Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gabor7th


gabor7th
addikt

" a digitális fordulat az utolsó esély Magyarország számára."

Ezek el akarnak adni valamit amit amúgy nem nagyon akarnak megvenni tőlük. Nem általában a digitalizációról beszélek, hanem konkrét termékekről... Alighanem a felhőcske is köztük van. Azok használnak ilyen nyelvezetet...

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#2) bambano


bambano
titán

az ilyen hírek szokásos tartalma:
1. armaggeddon, világvége, özönvíz és vége mindennek
2. csináltunk egy elemzést, hasraütésszerűen, de áldoztunk feketekakas vért is. és ez jött ki...
3. adjatok pénzt.
4. vagy nekünk adjatok pénzt közvetlenül, vagy fektessetek sok-sok pénzt olyanba, ami nekünk jó, például munkavállalók pont olyan képzésébe, ami nekünk kell
5. és akkor majd feltaláljuk a melegvizet és mindenki megmenekül. szivárvány, csillámpóni, halleluja.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#3) gabor7th válasza bambano (#2) üzenetére


gabor7th
addikt

Aztán a +50%-os növekedés helyett a valóságban a pofáraesés vár a cégekre, ha olyan szerencsétlenek, hogy hittek nekik...

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#4) totron


totron
addikt

Mindjárt megjelenik egy Gattyánt emlegető is. Upsz, én lettem az.

(#5) dolon75


dolon75
aktív tag

Átfutottam, még olyasmik vannak benne, hogy MI, EU-s pénz, startup, BIG Data, felhő, kommunikáció, egyszerűbb pályázási lehetőségek, IT képzése elmélyítése.

Tipikus politikusoknak szóló, hívószavakkal teletűzdelt fejtegetés.

Azzal egyetértek, hogy jobb lenne gyorsabban haladni, de szerintem ez akkora téma, hogy ennyi mindent egyszerre nem lehet csinálni.

Én úgy látom, hogy pár témában elindult valami (EESZT, meg sok hivatali ügy intézhető online már), ezekre lehetne építeni.
Viszont azt is látom, hogy nagyon nincs egységesítve sok minden, szigetrendszerek vannak.
Ez persze nem biztos, hogy baj.

Pa-kah! Pakah-pakah Pa-kah! Bokata-Bokata Pa-kah! Pakah-pakah

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.