Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) Dany007 válasza ivana (#20) üzenetére


Dany007
veterán

"Az autó nagyon jó városok között, de városon belülre nem való"

Azért ez kicsit erős... :D Nem tudom milyen városra gondolsz... De nekem 8 perc a munkába érés kocsival. Biciklivel közel 20 perc lenne, busszal több, mint 30 perc!
Én napi 1,5 órát spórolok azzal, hogy autóval járok.

Ami meg a többit illeti. Robogóval nem tudnám elvinni a gyereket a bölcsibe. Sőt a kétheti bevásárlást se tudnám se robogóval se gyalog hazavinni...

Fölösleges is tovább írnom a példákat, egyszerűen életszerűtlen amit írsz. Kb mint aki burokban él és csak a saját életvitelét veszi alapul és azt vetíti ki másokra.

" Megoldás: tömegközlekedés, robogók, esetleg biciklik, "

Épp ez a gond, hogy NEM megoldás! A tömegközlekedés és a többi amit írtál az max Pesten megoldás, ott is csak arra, hogy gyorsabban érj be a dugók miatt beragadt városban. De Pesten kívül az összes többi városban szintekkel gyorsabban lehet közlekedni autóval, mint bármi mással. Itt a vidéken katasztrófa a tömegközlekedés. Egyik busz sem pontos. 25-35 perces szakaszokos is lehet 5-10 perces csúszás random irányban. És aki rendesen melózik min 8 órában, gyereket nevel, háztartást vezet annak igenis fontos az így nyert idő. És a lakosság többsége ebbe a kategóriába tartozik.

Szóval ezt azért gondold át mégegyszer... és vedd figyelembe a magyar átlag családmodellt, ahol 1 vagy 2 gyerek is van a családban és mindkét szülő min. 8-8 órát dolgozik egy nap...

A városi terepjárós részben egyetértek. :) Az vicc. És az tényleg értelmetlen ahogy van.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.