t, de mostanában nagyon elszálltak az árazással.

Nagyon ötletes lett ez a Bolttal reklámozás meg Sprint szolgáltató, de ha a vásárlók meglátják a specifikációkat ők is sprintelni fognak az üzletből.
Ezzel a chipsettel nem lesz flagship max titanic, de ne legyen igazam, az árazással még szépíthetnek valamit.

(#40) raulicio válasza Ricardo (#37) üzenetére


raulicio
senior tag

Arra gondoltam, hogy a töltés miatt van az illető helyhez kötve és elég vicces, hogy ül valaki a konnektor mellett és fülessel hallgat zenét a telefonról.

(#38) aprokaroka87:

Nem értem az érvedet a töltéssel kapcsolatban, viszont ha az a baj, hogy "új", akkor mindegy is.

Amúgy nem kétlem, hogy vannak olyan esetek, amikor nem praktikus, hiszen olyan megoldás nincs, ami egyszerre kielégíti mindenki igényeit. Viszont a fikázók fele csak azért hozza ezt fel mert ez most "menő".

[ Szerkesztve ]

(#41) aprokaroka87 válasza Ricardo (#37) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Egy mai átlag telefonon 2 csatlakozó van

Az nem sok szerintem

(#42) Wesder válasza raulicio (#36) üzenetére


Wesder
félisten

Akk fújd be habbal és nincs több gondod ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#43) total90 válasza aprokaroka87 (#41) üzenetére


total90
veterán

Pár év és csatlakozómentes lesz.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#44) brainticket válasza raulicio (#40) üzenetére


brainticket
aktív tag

vagy tölti a telefont a vonaton, az autóban és közben hallgatna zenét a telefonon.

(#45) fi:zi'k válasza raulicio (#36) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Vki mindig megkérdezi. :)
Gyakorlatilag csak előnye van a jacknek.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#46) aprokaroka87 válasza total90 (#43) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ha megoldják hogy pl a lakásba belépve a konektor felismerje a telefon töltöttségi szintjét majd elkezdjen áramot adni a telefonnak akkor lesz értelme.

A mai vezetéknélküli technologiák sem túl szabadok.

A vezetékes megoldás meg akkor is helyhez kötött ha csak egy megoldás van.

(#47) raulicio válasza brainticket (#44) üzenetére


raulicio
senior tag

Az autóban zsinóros fülessel hallgat valaki zenét? Az szép...

Körülbelül annyira releváns probléma, mint az optikai meghajtók elhagyása.

(#45) fi:zi'k :

Ha egyet mondanál abból a rengeteg releváns előnyből, az nagy segítség lenne ;)

[ Szerkesztve ]

(#48) Baggins86 válasza brainticket (#44) üzenetére


Baggins86
aktív tag

Ne hülyéskedj már, autóban vezetékes fülessel hallgatsz zenét? :DD 2016-ban csak futja bluetooth-ra vagy fm transmitterre. Ezt a vonaton dolgot még elfogadom, bár csak van vonat előtt 30-40 perce az embernek, hogy töltsön.

(#49) aprokaroka87 válasza raulicio (#47) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Én úgy tapasztalom hogy a jack csatlakozó sokkal jobban birja a fizikai terhelést.

Usb csatit láttam már tönkremenni, jack csatit még nem igazán.

(#50) raulicio válasza raulicio (#47) üzenetére


raulicio
senior tag

De amúgy itt a válasz a töltés közben zenét hallgatóknak:

"If the same port for charging is used for audio, doesn't this mean I can't charge my phone while I listen to music on my wired headphones or through the AUX port in my car?
No, the official USB Type C standard allows for an adapter cable to be simply split into a charging cable and a 3.5mm cable, allowing you to both charge your phone and listen to music at the same time through the same port without a bulky hub. Again, since this cable is completely passive, it can be super cheap to obtain."

(#49) aprokaroka87 válasza raulicio (#47) üzenetére:

Most tudnék neked mutatni két telefont is a fiókomból, amiben a jack csatlakozó adta meg magát elsőként.

Nade tényleg befejeztem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.