Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egy kis érdekesség:

Forza Motorsport 6 vs Project CARS összehasonlító videó.

Jól néz ki az úton lévő tócsa a Forza6-ban. De én a Project CARS felé hajlok még mindig.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) anulu válasza .LnB (#1) üzenetére


anulu
félisten

próbáltam a PCARS-t XO-n és PC-n is. szerintem a normális irányításához nem elég a controller, kell egy tisztességes kormány. lehet, hogy a Forza a szimuláció részben le van maradva, de sokkal könyebb az úton tartani, mint a PCARS-ban (Forza 5-tel van viszonyítási alapom).

autó választékban viszont a F6 nagy ívben előz. nekem pedig ez is fontos. részemről nagyon várom, szerintem 1. napos vétel lesz.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#3) .LnB válasza anulu (#2) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én sokáig játszottam Forza 4-el. Kontrollerrel. Ment is, szerettem is. Utána Fanatec CSR-rel is játszottam vele sokat.
Most Assetto Corsa-t és Project Cars-t nyüstölöm PC-n kormánnyal. Project Cars sokkal megengedőbb mint az Assetto. Szóval fura, hogy konzolon a Project Cars irányíthatatlan, de elhiszem hogy az.

Azt nem tudom, hogy lehet akkor majd az Assetto-t irányítani konzolon, mert az még kormánnyal is elég melós dolog a Preoject Cars-hoz viszonyítva is!

Autóválaszték jogos, 400+ autó az tetemes. És jó dolog is!

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) anulu válasza .LnB (#3) üzenetére


anulu
félisten

nem azt mondom, hogy irányíthatatlan volt, hanem (érzésre) a F5 kevésbé "bűntette" pl a hírtelen gázadást. lehet, hogy hosszabb idő alatt megszoktam volna, de nem volt sok időm próbálgatni.

részemről titkon a GT választékát várom a Forza sorozatba. illetve a valódi endurance futamokat. jó dolgok a 3-5 kör, de számomra akkor is az igaziak a 4/24h Nürburgring, stb :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#5) Sicilian


Sicilian
addikt

Amikor megjelenik, lehet az lesz az a nap, amikor veszek egy XONE-t is ! :)

nothing is true everything is permitted..

(#6) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Rohadt jól néz ki, igazából ezután az E3 után már minden akadály elhárult, veszek egy One-t. A 360 játékaim menni fognak rajta valszeg mind, lesz Halo meg ez a Forza 6 is ígéretes, lesz új GoW... #magaselet. :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#7) myckie2


myckie2
őstag

De a gameplay vidók az E3-ról miért ilyen minőségtelen, trágya kategória? A játékosoknak ez alapján kellene megítélniük a játékot, erre a videók nagy része csak 720p-s. :U

(#8) Bad Pritt válasza myckie2 (#7) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

"A játékosoknak ez alapján kellene megítélniük a játékot..."

játékot=grafikát

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#9) oriic válasza myckie2 (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha találok direct feed videót, cserélem, de sajnos perpill csak ezt találtam.

Live-Die-Respawn

(#10) Beri78 válasza anulu (#4) üzenetére


Beri78
őstag

minden autós játék kormánnyal az igazi ;]

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#11) mlinus válasza .LnB (#1) üzenetére


mlinus
őstag

ha a platformnál maradunk, a PCars egy keményebb időjárású versenyen 30-40 fps között kolbászol, F6 valószínűleg végig 60 fps lesz.

(#12) dunc


dunc
nagyúr

Hát igen a Forza, az Forza, ha azt mondják megjelenik akkor az meg is fog! A P. Car One n minősíthetetlen, de a Forza 6 kötelező magas minőség! :R

(#13) krx21 válasza dunc (#12) üzenetére


krx21
nagyúr

Én a Forza 6 miatt erőssen gondolkodom egy X1-en . . A Gt 7 ben sem bízok...

(#14) dunc válasza krx21 (#13) üzenetére


dunc
nagyúr

GT never..........a PS4 tulajok arculcsapása.............

(#15) krx21 válasza dunc (#14) üzenetére


krx21
nagyúr

Én nem vagyok elkötelezett. A GT sorozat prémium autói és a 6 éves fejlesztés egy vicc... Valahogy nagyon nem volt nekem egyben az a program. De a Project Cars sem a szellemképével (PS4) és a 60db autójával.
A Forza sorozat mindig egy átgondolt játszható élvezetes versenyjáték volt, hatalmas tartalommal, tuningal...
Sokáig nyomta még X360-on...A Forza 5-ön érezni lehetett az idő rövidségét, de mégsem annyira mint a többször csúsztatott Project Cars-ban. A Forza 6 lesz szerintem az eddigi legtartalmasabb forza...
A GT7-ről az E3-ban még egy screenshot sem mutattak, ez hasonló gondolatokat ébreszt bennem mint a GT5-nél... Ráadásul itt is "sok prémium autó" van megemlítve, ami annyit jelent, hogy megin lehet lesz egy csomó kidolgozatlan autó. Köszönöm nem kérem, nevetséges. Úgyhogy nekem a FORZA 6-ra fáj a fogam...
Ja a DriveClub is csak szép maximum, messze nincs abban sem elég tartalom a forzához képest...
Persze nem akarok vitatkozni senkivel, mert egyéni ízlésekkel felesleges vitatkozni, valakinek más jön be...
PS4-en én a Naughty Dog munkáira vagyok kíváncsi, azért vettem...

(#16) AAAgold válasza .LnB (#1) üzenetére


AAAgold
senior tag

a nappali részeken ezen a videón a PC tűnik jobbnak a fényeivel, az éjszakai mindkettőnél kicsit "plasztikus"

az irányítás meg autóválaszték más kérdés persze

"Miért imádják az aranyat? Nem lehet megenni..."

(#17) Duree


Duree
veterán

Lehet,hogy ez az a játék amiatt veszek egy one-t?

duree54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.