Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Steven


Steven
addikt

Plex is jöhetne

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#2) macman507


macman507
aktív tag

Twitch is jól jönne idővel.

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#3) b.


b.
félisten

Na ez jó hír.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#4) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Nem értem mire jó ez, kicsit youtubeoztam a playstation hármasomon, de az állandó reklámok gyorsan leszoktattak...

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#5) b. válasza $p@rr0w (#4) üzenetére


b.
félisten

ezzel nem Switchen való létjogosultságát kérdőjelezed meg , hanem magáért a YT-ét :D

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#6) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ha külön kliens nem is jön, de ha érkezne böngésző hivatalosan (van benne amúgy, de nem használható böngészésre) akkor webes Twitch, Netflix máris elérhető lenne.

Live-Die-Respawn

(#7) maximilian4 válasza oriic (#6) üzenetére


maximilian4
addikt

Ja, én is azt várom már rá. Bár így is elvagyok, de azért 2018 van és na...meg hát a 3ds-em en is volt már böngésző.

Maxi

(#8) b. válasza oriic (#6) üzenetére


b.
félisten

az is jó lenne. ( tudom nem illő, de sajnos az van, hogy a tört verzió ezeket már tudja . és ez nem jó reklám az N -nek, nem lehet hardverre hivatkozni így.)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#9) =WiNTeR=


=WiNTeR=
senior tag

Állítólag a Youtube app se áll a helyzet magaslatán a Switchen (még nem próbáltam ki), mivel feltehetőleg nem használ hardveres gyorsítást a lejátszáskor és az 1080@60 már képes megfektetni az amúgy sem túl izmos Tegra X1-et.

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#10) bszunyoghy válasza =WiNTeR= (#9) üzenetére


bszunyoghy
csendes tag

Az 1080@60 még a k1-es Nvidia SOC-ot sem izzaztja meg nemhogy az x1-et.

(#11) b. válasza =WiNTeR= (#9) üzenetére


b.
félisten

-

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#12) maximilian4 válasza =WiNTeR= (#9) üzenetére


maximilian4
addikt

Állítólag nekem van egy switchem és dokkolt állapotban (1080p 60fps) van hogy órákig fut a yt (szól a zene a tv-n).

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#13) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Engem mindez nem érdekel, csak jöjjön több Breath of the Wild és Mario Odysseyhoz hasonló minőségű cím idővel :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#14) b. válasza Scholes9 (#13) üzenetére


b.
félisten

+1 :) :R

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#15) kilua válasza Scholes9 (#13) üzenetére


kilua
senior tag

Én mostanában ilyen okami hd, valkyria chronicles szintű címekkel tolom... Ezek 20euróért vannak eshopon, a zelda-mario 60ért...

(#16) Scholes9 válasza kilua (#15) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én 12-ért vettem dobozosan a Zeldát. Azért az messze van a 60 eurótól. De még a 60-at is röhögve megéri...épp azzal játszom. A Red Dead Redemption 2 van hanyagolva miatta...azt hiszem ezzel mindent leírtam...

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.